Jump to content

Финансова подкрепа за форума


parab

Recommended Posts

тогава е най-добре да дадете направо мейла на получателя в ПП, за да може като на приятел да се изпраща без такса, иначе за най-дребната сума удържат 0,35евро+%, което е дразнещо да се дават на ПП, при условие, че се прехвърлят малки суми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате едно рамо и от мен :)

На мен сякаш Пейпал не ми взе пари за превод, може би защото изпратих пари от Пейпал сметката, а не дърпам от карта.. 

Поздрави и много :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то не взима пари от изпращащия, а от получаващия, като част от получената сума..(фиксирана такса+процент), ако е между приятели обаче(има такава опция, но трябва да имаш директния мейл на получателя) няма такса за никого и цялата отделена сума се получава отсреща.., просто е възможно да се избегне удръжката от ПП

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още се мотая, но се надявам, че няма да е твърде късно когато успея. Сега ще се оправдая едно хубаво, но освен всички други ангажименти и децата ми се разболяха и ми е малко трудничко. Предполагам, че дори и да се набави сумата, свежите други пари няма да са излишни, но със сигурност ме бойте само да мога да стигна до някоя банка. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преведох чрез онлайн банкиране по банковата сметка, която ми казаха. Таксата за превода е стотинки и не е проблем. Моята подсказка към вас е  периодично да правите кампании за дарения, но да не са през м. декември и януари :) по обясними причини.  Може да ги правите през 6 месеца и така ще поддържате един ресурс, който ще ви е на разположение при нужда.  Иначе сте прекрасни и въобще не ми се мисли, ако вас ви няма аз как ще се ориентирам в този азиатски филмов свят.  Ще помагам с каквото мога и когато мога с удоволствие, само вие продължавайте да се грижите за нас :)  :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пейпала си е най-удобната и евтина опция.

Скрил/Нетелър са кожодери и дано фалират :lol2:

 

> за PayPal < Само тези които са нови да внимават като започнат масово да го използват да следят в settings/payments/manage your automatic payments дали не са предоставили права за последващи периодични плащания, че някой сайтчета си активират подобна опция.... а аз лично не забелязах PayPal да ме информира с дебели червени букви, че ще ставам редовен кръводарител :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.12.2019 г. at 22:22, myt написа:

Аз преведох чрез онлайн банкиране по банковата сметка, която ми казаха. Таксата за превода е стотинки и не е проблем. Моята подсказка към вас е  периодично да правите кампании за дарения, но да не са през м. декември и януари :) по обясними причини.  Може да ги правите през 6 месеца и така ще поддържате един ресурс, който ще ви е на разположение при нужда.  Иначе сте прекрасни и въобще не ми се мисли, ако вас ви няма аз как ще се ориентирам в този азиатски филмов свят.  Ще помагам с каквото мога и когато мога с удоволствие, само вие продължавайте да се грижите за нас :)  :kissx:

Едва ли е стотинки,освен ако имаш предвид 3-5 лева за стотинки...

Когато превеждах пари за чашката и тениската ми взеха 4 лева,ако не беше и повече....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа и аз по повод таксите за превод - аз преведох пари по дадената ми банкова сметка чрез онлайн банкиране и банката ми взе само левче, което за мен е дреболия, защото както казват съфорумците преди мен - ако отидеш в банка ти "одират" между 4 и 6 лева, а като се има предвид, че аз съм от малък град и нямаме банков клон, към тази такса трябва да добавя и пътни разходи и така си става направо разорително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, lukreciana написа:

Едва ли е стотинки,освен ако имаш предвид 3-5 лева за стотинки...

Когато превеждах пари за чашката и тениската ми взеха 4 лева,ако не беше и повече....

Таксата ми беше 0,70ст.  Обърни внимание на "онлайн банкиране"  и всеки си има различен банков план. Говорим за превод от сметка в сметка, а не вноска на каса в сметката на форума. Но това не е важно и не е тема на този разговор. Важно е  всеки да преведе, ако иска и както иска!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да попитам аз събраха ли се достатъчно пари, поне за една година? 

На срещата чух каква е годишната такса и се притесних дали ще съберем достатъчно. Казвайте, ако има нужда да се събират още.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах, сме я събрали и предполагам вече е платено за тази година. Но всеки лев повече, няма да е излишен за следващата година. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно огромно благодаря на всички отзовали се! :bow:

Заради увеличената сума за хостинга се бяхме притеснили доста какви мерки ще се наложи да предприемем за ограничаване достъпността на форума.

 

Справихме се с подкрепата на хората със щедри сърца - Angel,Snezhana,Stela, Maria,Slav, Ellie, Vesselina,Diana D., Milen,Zdravka, Diana A.,Tanya, Ekaterina,Marieta,Mariya, Petar, Martin, Емилия,Галена,Анна,Румяна,Мария А.,Десислава, Милена,Анна,Димитрина, Мария Д.,Динка, Мария В., Димитър,Светлана,Антоанета, Katya, Любомир, Вера,Николай, Захарин,Сабина, Петя,Виолета,Надежда, Венцислав, Антония, Костадин,Людмила, Йорданка, tikitoliq,Tonet_KA,lazeto,Lady of the lake,naia,RGDragon, Snowmoon,Mrnkaloto, kandala,helyg,speedy86,cucyta,merisa,ForEverRain,baomao,t_lozeva, papurche,Катя Х. и Здравка, към които изпращам нашата признателност!

Благодарение на вас ще успеем да подсигурим работата на форума за близо 2 години :thanks:

Ще възстановим и чат функцията, която беше спряна преди време заради увеличено натоварване.

Надяваме се всички вие и всички останали наши потребители да усетите и положителния ефект от новите условия - по-бързо зареждане на сайта и по-добра работа.

 

Събраната с ваша помощ сума е в размер на 1483 лв, 126.58 EUR , 62.11 USD и 10 GBR.

За всички, които се интересуват, таксата за хостинга е 980 лв.

 

Благодаря още веднъж на всички за подкрепата и помощта по събирането на средствата!

Весели и топли коледни празници!

 

П.С.Някои от вас дадоха добрата идея да има постоянна тема за дарения, която ще създам допълнително.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е като коледен подарък. Значи форумът ни e спасен за следващите две години и това го разбирам докато си пия сутрешното кафе. Приятно е, поглеждам си чашата с логото на форума докато отпивам и си мисля колко ли съфорумници правят същото в момента... А какво по- добро начало на деня?! 

Весели празници и щастлива Нова Година на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тъкмо се събудих и си пия кафето с маята  си чашчица. Аз също искам да благодаря от мое име на всички  отзовали се да помогнат със средствата.

Желая на всички здраве и да не се отказваме, да запълваме своя свят, със свят по-различен от нашия,обогатявайки и разнообразявайки живота и мечтите си!

 

Поздрав-.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма друг начин просто - ще го бъде!

Това си е нашия свят!:wub: 

Част от живота ни е в него/форума/,  а той - той живее и се разраства с нас.

Нека всички сме живи и здрави! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...