Jump to content

Именни и рождени дни

Recommended Posts

Честит рожден ден, @Кева! Да си жива, здрава, щастлива, красива... упс, ти си си хубавица, ама такава да си останеш поне до 100 години! Наздраве, скъпа, за теб!

Edited by bond
  • Like 3

Да бъдеш здрава, за да изпълниш всичките си мечти, желания и планове в живота! Да имаш късмета, да откриваш във всичко Щастие и лично удоволетворение. Да се чувстваш успешна и успяла и най-вече много, много обичана! Честит рожден ден, Кев

buket-miks-rozi.jpg

• Like 2

Много Ви благодаря и се извинявам за закъснението, а и за редовните ми пропуски в темата :blush:. Пожелавам на всички ни тук да сме за дълго здрави, удовлетворени и щастливи. Да споделяме добри новини и да губим членове само защото им е писнало от Азия . Само бели кахъри и много щастливи мигове желая на всички .

@ftisland, запомнила съм, че си дева, но някак си бях решила, че си след мен :blush:. На много дървена патерица  - честит рожден ден. Съхрани добродушието и чистосърдечието си и не забравяй, че това са качества с  които можеш да се гордееш :icon_sunny:.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

@Кева Мноооого ти благодаря за милите думи,оценявам ги:) Благодаря ти за жестът,той е най важен.

Ами преди теб съм:D

Само ме извини,че смених тортата с друга пак на любимият ти отбор.Смених я защото на първата имаше надпис с име:D

• Like 1

@battle4thesunn Честит рожден ден ! Да си жива и здрава и каквото си пожелаеш да ти се сбъдне.Приятно прекарване със семейство и приятели.Нека късмета бъде с теб и да можеш да пътуваш по света ,ако все още не си ходила на местата, за които вероятно мечтаеш да видиш.:kiss2:Наздраве:beer:

8f73d1daceca0c15.jpg

• Thanks 1

@battle4thesunn, честита да си / на къса патеричка, че няколко дни нямах връзка с интернет/ .От здраве, късмет и верни приятели да не те отървеш! Нека Музата на творческото вдъхновение да ти е постоянен спътник! 

pozdravitelna-karticka-s-cveta-acestit-r

• Like 1
  • Thanks 1