Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Ако искате глътка въздух от бозиците, дет сме свикнали да гледаме, много ме накефи испанският сериал "Къща от хартия". Има го онлайн. Може да се гледа и от мъже. Има за всички. La Casa de Papel. Много добър. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте някой да препоръча някой някой филм  няма значение от коя страна е :P  мисля  някой драма романтичен  :wub: днес съм на такава вълна благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, helyg написа:

Благодаря за предложението  извинявам се защото не казах по рано  че искам да е с бг суптитри и да е онлайн 

 

Благодаря :panda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sisiveli, щом няма значение  националността, мога да ти предложа два филипински романтични филми онлайн и с бг буквички. 

Don't give up on us / Да си дадем шанс

Тhe Breakup Playlist (2015г) / Плейлист за раздяла

И още едно филмче, което много харесвам : Лав Ю-Ю/Love You You(2011)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, bealonenomore написа:

   

 

Благодаря много са хубави от сериалите някой сам гледала а другите още тази вечер ще гледам от филмите не съм ги гледала но ще оправя това и ще ги гледам итересни   :thanks:

Преди 3 часа, asha написа:

@sisiveli, щом няма значение  националността, мога да ти предложа два филипински романтични филми онлайн и с бг буквички. 

Don't give up on us / Да си дадем шанс

Тhe Breakup Playlist (2015г) / Плейлист за раздяла

И още едно филмче, което много харесвам : Лав Ю-Ю/Love You You(2011)

 

 

Благодаря много  ще ги гледам задълително :yes:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 minutes ago, stoyan_72bg said:

здравейте,бихте ли ми препорачали някой сериал подобен на Secret Forest

 

Може би:
God's Gift - 14 Days

Signal

Nine: 9 Times Time Travel

Misty

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено последния. Всички изброени са много добри сериали, но аз имам специално отношение към последния. Подкрепям препоръката с две ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, yonkaval написа:

Може би:
God's Gift - 14 Days

Signal

Nine: 9 Times Time Travel

Misty

 

 

 

 

благодаря :yes:

 

Здравейте искам да попитам  минала седмица ми препоръчаха няколко сериали някой да знае други няма значение коя държава

 

 

 

 

този е най хубав   

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъжа ми ми заръча да намеря сериал(по възможност корейски) в който да се планира/т обир/и, ама да залагат повече на планирането, различни варианти, ходове...,  отколкото на романтиката(няма да пиша как се изрази той :lol:), има ли изобщо такова нещо.., аз все си мисля, че не им е в бита на корейците това чудо.., виж дай им на тях серийни убийци, корупция.., дълбока драма или лековати романтики

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Aretka написа:

Мъжа ми ми заръча да намеря сериал(по възможност корейски) в който да се планира/т обир/и, ама да залагат повече на планирането, различни варианти, ходове...,  отколкото на романтиката(няма да пиша как се изрази той :lol:), има ли изобщо такова нещо.., аз все си мисля, че не им е в бита на корейците това чудо.., виж дай им на тях серийни убийци, корупция.., дълбока драма или лековати романтики

 

Имам спомен за филм, не за сериал - The Technicians

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hotel del lunaI'm not a robotThe King: eternal monarchAngel's last mission: LoveGu Family BookSecret gardenThe legend of the blue seaBride of the water god.

Не знам, дали ще покрият очакванията ти, но всички отговарят на критериите: фентъзи и романтика. Тези намерих до 20 страница във форума за Корейски сериали. Със сигурност има още.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...