Jump to content

START-UP (2019)

abador
 Share

Recommended Posts

spacer.png

Off Topic

MV5BNTY4ZWNkNmItYzVkOC00ZTY4LTgyYjgtZTM2NDNiMzQ3YzczXkEyXkFqcGdeQXVyMDM1MzY1Mg@@._V1_SY1000_CR0,0,697,1000_AL_.jpg

START-UP / 시동

По уеб комикса на Jo Geum San

Страна: Южна Корея

Премиера: 18 декември 2019 г.

Времетраене: 101

Жанр: комедия, драма

Режисьор: Choi Jeong Yeol

Субтитри: Английски

:imdb:

УЧАСТВАТ:

Ma Dong Seok - Geo Seok

Park Jung Min - Taek Il

Jung Hae In - Sang Pil
Yum Jung Ah - Taek Il's mother

Choi Sung Eun - Kyung Joo

Park Hae Joon - Tae Sung

Резюме: Тек Ил (Park Jung Min) е 18-годишен непокорен хаймана, който живее с майка си. Отпаднал от гимназията, той решава да си търси щастието по света. Така попада на работа като доставчик в китайски ресторант, където среща тайнствения готвач Ко Сок (Ma Dong Seok) ...

Лично мнение: Забавен трейлър, дано да е така забавен и филмът...

Свали с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Харесвам Ма Донг Сок, хубаво че филмите му започват да се сдобиват с английски субки поне...:lol:

Приятно филмче без да е нещо уау. Следва стандартната схема първата половина да е по-скоро комедийна, а драмата да е във втората част, но като цяло му липсва особена дълбочина. Общо-взето минава бързо времето с него, тъй че за убиване на 100 мин е идеален :)

Много добро заснемане, трябва да се отбележи. И отлична игра, особено на Park Jung Min <3

Да, филмът може да се гледа от сериозната му страна, ако човек иска да потърси нещо, над което да се замисли – говоря за тийнейджърството и израстването – но може и само (основно) като комедия. Не натежава и бързо се гледа, което е основният плюс във филмите за мен :D

Преди 23 часа, VesSun написа:

И отлична игра, особено на Park Jung Min <3

Много беше естествен, но на мен точките ми обра Ма Донг Сок, отново – то не беше стайлинг, не беше прическа, не бяха танци... Страшно ме кефи!

• Like 1