Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Преди 1 час, snowmoon написа:

Hotel del lunaI'm not a robotThe King: eternal monarchAngel's last mission: LoveGu Family BookSecret gardenThe legend of the blue seaBride of the water god.

Не знам, дали ще покрият очакванията ти, но всички отговарят на критериите: фентъзи и романтика. Тези намерих до 20 страница във форума за Корейски сериали. Със сигурност има още.:)

 

 

благодаря 1,2 съм гледала но другите не 

всички са интересни благодаря много:thanks::es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,бихте ли ми предложили някой Корейски сериал,подобен на този Moon Lovers или подобен,в който става дума за пътуване във времето.Също така съм гледала : "Два свята ",Circle 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Meri90 написа:

Здравейте ,бихте ли ми предложили някой Корейски сериал,подобен на този Moon Lovers или подобен,в който става дума за пътуване във времето.Също така съм гледала : "Два свята ",Circle 

Набързо се сещам за няколко или исторически или за пътуване: Rooftop PrinceTomorrow With You HwarangNine: 9 Times Time Travel, а в The King: Eternal Monarch има паралелни светове. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Meri90 написа:

Здравейте ,бихте ли ми предложили някой Корейски сериал,подобен на този Moon Lovers или подобен,в който става дума за пътуване във времето.Също така съм гледала : "Два свята ",Circle 

Queen Inhyun’s Man (2012)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Meri90 написа:

Здравейте ,бихте ли ми предложили някой Корейски сериал,подобен на този Moon Lovers или подобен,в който става дума за пътуване във времето.Също така съм гледала : "Два свята ",Circle 

 

незнам дали ще ти помогна много защото не е точно връщане на времето

W-Two Worlds (2016)

God's Gift - 14 Days (2014)

Man From the Stars (2013-2014)

 

А сега се сетих още един

Faith (2012)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Meri90 написа:

Здравейте ,бихте ли ми предложили някой Корейски сериал,подобен на този Moon Lovers или подобен,в който става дума за пътуване във времето.Също така съм гледала : "Два свята ",Circle 

 

Попаднах на една публика точно за сериали, свързани с пътуване във времето – повечето са препоръчани вече, но може да погледнаш: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хора!! Моля, предложете ми исторически сериал с екшън и романтика разбира се. От сорта на Moon lovers или Faith. Не е задължително да има включено връщане във времето, ала моля за предложения само, в който главният герой е силен, справяш се с всяка трудност, дори ако трябва да понашамари някого. Благодаря Виииии : )))))) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви хора! Гледал съм драмите предложени от snowman добри са :)  пък горните две... човек, нещо не могат да ме грабнат. Имам чувствтвото, че всичко готино вече съм изгледал.... моля дайте някой сериал, дори и да не е с историческа насоченост с романтика и екшън, че направо не е за приказване 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@priatelche този не съм го гледала, но има добри отзиви : Chuno / Slave Hunters , другия вариант, който мога да предложа е My Country ама там сценаристите са се изложили и не знам дали би допаднал на всеки. Може да погледнеш и филмите ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Моля, препоръчайте ми корейски сериал подобен на "Вечният ерген" - доста стар, но уникален филм. От 4-5 години не съм гледала азиатско, може би скоро пак няма да имам време за това, а имам нужда от смях. Надявам се да ми помогнете. Търся весела комедия за възрастни, да има хумор, интересна история, романтика и актьорите да се държат що-годе адекватно. Не ми се гледат тийнеджърски лигавщини от малкия екран (моля по-младите да ме извинят :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...