Jump to content

Предстоящи филми и сериали


Recommended Posts

 

КИТАЙСКИ СЕРИАЛИ:

ЯПОНСКИ СЕРИАЛИ

Off Topic

B


 

 

 

 

L 

 

 

M

 


P

 

U
 

Z

 

ТАЙЛАНДСКИ И ТАЙВАНСКИ СЕРИАЛИ

Off Topic

B


 

 

 

 

 

M

 


Oh My Boss(2020)18+

P

 

The Frog Prince

U
 

Z

 

КИТАЙСКИ ФИЛМИ

Off Topic

B


 

 

 

 

 

M

 


P

 

Qing Ya Ji (2020)

Saga of Light

U
 

Z

 

 

КОРЕЙСКИ ФИЛМИ

Off Topic

B


 

 

 

 

 

M

 


P

 

U
 

Way Back Home

Z

КОРЕЙСКИ СЕРИАЛИ

Off Topic

Alice (2020)

B


 

 

 

B


 

 

 

 

 

 

M

My Prettiest Moments (2020) 

 


P

 

U
 

Z

 

 

M

 


P

 

U
 

Z

 

 

 

 

 

ТАЙЛАНДСКИ И ТАЙВАНСКИ ФИЛМИ

Off Topic

B


 

Dare to Love

 

 

 

 

M

 


P

 

U
 

Z

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е много полезен. Така ще знам какво да чакам, а ако заглавието го няма тук, голяма е вероятността да е вече излъчен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикация в сайта dramapanda за предстоящите премиерни сериали тази година.Първите два са този с Лео  , и другия с И Бо и Жанила.

 

Off Topic


Love+is+Sweet+2020+3.jpgLove+is+Sweet+2020+2.jpg

 

 

legend+of+fei+2.jpglegend+of+fei+1.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

 

 


Обичай ме и ме убеди Китай
Заглавие: Обичай ме и ме
убеди китайски Заглавие: 你 这么 爱 我 我 当真 / Ni Zhe Me Ai Wo Wo Ke Yao Dang Zhen

Дата на излъчване: TBA    

Жанр: Лека комедия, Модерна, Романтика
Език: Мандарин
Епизоди: 40
Режисьор: Pyo Min-Soo
Дата на производство: 2016
Изпълнителен продуцент: Liu Maomao, Guo Hongbo
Произход: Китай
Източник: Адаптиран от едноименния роман на  Ву Xiaobai

 

 Резюме и обобщение на сюжета

Любовна история между по-възрастна жена и по-млад мъж следва Ян Вуцжин, писател с отровен език и Динг Джунгхао, харизматичен мъж с лице на ангел и последен мотив.

Ding Zhonghao (Jiang Jinfu) приема условията на предлагането на Ци Лиу Хайер (Jiang Yan), за да се свърже с романиста Ян Вуджин (Li Xiaolu). Междувременно Ян Вуджин има свой собствен проблем. Тя не е имала възможност да се свърже отново с майка си, която се появи от нищото, но въпреки това започва ново предизвикателство, тъй като започва работа в издателска компания за списания.

За своя изненада тя се натъква на Ванг Иджун (Панг Ханхен), нейното гадже в колежа, който се е превърнал в илюстратор, и Джианг Канер (Као Бингкун), нейният бивш и бивш учител, който сега е главен редактор на списанието. Макар да се смущава отначало при мисълта, че трябва да се събере отново със старите си любовници, Динг Джонгхао се спуска като свой рицар в блестяща броня, като по този начин започва игра на любов.

 

 Забавни факти

 

Заснемането продължи четири месеца от април 2016 г. до август 2016 г.

Заснемането се проведе в Сучжоу.

Ли Сяолу е с 9 години по-голям от Джианг Джинфу.

Той е режисиран от Pyo Min-Soo, чиито творби включват хитовата корейска драма от 2004 г. Full House.

Това е част от драмите, които бяха засегнати от забрана на Халилю, неофициална забрана, която беше в сила в Китай, за да ограничи всички форми на Халиу ака Корейска вълна поради политическото несъгласие между Китай и Корея по отношение на THAAD. На 31 октомври 2017 г. имаше съобщения, че и двете страни предприемат ход за поправяне на дипломатическите връзки, а дни по-късно дойдоха новини, че виртуалната забрана е отменена. (Източник: Соху )

И двете водещи попаднаха в скандал. Ли Сяолу беше хванат в скандал с измама с PG One през 2017 г. Джианг Джинфу беше хванат в скандал през 2018 г., след като беше обвинен от тогавашната си японска приятелка в домашни злоупотреби. Той беше обвинен отново през 2019 г. от тогавашната си уругвайска приятелка, въпреки че Джианг Джинфу отрече обвиненията.

 


 В ролите
Обичай ме и ме убеди Жаклин Ли Ксаолу Жаклин Ли Сяолу като Ян Вуджин
Обичай ме и ме убеди Джианг Джинфу Джианг Джинфу като Динг Джонгхао
Обичай ме и ме убеди Cao Bingkun Чао Бингкун като Джианг Карен
Обичай ме и ме убеди Джианг Ян Дзян Ян като Чи Лю Хай Рен
Обичай ме и ме убеди Панг Ханхен Панг Ханхен в ролята на Ванг Иджун
Обичай ме и ме убеди Cao Mengge Цао Менге в ролята на Джиан Дандан

 Поддържаща роля
  • Лю Лили като Мао Женян
  • Май Май като Ян Кан

 Stills
Обичай ме и ме убеди Китай
 Покажи повече...

 Плакати
Обичай ме и ме убеди Китай
 Покажи повече...

Зад кулисите
Обичай ме и ме убеди Китай

Love Me & Convince Me

Този от 2016,но заради неразбирателство относно политическо несъгласие по въпроса  за ограничение на Халю вълната, както  и прегрешения на главните герои,е предвиден за тази година,ма не знам колко хора ще им простят на главните,ще ги гледат и им се радват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fairyland Lovers (2020)

 

Chinese title: 蓬莱间/Peng Lai Jian
English title: Fairyland Lovers 

Genre: Romance, Fantasy

Episodes: 35 ?

Director: Yu Zheng

Broadcast Period: 2020

Adapted from a novel of the same title by 路寒

        CAST: 

Bai Yu

Zheng Qiu Hong 

Ji Xiao Bing

Chen Yi Han

 

 

 

Както твърдят, уж ще почва от утре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната БЛ новела The Husky and His White Cat Shizun , която ще се бори с Цензурата на ПМ.

Ще играят заедно са Leo Luo Yunxi  и Arthur Chen Feiyu.

cast+Immortality.jpg

 

http://www.dramapanda.com/2020/01/its-official-luo-yunxi-and-arthur-chen.html?fbclid=IwAR2nqLXRM0f6mf6vJIz7XtpQW_1JjqVOgx61AuYlTYny4LEE5vLN0BOzseE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало вече да е минала премиерата на тази комедия според обявеното в трейлъра - 15 януари 2020г

Secret Zoo" 해치지않아 (2020)

Starring: Ahn Jae-Hong (안재홍), Kang Sora (강소라), Park Young-Kyu (박영규), Kim Sung-Oh (김성오), Jeon Yeo-Been (전여빈), and Park Hyuk-Kwon (박혁권) Release Date: January 15th 2020 (Korea).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поради епидемията от коронвируса в Китай са прекратени снимките на сериалите:

"The legend of Fei" с Жанила и И Бо

 

Off Topic

 

 

 

83305397_2469534703258766_19889596134452

 

 

 

84358474_2469535539925349_6451790109866983138666_2469535449925358_14098523151788

 

 

 

 

"Thank You Doctor" с Мимито и Бай Ю

 

Off Topic

83752116_2469535093258727_2956718480851783344784_2469535236592046_22538128176122

 

 

"Like a Floweing River 2" с Wang Kai, Yang Shuo, Dong Zijuan и др.

 

Off Topic

83882264_2469534416592128_8054819119033282772126_2469534549925448_34728155809337

 

 

Статия по въпроса в Драмапанда.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...но пък не пречи да се излъчат заснетите миналата година, като начало очаквам с нетърпение
Wild Grass 2020  (Историята на трима млади хора, решили да напуснат родния си град, за трудностите, сълзите и изпитанията, с които се сблъскват),

чиято премиера ще бъде на 14 февруари

 

434c3ac1ec9e7af3.jpg

 

 

и Oversize Love 2020 (ще видим дали в забавната история между дебеланка и нейния познат от у-ще ще пламне любов)

чиято премиера ще е на 6 март


928461e50b341c82.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама разбира се, има толкова заснети и оставени в "чакалнята"  готови сериали от миналата , че и от предишни години. Тъкмо сега им е времето да ги пускат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, asha написа:

Ама разбира се, има толкова заснети и оставени в "чакалнята"  готови сериали от миналата , че и от предишни години. Тъкмо сега им е времето да ги пускат. 

Вили аз специално отразявам наближаващите, прелюбопитни за мен, иначе според пристрастията ми очаквам да стартират и 6-7 сериала тая година, за 4-5 от които тръпна в очакване, но за тях, когато наближи премиерата им :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, Мрънчо, знам.:kissx:

Аз в случая говорих по принцип, без да конкретизирам нищо целенасочено.

По груба разстановка на пристрастията при активно гледащите китайско, ще се съберат доста очаквани заглавия с все отлагани премиери.  Това имах пред вид.

Просто не следя нищо конкретно. Ако попадна на някакво инфо - пускам. Все на някой ще му е от полза, ако още не го е видял. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и темата на новия гейски. И ме е яд, че  участват такива, които харесвам. Явно полакомиха се за известност, не че не са...

А,бе направо се чудя накъде е тръгнал света...

:click:

 

И пак ще режат пикантните сцени.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, моят жанр. От кога се каня на новелата, ама все не ми иде отвътре. Сега гледам Ever Night и направо ще скоча на сериал със същия актьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия двамата сега играят заедно, и ся в този, и явно няма да е далеч времето  на излъчване.

Само ще  скокнат от единия в другия сериал, дори и дрешките може да не сменят...

Малко ще останем истинските жени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После  що се чудели по телевизора кой момче, кой момиче, че и до петиции докараха от обида.:28558:

Ми пОгледни.  Аз мъжествено трудно намирам.Една шарена дрешка, малко грим  и опааа- гатанка- познай пола!

cast+Immortality.jpg

 

Ей за това, вместо на предстоящи, ще ме накарат да мина на предходящи.:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...