Jump to content

Romantic Doctor, Teacher Kim Season 2 (2020)


Recommended Posts

Romantic-Doctor-Kim-BG-poster-version01.jpg

 

Romantic Doctor, Teacher Kim Season 2 (낭만닥터 김사부 시즌2)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 6 януари 2020 – 25 февруари 2020 г.
Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00
Жанр: Медицински
Канал: SBS
Епизоди: 32
Режисьор: Yu In Sik (Vagabond, Romantic Doctor, Teacher Kim, Mrs. Cop, You're All Surrounded, History of the Salaryman, Giant, Robber)
Сценарист: Kang Eun Kyung (Where Stars Land, Romantic Doctor, What Happens to My Family?, Gu Family Book, Glory Jane, Bread, Love and Dreams, Dalja's Spring, Hello God, Hotelier)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Han Suk Kyu като Teacher Kim/ Dr. Boo
Lee Sung Kyung като Cha Eun Jae
Ahn Hyo Seop като Seo Woo Jin
Jin Kyung като Oh Myung Sim
Lim Won Hee като Jang Gi Tae
Byeon Woo Min като Nam Do Il
Kim Min Jae като Park Eun Tak
Choi Jin Ho като Do Yoon Wan
Yoon Na Moo като Jung In Soo
Shin Dong Wook като Bae Moon Jung
Kim Joo Hun като Park Min Kook
So Ju Yeon като Yoon A Reum
Park Hyo Joo като Sim Hye Jin

Yang Se Jong

Yoon Bo Ra (Sistar) като Joo Young Mi


Резюме: Ча Ън Дже (Lee Sung Kyung) е втора година в катедрата по кардиохирургия, която се радва да учи и уверено върви по пътя на елитен студент през по-голямата част от живота си. Често я наричат гений, винаги е заобиколена от похвали и високи очаквания на другите. Въпреки че всичко в учебниците ѝ се струва просто и разбираемо, тя замръзва веднага щом влезе в операционната. Ча Ън Дже трябва да премине драматични промени под наблюдението на своя наставник Ким (Han Suk Kyu), за да има бъдеще като хирург. В същото време Со У Джин (Ahn Hyo Seop), циничен млад студент втора година, не вярва в щастието заради трудностите, с които се е сблъскал в израстването си, но показва впечатляващи нива на концентрация и талант, когато става дума за хирургия…

 

Линк към Сезон 1 :subs: :click:

Линк към Сезон 3 :subs: :click:

 

            Само :subs: :click:

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:
Свали с руско озвучаване + OST :click:    
Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият сезон беше добър, но сега Lee Sung-Kyung е достатъчна, за да ме откаже от гледането. А и сюжетът е твърде подобен на този от първия сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз не съм и голям фен на тази хубавица, но не чак до там, че да ме откаже от сериал. Виж това, че мразя втори и така нататък сезони е друга работа. Моят принцип е когато една драма е хубава, не я разваляйте с втори сезон. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая пък, бозава   Lee Sung-Kyung ,  въобще не може да ми развали удоволствието  да си гледам  доктора.Толкова харизма пръска, че всички са просто фон.

Харесаха ми  двата начални  епизода от новия сезон..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Lawandula написа:

Тая пък, бозава   Lee Sung-Kyung ,  въобще не може да ми развали удоволствието  да си гледам  доктора.Толкова харизма пръска, че всички са просто фон.

Харесаха ми  двата начални  епизодаот новия сезон..

Просто не ми се иска да превъртам половината сериал заради уфцата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, dido100 написа:

Просто не ми се иска да превъртам половината сериал заради уфцата.

Е, уфца и айдъле , не е много приятна комбинация, но следим само доктора и другия персонал  на болницата.Те поне  са супер, начело с директорчето, сестрата и анестезиолога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Lawandula написа:

Е, уфца и айдъле , не е много приятна комбинация, но следим само доктора и другия персонал  на болницата.Те поне  са супер, начело с директорчето, сестрата и анестезиолога.

Пробвах, не издържах. По-зле е , отколкото очаквах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам с превъртане, някои интриги не ме вълнуват, както и част от операциите. Интересно ми е каква е връзката на У Джин с другия доктор и какво е станало с неговите родители.

Ahn Hyo Seop си играе много прилично, друг е въпросът, че двамата с Щангистката са ми много младолики за доктори. Иначе като двойка са доста добре по всички параграфи. Сега и ако наблегнат малко на заложената романтика в заглавието.

Ким Мин Дже и другата докторка са големи сладури.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да младолики са и макар двамата  да не са от калибъра на техните предшественици, играта им никак не е лоша. Като цяло вторият сезон има атмосферата на предния сезон и онова, което ме накара да го гледам с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно! Не очаквах, че ще има втори сезон със същите актьори! Много се радвам! Това е един от 6-те ми любими азиатски сериала.

 

Поправям се - само част от актьорите са същите, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещанието си е обещание, усмивчовците изпълняват песента на Gummy от ОСТ-а. Да хвърлят престилките и да правят официален дует. :inlove: 

 

 

 Страхотен 11-и епизод! У Джин между чука и наковалнята.

Spoiler

Тези излъгаха ли го за това, че Ча Ън Дже е направила грешката? Тя нали нямаше операции преди да дойдат в Долдам, да не говорим, че е сърдечен хирург, откъде накъде ще оперира жлъчка? По-вероятно да е брат й или баща й, но при всички случаи е гадно ако е някой от нейното семейство.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър втори сезон. Имаше  я атмосферата от първия сезон в епизодите и нова нотка на интрига. Младите, новите, се справиха добре и въпреки предубедеността ми, ги харесах.  

Бих гледала и трети сезон с удоволствие, а завършекът и новият проект, който заформят, дават  такова очакване. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-ви сезон така и не го догледах, помня че го започнах, в началото беше ок и после изгубих интерес.

Този обаче с напредването на сериите ме поглъщаше все повече и повече и много ми хареса, щом и операциите загледах и спрях да превъртам! И аз се нареждам на опашка за 3-ти сезон! 

Главните бяха супер, много добре се справиха и си струваше да ги чакаме

Spoiler

да се награбят цели 16 епизода. :lol:

Wow, пометоха предшествениците си, поне по мое мнение. :896767:

Много ми хареса и Д-р Бе, аз него си го знам от Lookout, винаги е на ниво.

Г-н Гу голям образ, а Ким Сабу няма равен, уникален актьор и химия с всеки един от каста. 

Арката с Д-р Парк също беше интересна и не очаквах, че ще се развие по този начин.

Но от всичко, най-много се изкефих на израстването на Ча Ън Дже и момента,

Spoiler

в който пламенно защитаваше У Джин и разказа играта на наглото Сънбе. :bow:И разбира се, че най-накрая прекрачи тази пуста граница! :896767:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го! Края беше малко Героите победиха и всичко е ок, но все пак ми хареса. В този сезон имаше повече интриги и преживявания отколкото интересни медицински случаи, но е интригуващ и гледаем. Разплакаха ме, разсмяха ме...повярвах им. Значи актьорите са се справили чудесно. Не е нещо уникално, но без предубеждения се гледа леко и с интерес, поне според мен. И което на мен ми направи впечатление е, че интригите, романтиката и медицинските случаи бяха в добро равновесие, поне до 14 епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден четох интервю с Ан Хьо Соп, в което го питат за сцената с целувката. Той отговаря, че не е могъл да си представи да я изиграе трезвен, затова преди сцената е ударил една чаша вино за кураж и работата се е получила. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jira написа:

...затова преди сцената е ударил една чаша вино за кураж и работата се е получила...

 

Ех, че лесно. Аз трябва да изсмуча половин шише уиски, ако толкоз народ ще ме гледа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol2: Браво Мрън и на мен са ми любими но докато не мине кризата мисля да не подхващам такъв, стига ми работното място засега ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...