Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Game: Towards Midnight (더 게임: 0시를 향하여)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 22 януари 2020 – 25 март 2020
Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 21:00
Жанр: Драма, Фентъзи, Криминален, Мистерия
Канал: MBC
Епизоди: 32
Режисьор: Jang Joon Ho (Time, Begin Again)
Сценарист: Lee Ji Hyo (King of Dramas)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Ok Taecyeon (2PM) като Kim Tae Pyung
Lee Yeon Hee като Seo Joon Young
Im Joo Hwan като Goo Do Kyung
Jeong Dong Hwan като Teacher Baek
Park Ji Il като Nam Woo Hyun
Park Won Sang като Lee Joon Hee
Jang So Yeon като Ji Won
Choi Jae Woong като Han Dong Woo

 

Резюме: Ким Те Пьонг (Ok Taecyeon) има специална способност – когато погледне в нечии очи, той може да види точния момент на смъртта му. Те Пьонг е интелигентен, богат и красив и въпреки специалните си способности е блестящ и искрен човек. Докато странен случай на серийно убийство не привлича вниманието му. Той си сътрудничи с детектив Джун Йонг (Lee Yeon Hee). За негова изненада единствената смърт, която Ким Те Пьонг не може да види, е смъртта на Джун Йонг. Со Джун Йонг (Lee Yeon Hee) има силно развито търпение, разбиране и интуиция, когато става дума за местопрестъпления, но носи дълбок белег от смъртта на баща си, когато е била малка. Пътят на двамата се пресича с този на патолога Ку До Гьонг (Im Joo Hwan), който е известен с добрия си външен вид и приятелската си усмивка, но всъщност е истински перфекционист. Той има репутацията, че постига резултати за четири седмици, затова Со Джун Йонг го нарича „Четири седмици“. Ще успеят ли тримата да разплетат загадката на тези убийства?

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:  :click:  :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно през първия половин час. След това започнаха простотиите, нелепиците и предвидимото развитие на сценария.   Режисьорът е много зле.

След 4 серии-тъпо, банално, предвидимо. Отива в коша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 епизод успя да ме разплаче,

когато репортерът най-сетне разбира коя е жертвата и се опитва да стигне до мястото.

Много е интригуващо и става все по-интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, helyg написа:

4 епизод успя да ме разплаче,

 

  Скрий съдържанието

когато репортерът най-сетне разбира коя е жертвата и се опитва да стигне до мястото.

 

Много е интригуващо и става все по-интересно.

Хахахахахахахаха! Само от плаката ти е ясен половината сериал, останалата половина е съшита от толкова банални и изтъркани клишета, че можеш да предвидиш какво ще стане няколко серии напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не очаквам да открият ново кранче, от което вместо топла вода, да тече медовина, ясно ми е, че няма как да има нещо нечувано и невиждано по света и нямам големи очаквания. По тази причина психологическата ми настройка е съвсем различна от твоята и на мен ми харесва, виждам добра актьорска игра от всички. Репортерът шеф на вестника и жена му бяха просто страхотни в мъката си. Чакам с нетърпение развитието на героя на Им Джу Хуан - господин "Четири седмици". Щом от първа серия не мога да кажа кой е убиецът, значи, според мен е направено интригуващо в криминален аспект. 

Дай твоето предположение, да видим дали наистина си го предвидил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагам мнение от един от руските форуми, тоста точно отразява сериала 

Off Topic

Надежды на здравый смысл, в условии существования в данном мире мистических сил в которые правда не особо верят, не оправдались. Сценаристы, как всегда, живут оторвано от реального мира на каком-то острове безумных фантазий. Где розовые пони, человеки невидимки проходящие мимо кучи людей и камер, полицейские инфантилы думающие, что тележка в бабульку может вылететь сама по себе. И прочие чудесные персонажи.

В итоге это не люди, а манекены какие-то, а жизнь и смерть манекена эмоций не вызывает. Никого не жалко. Ну может чуть-чуть больного раком без вины виноватого, но я так понимаю он сам на себя взял вину по какой-то причине. Иначе зачем он свои показания выучил наизусть. Хотя искать логику в действиях этих персонажей видится мне бессмысленным процессом.

После 4й(7-8) серии не знаю стоит ли смотреть дальше

Лично аз реших, че не си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, признавам, че след 8 епизод и аз вече знам кой е убиецът и почти знам защо го прави.
Но пък историята си ми е интригуваща и ми държи вниманието. Увлича ме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме радва сериалчето :)

Разбирам мотивите на сегашния убиец,

Off Topic

обаче много ме гложди поради какви причини "убиецът" от преди 20тина години е поел вината и кой всъщност е истинският убиец. :dunno:

Главните също ме радват - изненадах се, като видях Текьончо, щото нямам навика да гледам каста предварително :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази драма ще я гледам с удоволстие,тъй като си падам по всякакви криминални сюжетни сериали.:panda-145:Тръгна добре и се надявам да свърши добре.Поне ми държи вниманието.Но ще изчакам да го гледам кат се преведе цялото.Само го прехвърлих дали ще си заслужава да го изгледам целия от начало до края.Едно ще кажа благодаря за превода на това сериалче.:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах досега 6 серии. Много ми допада сериала - върви бързо, без излишни сцени, диалози.. има си динамика, серийни убийства, хумор и малко любов ... направо си е супер. Големият бонус е, че ще го гледаме накуп, защото остават само две серии за превод, а какво по-хубаво от това!

Благодаря за превода, смятам, че е чудесно попадение този  сериал и аз съм много доволна и благодарна!

Бъдете здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е невероятен даже неповторим.Времето сякаш спира като почнеш да го гледаш серия след серия и така чак до финала.Неосетно няма да разбереш кога си го свършил.Стигнах до 6 епизод и не разбрах ,кога изгледах предишните.Просто сериала те потапя в историята сякаш все едно си там.Визия,диалози,актоьорска игра всичко е тип топ.Не помня от кога някой сериал ми е приковал вниманието толкова.Благодаря за превода,каквото и да се каже за този сериал ще малко особено за главния герой.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, chernata kotka написа:

Този сериал е невероятен даже неповторим.Времето сякаш спира като почнеш да го гледаш серия след серия и така чак до финала.Неосетно няма да разбереш кога си го свършил.Стигнах до 6 епизод и не разбрах ,кога изгледах предишните.Просто сериала те потапя в историята сякаш все едно си там.Визия,диалози,актоьорска игра всичко е тип топ.Не помня от кога някой сериал ми е приковал вниманието толкова.Благодаря за превода,каквото и да се каже за този сериал ще малко особено за главния герой.:)

Просто от любопитство-кой е предпоследният сериал, който Ви е приковал вниманието толкова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dido100,

Понеже и аз харесах много сериала , а в момента гледам и Tell me what you saw , накарахте ме да се замисля, затова и ще си позволя да Ви отговоря, въпреки, че не питате мен, но откривам известна ирония във въпроса Ви;)

Като за начало само искам да кажа, че "открих"  корейското кино случайно преди години, разразилата се полемика във форума, заради един конкретен филм ме накара да го гледам и така до ден днешен наваксвам с пропуснатото в годините ...така е и с европейското кино. Та, замислих се за сериала, който ме закова пред екрана .... Беше съвсем скоро, италиански сериал , 8 серии , в жанра, който не харесвам и не гледам по принцип, но щеше да е огромен пропуск, ако не го бях гледала, въпреки, че колкото хора, толкова мнения  ... казва се ZeroZeroZero.

Просто от любопитство - Вас кой сериал Ви "зокова"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, ees написа:

dido100,

Понеже и аз харесах много сериала , а в момента гледам и Tell me what you saw , накарахте ме да се замисля, затова и ще си позволя да Ви отговоря, въпреки, че не питате мен, но откривам известна ирония във въпроса Ви;)

Като за начало само искам да кажа, че "открих"  корейското кино случайно преди години, разразилата се полемика във форума, заради един конкретен филм ме накара да го гледам и така до ден днешен наваксвам с пропуснатото в годините ...така е и с европейското кино. Та, замислих се за сериала, който ме закова пред екрана .... Беше съвсем скоро, италиански сериал , 8 серии , в жанра, който не харесвам и не гледам по принцип, но щеше да е огромен пропуск, ако не го бях гледала, въпреки, че колкото хора, толкова мнения  ... казва се ZeroZeroZero.

Просто от любопитство - Вас кой сериал Ви "закова"?

"Ловци на роби".

Преди 4 часа, chernata kotka написа:

@dido100Terius behind me, е единия, а другия Item, но има други, който бяха интересни. :)

Въпросът беше, за да разбера на каква основа преценявате за качество. Лично за мен Terius behind me е малоумна смешка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Еее, dido100 , не можеш да преценяш хората по сериалите. За някои зрители един сериал / филм/ може да е много интересен, а за друг- да е малоумна смешка, но за теб може да е обратното. Не искам да те обидя просто изказвам мнението си като зрител. 

   Тоз актьор Im Joo Hwan ...   с тези роли започвам да го намразвам, не може ли да изиграе един път и роля, в която е добър. Може да е имал и такава роля, но съм я изтървала. Моля ако има такъв сериал някои да ми подскаже. 

   За сериала на мен ми харесва. Има си своите моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ubuto0o0o написа:

Тоз актьор Im Joo Hwan ...   с тези роли започвам да го намразвам, не може ли да изиграе един път и роля, в която е добър. Може да е имал и такава роля, но съм я изтървала. Моля ако има такъв сериал някои да ми подскаже. 

 

What's Up - ако правилно си спомням.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, bealonenomore said:

 

What's Up - ако правилно си спомням.

 

Отдавна съм гледала този сериал и за това съм забравила за тази негова роля. Просто в повечето филми, които на последък съм го гледала, ролите му са били лоши и в  последствие си осъзнава грешките. Изключвам този сериал, понеже съм едва на половината от него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...