Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Едно трябва да ви е станало ясно досега - винаги може да се разчита на мен... да нахакам някого. :lol2:

Случайно се сетих и за друг рандъм любим борсук - Огури в Rich man, poor woman.  Също носи на повтаряне. Даже, като казах... що да не го метна пак?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, speedy86 said:

А защо не с Бясното като... Бясното? Или е изгледан вече? :D

Ох, не мога повече, голям смях! :rofl:  Право в десятката! 

И без това момата й е лЬОбимка на Тьоленката, отдавна й липсва :yes:

А там освен Бясното, дето го раздава темерут и главният беше баш темерут. :ph34r:

@Lawandula - пианистчето не е за нея ми се струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, seal_reinforce написа:

Абе преди да се нахакам - за темерута мома има ли?

Поне у форума са цяла върволица... Иначе цъ. Ма не му и трябва, такива авери има човека, че.... :D

Па момата ко ѝ има толкоз - за мъж че не мое мине, не мое, ма как добре си ги подбира, а? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка, не бързай да злорадстваш, имам да гледам още 14 епа от недодяланите свалки на новия хироу :D

 

Е как без мома?? Дайте някой, дето да се гонят, де :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързакова, Огури не става, Тьоленка каза изрично, че не ще японци

 

4 minutes ago, speedy86 said:

Поне у форума са цяла върволица... Иначе цъ. Ма не му и трябва, такива авери има човека, че.... :D

Па момата ко ѝ има толкоз - за мъж че не мое мине, не мое, ма как добре си ги подбира, а? 

Тьоленка има лични много силни чувства към момата, като я види и ще се изприщи, но темерутите са върхЪ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Кой злорадства? Аз просто се радвам на хубавото предложение на Бързакова. Пък ти побързай малко, как така още 14 епизода? От два дена май не си напреднала!

Ако го почнеш и ти призлее от момата да не кажеш, че не съм те предупредила...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce ама ти не се спря! :nunchako:Хайде реши се най-сетне какво искаш! Пробвай Скандала на Бързакова, ако не ти допадне пробвай моя с темерутестия севернокореец. Нито Пианистчето, нито Огури са от твоя тип, ако ще и да са темерутести, не се мъчи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, seal_reinforce написа:

Темерута требе да си има мома, бе, още в първия пост съм го написала. Форумния щаб не чете, само командва :P

 

Давай тогава с "джентълмените",  тогава(първото ми предложение) и няма да сбъркаш. Ергени темерути и мацки всякакъв калибър( но без пепеляшки и ощипани корейки), с лопата да ги ринеш. Е, не е съвсем пИрфектен (в един момемент забоксува в два епизода, но пък появата и на син темерут компенсира).Но най- голямото достоинство е, че е забава и немой те напрегне.

Де, нещо такова в момента да изкарат корейците, но- не! Между педантичното  "изблизване" на чекмеджета и шкафчета на музикален фон, комбинирано с "вкусно" и онлайн всякакви професионални лекции, де ми трябват и напротив, баш  с корейско да се разсее кибиктруженичката, възнесена до пиедестала на хигиенист-готвач,  трудно.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.04.2020 г. at 0:22, speedy86 написа:

Случайно се сетих и за друг рандъм любим борсук - Огури в Rich man, poor woman.

 

Тоя ще бъде. Предвид обстоятелствата в страната, ще ми е от полза да мина едно обучение как се фаща некой неженен братовчед на Делян Пеевски :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/4/2020 at 4:44 PM, hakama said:

ПП: Този как мога да го открия (друго име?)
Maundy Thursday
https://kissasian.sh/Drama/Our-Happy-Time

С английски субс е :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюленче, ако батко не те излъже, няма кой да те привърже към японското. Огури Шун е тесен специалист в изиграването на всякакви темерути, но баш темеруд е капитан Кода :D. Ей не си забравям лудостите, само нови прибавям :blush:. За Good luck и капитана проклетник сумати щуротии съм изписала във форума.

По-големи пънове от японците няма, темерути да искаш  - ти само ми дай зелена светлина :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай, ама да не са много шумни и експресивни, че ми бъркат не знам къде. Тихи темерути с моми да са :D

Аз сега си доизглеждам китайското и съм на 2 еп. на японското.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пробвай Шун, а после и капитана - Good luck, а аз ще се напрегна за по-тихи моми. Сещам се предимно за филми и един сериал, който трябва да му опресня заглавието. Там главните бяха егати студенокръвните. Мацките бяха екстра (особено едната), сценария приличен, перфектно иизигран, а на мен ми беше скучен :D. От към актьорски състав е тежката артилерия.Което ми напомни, че ако искаш романтика е задължително да минеш през Pride. Главният е малко чепат с травма от дедството, но е в умерени граници. Може да не съм атестат за романтика, но това е много харесван сериал и един от малкото толкова активно коментирани във форума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...