Jump to content

Предстоящи филми и сериали


Recommended Posts

@lukreciana и Розичката ще му партнира..... Благодаря , че сподели :thanks: 

Прегледах набързо - вампир ще е :D  Загледах трейлър и изглежда интересно.... още си го бива :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, какво видяха очите ми!

 

Till the end of the moon

view?q===gNjdTO5QWPkl2cfNmbfZyMDFzQGhTM2

 

Тези двамата се превърнаха в любимата ми екранна двойка. Нямам търпение да обявят дата. Направоооо... Иска ми се да си го заплюя за превод, ама не смея, че 60 епизода... А толкова много други неща ми се иска да видят български буквички. :blink: 

 

Послепис с молба: иска ми се да му направя тема при сериалите, като дойде време. @lazeto, съгласна ли си туй да си "заплюя"? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо миналата сдмица го видях при рускините и щях да пиша тук.

Явно скоро ще почва. Супер са тези двамта. И не само те. Красавци и красавици.

Красота. Костюми,визия всичко. Несъмнено любимци и ще се гледа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не е толкова скоро, няма излязъл трейлър. Но поне има някаква надежда да излезе някога, за разлика от другия сериал на Luo Yunxi - Immortality....:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да поизчакаме за тази двойка - едва миналата седмица беше церемонията за начало на снимките :) Такъв тип сериали и с толкова епизоди - поне едно 4- 5 месеца снимки... и после зелената светлина от партията.... пиши го година :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 корейски сериала които ще започнат през декември.

Клик

 

5 най лоши сериала за 2021.

Клик

Съгласен съм за 1, май само първа серия гледах. Другите не съм ги гледал и май добре съм направил. 

 

5 сериала които започват силно , но стават все по лоши към края:

Клик

Съгласен съм за номер 1. Другите 2,3,4(само филма съм гледал , той беше добре) не съм ги гледал. 5 си беше добър сериал. 

 

8 най добри корейски драми за 2021 според международните фенове. 

Клик

За мен Mr. Queen е най-добрият сериал. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година се навършват 50 години от премирата на "Кръстникът" и по този повод Копола и Paramount Pictures пускат ремастерирана дигитална версия на трилогията по кината на 24 февруари; а дано българските киноразпространители го пуснат по кината защото това е класиката на класиките и винаги си струва гледането.

 

THE GODFATHER | 50th Anniversary Trailer | Paramount Pictures

 

 

Освен това стрийминг усугата "Paramount+" пуска на 28 април 2022 година сериала от 10 епизода "The Offer", който ще разкаже за трудностите с които се сблъскват Франсис Форд Копола и продуцента Ал Руди при подготовката за снимките на първия филм от трилогията; това ще се гледа - ""The Offer" - сериал за това как можеше никога да не видим "Кръстникът"" .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като голям фен на Толкин и поредицата пресътворена от Джаксън

искрено се надявам това да не е поредната окепазена трилогия.

Чакам и се надявам, за момента ми изглежда ок, дано се разминем

с либералско-джен*****та идеология.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, знаеше ли за тайския римейк на Лошите момчета? Доколкото разбрах е заснет, да видим кога ще имаме тийзър. Нашият човек, с кривата уста, ще играе Пак Хе Джин. :D

 

0E0gO_4f.jpg

 

 

@Чингулинка Филмчо в BL, не го очаквах това. :o Сериалът се казва To Sir, With Love.

 

 

Предстоящ сериал и на Тор - The Giver. 

 

 

The Love Proposal с Фърни тръгва утре и изглежда голяма драма.

 

Spoiler

 

 

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira знам за сериала - аз си го следя този "кривоустия" и следях  като качваше снимки ;)

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira О нееееее! Това не можеш да ме накараш да го гледам! :no: И аз не го очаквах това. Разби ми всички представи за Филмчо. Язък!

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Deadly Affair - с Джеймс и Джина, начало 4 Юли 2022.

 

FWQompdUIAEYLHU?format=jpg&name=medium

 

 

Fah Pieng Din с Филмчо стартира на 6 Юли 2022.

 

6Yymg_4f.jpg

 

 

Bad Romeo - с Яя и Марио, начало 20 Юли 2022.:D

Spoiler

FWeTOJOUUAAvNop?format=jpg&name=medium                   FWQA0BxWIAAkMw2?format=jpg&name=large

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зави ми се свят от тийзъра, не ми се мисли за сериала, обаче няма как да не го погледна като започне при това изобилие на трапчинки. :D Пък и Nune в комбинация с толкова звезди на Канал 7, интересно.

 

Начало 17 Август 2022! Khem Son Plai 

 

 

 

Втората част на So Wayree стартира на 15 Август 2022. И там не е по-розово положението. На Кем пък прическата изобщо няма да я коментирам, да си уволни фризьора.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата ми любимка и един нов любимец...:D с общ проект. Нямам търпение.:es:

Клипчето май не е много свързано с драмата, но са супер сладки.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1676921659_2-the-match.jpg

The Match 

И Бьонг Хон и Ю А Ин. Е ли възможно това?

 

 

Spoiler

Полный метр расскажет нам о двух легендарных игроках в Го ("бадук"), когда-то лучшем ученике и лучшем мастере, которые по воле случая превращаются в соперников и, сталкиваясь лицом к лицу , должны вести игру на победу или поражение. Дуэт Ли Бён Хона / Lee Byung Hun и Ю А Ина / Yoo Ah In разыграет перед нами не только партию в Го, но и сыграет реальную историю двух легендарных игроков в Го - Чо Хун Хёна и его протеже и будущего соперника Ли Чан Хо. И сделают это (я уверена) прекрасно.
Дата выхода на экраны ТВ – февраль 2023

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох в коментар и веднага ми хрумна да пиша тук. Много сполучливо.

Бай Лу + картоф = химия

Бай Лу + Уан Хъ Ди = огън

Ще го бъде скоро, малко чакане остана.

И дано имаме късмет със субтитрите. Чета, че на Манго били ужасни, но пък щом и Хунан участва можело и да имаме късмет с добри букви. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

snowmoon,

гласят това за Лео, но не потвърдено, 

то оня с Фею още не е излязъл ама...

 

В драмния лист го има, ама там не видях сюжета, но Лео е изтипосан.

Off Topic

Shui Long Yin 水龙吟 diadaptasi dari novel berjudul Qian Jie Mei (千劫眉) by Teng Ping, dan dikabarkan adaptasi dramanya akan dibintangi oleh Luo Yun Xi, tetapi selama belum ada pengumuman resmi, jangan terlalu banyak berharap dulu, masih mungkin berubah seiring dengan boot ceremony nantinya.  

Saat aku menulis ini, masih belum ada sinopsis resmi untuk versi drama, tetapi karena ini diadaptasi dari buku, jadi aku akan menuliskan sinopsis dari bukunya, yang kuambil dari SINI.  

 

神秘马车夜行杀人,驱车人浑身斑点,容貌可怖,然而武功高强。马车杀人劫财,祸害甚众,江湖群起义愤。“天上云”池云追踪神秘马车到破庙,与另一路追查马车杀人之事的江湖帮众相遇,池云为众人引荐一位怀抱婴儿的神秘少年公子,既唐俪辞。众人同心协力追查马车之事,发现驾驭马车之人,竟是击败剑王余泣凤的施庭鹤。施庭鹤服食诡异药物,其背后有庞大帮派,对名门弟子发放助长功力之药物及速成武学,该药乱人神志,含有剧毒,价格昂贵。追查中得知发放该药丸的人竟是余泣凤,池云与余泣凤追随者相斗,在余泣凤府邸寻出“猩鬼九心丸”,唐俪辞击败余泣凤,得知余泣凤的药丸来自神秘白色马车,其中女子叫白素车。自此唐俪辞为武林白道之首,然而大多数人并不相信余泣凤是猩鬼九心丸走狗,反而怀疑池云与唐俪辞谋害嫁祸余泣凤,以求盖世功名。唐俪辞来历不明,许多与余泣凤有旧的江湖白道加入追查猩鬼九心丸之列,实际是为了调查唐俪辞之来历。调查过程中,众人发现唐俪辞性情温雅雍容,集人间美德于一身,竟找不到半点缺点,唯一可疑之处,是他每日都要服食药物治病,治什么病却讳莫如深。

 

Yang kurang-lebih berarti demikian:

 

Sebuah kereta misterius melakukan perjalanan di malam hari untuk memb*nuh orang. Pengemudinya dipenuhi bintik-bintik dan memiliki penampilan yang menakutkan, namun dia sangat ahli dalam seni bela diri. Kereta kuda itu memb*nuh dan merampas kekayaan orang, menyebabkan kerugian besar bagi banyak orang, dan orang-orang di sungai dan danau memberontak dalam kemarahan. 

Sky Cloud Chi Yun melacak kereta misterius itu ke reruntuhan kuil, dan bertemu dengan anggota geng Jianghu lainnya yang sedang menyelidiki pemb*nuhan di kereta itu. Chi Yun memperkenalkan semua orang kepada seorang pemuda misterius dengan bayi di gendongannya, Tang Lizi. Semua orang bekerja sama untuk melacak gerbong tersebut dan menemukan bahwa orang yang mengemudikan gerbong sebenarnya adalah Shi Tinghe, yang mengalahkan Raja Pedang Yu Qifeng. 

Shi Tinghe meminum obat-obatan aneh, dan ada geng besar di belakangnya, yang membagikan obat-obatan penambah kekuatan dan seni bela diri instan kepada murid-murid terkenal. Obat tersebut mengacaukan pikiran orang, mengandung zat yang sangat beracun, dan mahal. Selama penyelidikan, diketahui bahwa orang yang membagikan pil tersebut sebenarnya adalah Yu Qifeng. Chi Yun berkelahi dengan pengikut Yu Qifeng dan menemukan "Sang Gui Jiuxin Pill" di rumah Yu Qifeng. 

Tang Lici mengalahkan Yu Qifeng dan mengetahui bahwa pil Yu Qifeng berasal dari kereta putih misterius, dan wanita di dalamnya bernama Bai Suche. Sejak itu, Tang Lici telah menjadi pemimpin dunia seni bela diri. Namun, kebanyakan orang tidak percaya bahwa Yu Qifeng adalah antek musuh. Sebaliknya, mereka curiga bahwa Chi Yun dan Tang Lici berkonspirasi untuk menjebak Yu Qifeng demi mencapai ketenaran di dunia persilatan.

Banyak rekan-rekan dunia persilatan (Jianghu) tidak mengetahui asal usul Tang Lizi. Selama penyelidikan, semua orang menemukan bahwa Tang Lici memiliki temperamen yang lembut dan anggun, dan dia adalah kombinasi dari semua kebajikan di dunia. Mereka tidak dapat menemukan kekurangan apa pun. Satu-satunya hal yang mencurigakan adalah dia minum obat setiap hari untuk mengobati penyakit, namun dia merahasiakan penyakit apa yang dia obati. (Diterjemahkan secara bebas oleh NathaCalista)

oOo

Bukan genre drama auto-watch bagiku, tetapi dengan nama casting utama yang familiar, aku sudah pasti akan mencoba melihat dulu. Ohohoho. 

Seperti biasa, aku akan menulis lagi kalau sudah ada update terbaru. Semoga semua prosesnya berjalan dengan lancar. Foto-foto akan diupdate di Pinterest. Happy waiting~

Shui_Long_Yin.webp

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...