Jump to content

Предстоящи филми и сериали


Recommended Posts

Аз като следяща предимно само китайско в последно време, ще кача няколко китайски сериала, които трябва да излязат някой ден.

 

Първо, "Mr. Honesty".

Тоя си има дата-29 юни. може да му се прави тема, ако си няма вече де, ама не съм засичала сякаш.

Женската става асистент на главния, който пък се оказва мъжа, който я  изложил и тя си е загубила кариерата заради това.

Eb-I2-Fut-X0-AACl-QO.jpg Eb-I2-GQFXs-AEkyl-V.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Use For My Talent, китайската версия на Clean With Passion For Now с Shen Yue и Jasper Liu.

Очаква се през 2021.

Гледала съм корейската версия, та сега ще ми е интересно да видя и това.

Eab2-Fu-IXk-AAJH5z.jpg

 

На 16 юни са почнали снимките на романтична драма Love Unexpected с Fan Shiqi и Qi Yandi.

Драмата следва романса между главен изпълнителен директор, който не може да контролира чувствата си, и бодигард, който е умел в борбата. 

Eamu2-Vw-UYAEW93-K.jpg Eamu8-Qq-Vc-AAn7-JV.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изображение

Off Topic

 

93a6752c88ad.jpg

 

Коварният Ромео / Bad Romeo / Keu Ter.
Канал: CH3
Компания: Thong Entertainment
Продуцент :Анна / Ann Thongprasom
Участват:
Яя / Yaya Urassaya
Марио Маурер / Mario Maurer
Сем / Sam Yuranant Pamommontri
Aokbab Chutimon

 

----------------------------------

Има книгата,но пишат сценарият няма да е по книгата.

А и в книгата имало пак пикантни сцени,които тайландската(:Dцензура нямало да позволи

книгата.Хубави цитати

Ето  ги двамата

Долу-горе сценарият на книгата е такъв,пишат други:

(Но доколкото прочетох от горния линк,ако това е по тази книга, е по-различно.)

---------------------------------------

"По-малкият брат от двама братя (близнаци?)има годеница, но предава любовта й. Тя напуска Тайланд,  след което се връща, за да си отмъсти. По-малкият брат  при някакви обстоятелства умира, а по-големият,  смята, че смъртта му има нещо общо с Яя. И двамата имат основание, за да си отмъстят един на друг. В описанието на романа пише, че по-големият някога е бил невинен и мил, но се превръща в сатана, когато  се отдава на отмъщението си.

Главната актриса говори за сериала. Но има  проекти а и отдавна не с е снимала, феновете смятат,че няма да бъде излъчен скоро.

Ако някой разбира езика,да каже какво казва и дали говори за сценария?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат я! Най са ми смешни когато в сериалите тръгнат да замъгляват оръжие и бутилки с алкохол, а в сцената има стрелба или героите са пияни като мотики; ще рече човек, че там всички са ангели и не знаят за какво служат тия две неща! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.05.2020 г. at 10:31, lukreciana написа:

Ето и темата на новия гейски. И ме е яд, че  участват такива, които харесвам. Явно полакомиха се за известност, не че не са...

А,бе направо се чудя накъде е тръгнал света...

:click:

 

И пак ще режат пикантните сцени.

 

Четохте ли за боя при снимането на този сериал между хора от екипа и фотографите под наем (дайпай)

Ама всичко се разминало без съд само с плащане на болничните такси на контузените побойници. Доста яко налагане видях.

 

И още,предстои римйк на корейския"Винаги"

Файл: Your Eyes Tell-p001.jpg

 

Японска продукция:

  •  
Off Topic

 

  •  Your Eyes Tell (английски заглавие)
  • Kimi no Me ga Toikakete Iru
  • Японски:きみの瞳(め)が問いかけている
  • Режисьор: Такахиро Мики
  • Сценарист: Юичи Тойоне
  • Продуцент: Цуйоши Мацушита, Мицуру Уда, Йошихиро Сузуки
  • Оператор: Мицуру Комияма
  • Дата: 23 октомври 2020 г.
  • Времетраене: 123 мин.
  • Дистрибутор: Gaga Corporation
  •  
  • Държава: Япония

Резюме на парцела от служителите на AsianWiki ©

Каори  губи зрението и семейството си при инцидент. Опитва се да се наслаждава на малките неща в живота и да живее щастливо. Обърква Руй с някой друг и започва да говори с него. Някога Руй е бил обещаващ кикбоксьор, но в миналото му се случва нещо, което го кара да страни от всички. Усмивката на Каори  променя  Руй. Двамата започват да изпитват чувства един към друг, но Руй научава за миналата катастрофа на Каори. Решава да участва в подземен бой, за да плати за очна операция.

Бележки

  1. Римейк на южнокорейския филм от 2011 г. " Винаги ."
  2. Заснемането започва в средата на октомври 2019 г.
  3. Тематичната песен на филма е "Кажи твоите очи" от групата на Kpop BTS.
  4. Свързани заглавия:
    1. Винаги | | Оджик Геудеман (2011)
    2. Очитет ти говорят | Kimi no Me ga Toikakete Iru (2020)

В ролите

         
Вашите очи разкажете-Юрико Йошитака.jpg Вашите очи разкажете-Ryusei Yokohama.jpg Вашите очи-Kyosuke Yabe.jpg Вашите очи за разказване на очите на Nomaguchi.jpg Your Eyes Tell-Eita Okuno.jpg
Юрико Йошитака Рюсей Йокохама Киосуке Ябе Тору Номагучи Ейта Окуно
Каори Мей Руй Шинозаки Джин Харада Такафуми Озаки Мицуру Куджи
         
Your Eyes Tell-Hannya.jpg Your Eyes Tell-Akane Sakanoue.jpg Вашите очи разкажете-Ryosei Tayama.jpg Вашите очи-Yoshinori Okada.jpg Вашите очи-Канна Мория.jpg
Hannya Акане Сакануе Риосей Таяма Йошинори Окада Канна Мория
Kanei Кейко Цуномори Председател Ouchi Сусуму Сакамото Маико
   
Вашите очи-Кайта Machida.jpg Your Eyes Tell-Jun Fubuki.jpg
Кейта Мачида Джун Фубуки
Киосуке Сакума Миеко Оура

 

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Insect Totem 

Китайска драма, в която Pan Jun, който произхожда от семейство лекари среща Ouyang Yanyun, която произхожда от петте големи семейства на племето Chong. Заедно те откриват следа, водеща до скритите съкровища на племе Chong. На път за откриването на тези съкровища, те се подлагат на различни приключения, което ги кара да открият тайните зад тези съкровища, датиращи от преди двадесет години.

Eb-NKqs-WXQAA-q-DS.jpg

 

#InsectTotem

 

My Drama List: :click:

 

А като дати видях на едно място ноември, на друго декември, та засега неизвестно.

И май няма да е с много серии.

 

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май на всичко ново съм хвърлило око, ама тоя последния ми хареса това, че поне действието ще е малко по-различно от на останалите като сюжет. 

Или поне се надявам, малко джунгла, това онова, да се смени малко градската остановка...Ама, ще видим.

 

Иначе преди дни гледах и този сериал, а сега излиза инфо, че май ще почва на 16 юли, а утре ще има премиера за VIP членове.

Бях се надъхала да го гледам, ама сега като видях, че пише, че ще е 72 серии и май ще си остана само с желанието...

Но пък изглежда интересно.

#TheLostTombReboot

 

My Drama List: :click:

 

Ec266ck-Wk-AAl65j.jpg

 

Ecxy4zj-UEAA-c-V5.jpg

 

[EN SUB] 重啓定檔7月15日!朱一龍、陳明昊、黃俊捷《重啓之極海聽雷》盜墓筆記首支預告片來了!Zhu Yilong The Lost Tomb Reboot Trailer


 

Off Topic



 

Off Topic

 

 

То май тема трябва да му се прави /ако няма вече де, ама не съм засичала сякаш/, не да се пише тук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вълкът пак го няма. Вече започвам да се притеснявам, че от толкова чакане, ако накрая го пуснат, няма да ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Вълкът пак го няма. Вече започвам да се притеснявам, че от толкова чакане, ако накрая го пуснат, няма да ми хареса.

Е,те това са само на този канал. Вълкът на кой канал ще го излъчват, не си спомням.Ще погледна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.01.2020 г. at 19:57, asha написа:

Би трябвало вече да е минала премиерата на тази комедия според обявеното в трейлъра - 15 януари 2020г

Secret Zoo" 해치지않아 (2020)

Starring: Ahn Jae-Hong (안재홍), Kang Sora (강소라), Park Young-Kyu (박영규), Kim Sung-Oh (김성오), Jeon Yeo-Been (전여빈), and Park Hyuk-Kwon (박혁권) Release Date: January 15th 2020 (Korea).

 

 

 

Ами вече не е предстоящ, ами даже е преведен на руски. Не намирам темичка, но по някое време може да се спретне.  

Апропо , ето го руския онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филм: Бог на киното | キ ネ マ の 神 様

 

Off Topic

 

25qVd_4f.jpg

 

 

"Kinema no Kami", в памет на г-н Shimura, ще излезе на 16 април следващата година

"Вярвам, че завършването е най-добрата панихида ..."

 

 

На 1-ви е обявено, че филмът "Kinema no Kami" с участието на  певецът Кенджи Савада и актьора Масааки Сугада ще бъде пуснат на 16 април следващата година. Персоналът, който наследи желанията на Кен Шимура (на 70 години), който планираше да участва във филма за първи път, вярва, че успешното завършване на тази работа ще бъде най-добрата панихида за г-н Шимура и преодоляване корона-вирусната катастрофа.

Шимура е хоспитализиран за тежка пневмония на 20 март 2020 г .; загубил съзнание, след като на следващия ден бил упоен и включен към вентилатор . На 23 март е потвърдено, че той има COVID-19 .  

На 24 март Шимура е прехвърлен в болница . Той трябвало да участва във филма Kinema no kamisama , но участието му е отменено на 26 март.  Планирано е също да носи олимпийския факел през част от Токио преди игрите в Токио 2020. 

Шимура почива на 29 март 2020 г. в Националния център за глобално здраве и медицина  в Шинджуку,

Токио, на 70 години. 

 

 

 

 
 
 
      
 

Жанр: романтика

Производство: Япония

Актьори: Нагано Мей , Миямото Нобуко, Кораби Масакиi

Режисьор: Ямада Юджи

Сценарист: Ямада Юджи , Асахара Юзо

Година на издаване: 2021

Описание

Историята на млад мъж (Соуда Масаки), който обича киното и в търсене на мечтата си работи във филмово студио, заобиколено от велики режисьори и звездни актьори. Един ден той и неговият приятел се влюбват в момиче (Нагано Мей).

Въз основа на едноименния роман на Харад Мах.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не знам има ли такава тема вече,
но рускините пишат скоро,  но все пак не се знае.
Но има интересни факти около сериала за които споменават,
затова реших да споделя, ако някой не чел за тях , разбира се.

Off Topic

 

Clone Man:click:

Епизоди: 6

Година: 2021

Производство: Южная Корея

Канал: Olleh TV

Участват: Нана, Пак Хье Джин

Описание:

Канг Ил разследва смъртта на  майка си Съдбата го среща с двама приличащи на него, като две капки вода момчета - наемен убиец и главен лекар.
Запознава се с детектив Йье Рин . Оказва се, че освен тях има още един- Майкъл, загиналият любим на Йье Рин. Какви са тези четиримата: близнаци,  двойници или клонинги?

Ето какво пишат рускините:
Един от най-проблемните проекти. Драмата е трябвало да излезе 2018-та. Сменя не само режисьора си, но и целия актьорски състава. След като Нана се отказва от участие, бива заменена от   Ли Си А, но след монтажа оставят първоначалната версия с Нана.
От 16 сериите са съкратени на 6.

 

 
Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ukio, този почна:click:, обаче за мен няма още руски.

Доста интересни като за моя вкус гледам, че има напоследък.

Ако гледаш с английски сподели впечатление моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...