Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Tsuki no Koibito / Moon Lovers (2010) - ръбове от класа, няма дразнещи жени, актьорската игра е перфектна, но на мен ми беше скучен, Pride - адски много обичам тоя сериал, а  капитан Кода, макар и второстепенен герой си ми остава любимият ръб Good luck. Бонд е права, Кимурката на всякъде го раздава полу ръбато или тотално ръбато :)

П.П. Аз бих пропуснала любовниците за сметка на това : Love Shuffle. Тук една видна грозотия и голяма слабост го раздава ръб, докато в любовниците е плашещо сдудено създание :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 minutes ago, seal_reinforce said:

@bond, има ли нещо, което не знам?!! :D

В какъв смисъл? Нещо с мисленето не ме бива напоследък, че съм болен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rich man, poor woman"-  това и аз, дето съм враг номер едно на японското и дълбокораздирателните дисекции, де непрекъснато дават, че им текат в главите, а действие нула,  съм го изгледала.По два дена се чудят, като на  всяко японско да слезат от тротоара или не и ако слезат, още два дена пък дали са постъпили правилно. Той хубаво самовлюбен темерут, но момата от скопосаните японки- той и крещи, като хамал и я мачка, като изтривалка, а тя поредната японска гъска, го гледа влюбено. И отношенията им на ниво предучилищна, найсе серии.

Абе бива, щом докарах японско до края.:896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Slow Dance (2005)  - препоръчвам. Много добър японски сериал. Не крещят, няма опити за проява на чувство за хумор. Мълчат като темерути и чакат другия да  разбере за какво иде реч. Отдавна съм го гледал, но още го помня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, bond написа:

В какъв смисъл? Нещо с мисленето не ме бива напоследък, че съм болен.

 

Кева нещо ти говори в женски род. Да я глобиш две бири и да ми дадеш едната, задето ти казах. Пък аз ще ти я върна, задето препоръча сериал :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, като забравих да редактирам ще си отнасям глоби. Извинявам се, не е нарочно, но понякога забравям кой е мъж и кой жена в тоя форум :blush: .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега положението е такова, че тая година нулират (още нищо официално, но кака ти си знае ), а другата година , ако вземат да се засилят към титлата ,метеор ще катурне Земята. Както се пее в една песен , ние никога няма да спрем, но там не уточняват какво нас ще ни спре. Тая година вирус, догодина апокалипсис :28558:.

Най-тъжното  е, че 

Off Topic

част от това го мисля сериозно :ph34r:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глобявам Кева 4 бири, защото времената са тежки и трябва алкохол. Давам ги и четирите на Тюленчето, че съм болен и пия антибиотик.  На Кева пращам букет лалета /сезон им е/, че да ме запомни като добър и галантен кавалер.

 

889360.jpg

  • Харесвам 2
  • Мерси 1
  • Хаха 2
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти, @bond,  бързо да оздравяваш :), че подобно откровение при тази ситуация си е направо ерЕтично. :P

 

И за да не е спам, съобразно темата ще си позволя да препоръчам две неща: 

1.  Филмът - Addoring . Има и темерутчета и моми и ...много готини животни актьори. Историйките са трогателни. Особено една, две от тях. Нещо свежо, различно; има и смях и сълзи. Има и за какво да се замислиш след края му. 

2.  Ако вече сте свършили набора от интересни филми и сериали, с две ръце ви препоръчвам един много силен екшън, където динамичността на действието не пада, историята се развива много смислено и логично и се надгражда закономерно и последователно.  Става въпрос да мангата Solo leveling . Само @debil4e си знае от кое време ме врънкаше да я погледна, пък аз се дърпах като магарица на баир./ не за друго, я щото се знам, че като я почна и "света ще умре" , докато я свърша/.Е, изгълтах я за две нощи и малко - на един дъх. Уверявам ви, че за много рядко консумиращ такива неща, това заглавие изключително силно ме впечатли. Опитайте я ! За любителите на чистия екшън ще е наистина удоволствие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, seal_reinforce said:

 

Кева нещо ти говори в женски род. Да я глобиш две бири и да ми дадеш едната, задето ти казах. Пък аз ще ти я върна, задето препоръча сериал :D

Браво бе! А на другите, които ти препоръчахме сериали и една студена вода не даде даже! :bee:

Ама че дискриминация! :mad:

 

17 hours ago, Lawandula said:

Rich man, poor woman"-  това и аз, дето съм враг номер едно на японското и дълбокораздирателните дисекции, де непрекъснато дават, че им текат в главите, а действие нула,  съм го изгледала.По два дена се чудят, като на  всяко японско да слезат от тротоара или не и ако слезат, още два дена пък дали са постъпили правилно. Той хубаво самовлюбен темерут, но момата от скопосаните японки- той и крещи, като хамал и я мачка, като изтривалка, а тя поредната японска гъска, го гледа влюбено. И отношенията им на ниво предучилищна, найсе серии.

Абе бива, щом докарах японско до края.:896767:

Лав, а Пепеляшка не си ли гледала? А Светулката? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 minutes ago, asha said:

А ти, @bond,  бързо да оздравяваш :), че подобно откровение при тази ситуация си е направо ерЕтично. :P

 

Еротично или ерЕтично, не знам. Но чукай на дърво да не е вирусологично.

Благодаря за препоръката. Аз още не съм стигнал до четене на манга, но с това нямане на хубави сериали, сигурно и до там ще стигна. Засега чета китайски новели. Няма да споменавам жанрове, само ще намекна, че са фентъзи. Не знаех, че китайците могат да пишат толкова емоционални романи. Аз все ги мислех за студени хора.

 

Чингулинка, аз съм кавалер. Заповядай.

889366.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се оплакваш - хем ме изложи, хем и глоба отнесох :blush: ?

Бонд, ще чакам да оздравееш та да си платя глобата, а на Тюленчето за услугата към каса бира и дължа :D. Искрено се извинявам и със сигурност няма да се повтори :)

Тюленче, хвърляла ли си поглед на Autumn's Concerto - форумна класика е като "Тайната градина" и няма какво да се лъжем, тая щуротия ми е бая на сърце. Защо - не знам. Момата обаче е един път. Много силен, топъл и борбен образ. Истинско бижу :D. А да , шумните елементи са малко и се появяват за кратко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, bond написа:

 

Еротично или ерЕтично, не знам. Но чукай на дърво да не е вирусологично.

Благодаря за препоръката. Аз още не съм стигнал до четене на манга, но с това нямане на хубави сериали, сигурно и до там ще стигна. Засега чета китайски новели. Няма да споменавам жанрове, само ще намекна, че са фентъзи. Не знаех, че китайците могат да пишат толкова емоционални романи. Аз все ги мислех за студени хора.

 

Аз баш това имах пред вид с настоящата асоциация  за болест= вирус . За туй вече да не смее да се оплаче човек.  Хайде , бързо оздравяване и да е само някоя проста сезонна дреболия. 

Като намекна за жанра, да се сетих , че аз съм го пропуснала. И тази манга си е фентъзи. Няма да сменяш обстановката.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, seal_reinforce said:

@Чингулинка, тебе ще те черпи @debil4e, като я уредиш ти-знаеш-къде при ти-знаеш-кого :D

Не знам, не загрявам нещо, дай жокерче...

@bond Мерси, ама вода приемам само от запечатана бутилка и ако си с ръкавици и маска и я напръскаш с дезинфектант, нареждане на Генерала :bee: Иначе че си кавалер, кавалер си, мерси за доброто намерение все пак. :thanks:

А @seal_reinforce май трябва да вземе да гледа предложения от Лав сериал за джентълмените, че да се научи на поведение, а не само Лудото Ленче да ми копира!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Autumn's Concerto - да, това и според мен е доста добро. Особено хлапето. Страхотно е. Наскоро го препоръчвах на една позната, чието хлапе

Spoiler

е болно от същата болест.

 

Чингулинка, нямаше мъжка ръка с бутилка. Съжалявам. Все едни къпещи се красавци във водния свят, а виж с бутилка, запечатана и напръскана с дезинфектант не намерих. Да не говорим за маска и ръкавици. Но ще потърся още. Ще питам Генерала къде да намеря. 

 

Тя вашата е лесна, ама аз какво да гледам. Препоръчайте и на мен нещо. Аз нямам претенции към герои и жанр. Достатъчно е да е интересно и да задържа внимание. А, без много интриги, че тях никак не ги понасям. Нещо криминално, може би?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

42 minutes ago, bond said:

Чингулинка, нямаше мъжка ръка с бутилка. Съжалявам. Все едни къпещи се красавци във водния свят, а виж с бутилка, запечатана и напръскана с дезинфектант не намерих. 

Къпещи се? Вода и сапун дезинфектират. Генералът одобрява. Става става, пращай.

@seal_reinforce а гледала ли си най-коментирания сериал във форума? Е там вече борсук до борсука! Ако не си, веднага да попълниш пропуска.

Сетих се и за още един ама баш тапир - кеф ти японската версия гледай, кеф ти корейската. 
Тапир

Корейски тапир

Имаше и един сериал с борсучест монах, който само се къпеше под един водопад Чистник

@bond - а погледнал ли си новия сериал на аджумата? Married

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...