Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Здравейтее! Къде се губите фенове на азиатското кино???? От тази карантина не съм спрял да гледам азиатски продукции, а вие??

Търся си романтично сериалче, в което главния герой е с военно минало/таен агент нещо от сорта на К2 , Мъж срещу мъж или потомците на слънцето. Благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@priatelche Здравей погледни този сериал Crash Landing on You  и тук единия е военен .Много интересен сериал.И аз също само това правя.:DИ още едно незнам дали си го гледал Healer със същия главен актьор като К2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, chernata kotka написа:

@priatelche Здравей погледни този сериал Crash Landing on You  и тук единия е военен .Много интересен сериал.И аз също само това правя.:DИ още едно незнам дали си го гледал Healer със същия главен актьор като К2.

Уоооу страхотно предложение ми даде. Почвам го!!! Особено подобна тематика със северна-южна корея ми е любимата с екшън и романтика. Браво точно в 10 :) :) Ами бях го почнал, ама нещо не ме грабна... особено главната актриса хич.

Наистина ако се сещаш за подобни сериалчет, където главния пази/спасява главната с малко екшън и класическото "аз съм най-големия, най-здрави и най-умния с морал и достойнство- не го казвам, а го показвам" тип пращай смело черно коте :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@priatelche снощи открих един сериал ,който отдавна го чаках .Полицайка и наемен убиец незнам дали харесваш такива сериали ,но ще ти го дам като пример Kill It /Убий го:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте тука квото се сещате за борсук и темерут и несамоунижаваща се главна. Ама да не е японско, че там, като земат да се кланят и да се извиняват, пак ще требе да играе mute-то :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, seal_reinforce написа:

Дайте тука квото се сещате за борсук и темерут и несамоунижаваща се главна. Ама да не е японско, че там, като земат да се кланят и да се извиняват, пак ще требе да играе mute-то :D

 

За теб веднагически- сериалът, който ме принуди буквално да се регистрирам във форума 2012г, след много години  безмълвно надничане от балкона.

И мъжете и жените са топ, особено мъжете.:D

Няма да скучаеш и създава настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, seal_reinforce said:

Дайте тука квото се сещате за борсук и темерут и несамоунижаваща се главна. Ама да не е японско, че там, като земат да се кланят и да се извиняват, пак ще требе да играе mute-то :D

Ми последния темерут който гледах е от Северна Корея, ама много темерутест

Темерут

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Lawandula написа:

И мъжете и жените са топ, особено мъжете.:D

 

Категорично съм съгласна, особено с втората част на изречението :D Един от най-любимите ми сериали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте нещо драматично, аутсайдерско, за отчуждението,  изгубването... пропадането.

Филм или нещо до 16, 20 еп макс.

 

ПП: Този как мога да го открия (друго име?)
Maundy Thursday
ПП2; nely - с еднакъв брой коментари сме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.04.2020 г. at 21:01, Чингулинка написа:

Е да де, ама не са темерути, пък Тьоленката иска баш темерут

Иска, ама нема!

Чингута, дали да не и препоръчаме любимия ни сериал с Бясното, като пианистче?

Сетих се, защото аджумата я гледам в момента в "The World of the Married".

 Харесвам я  Ким Хи Е, та гледам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Lawandula написа:

Не му намирам тема при нас

 

The World of the Married - има :), но беше под друго заглавие в каталога - Couple's World, сега ще променя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Иска, ама нема!

Чингута, дали да не и препоръчаме любимия ни сериал с Бясното, като пианистче?

Сетих се, защото аджумата я гледам в момента в "The World of the Married".

 Харесвам я  Ким Хи Е, та гледам.

 

А защо не с Бясното като... Бясното? Или е изгледан вече? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейско имам, изгледано докрай или поне докарано до средата, към 15 броя. Та едва ли е гледано, ама не знам и за кое става въпрос :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, speedy86 написа:

А защо не с Бясното като... Бясното? Или е изгледан вече? :D

 

Бързакова, супер! Аз, дето уж не повтарям, като коронавируса :896767:, направо за Бясното, като Бясното, ще взема да се прежаля в тая скука, откъм сериали и свободно време за по сериал на ден.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...