Jump to content

Именни и рождени дни

Recommended Posts

Багодаря на всички за пожеланията и че ме уважихте на моя рожден ден. Бъдете живи и здрави. :wub:

И като човек, който обожава да стои повече сред природата, пожелавам ви много пътешествия, много емоции, много красиви места да видите и после да разкажете. Да имате красиви спомени. Бъдете щастливи!!!

70035-715.jpg

П.П: @Erutan, засега поне, желанието още го има, ама вече времето го няма толкова.

Затова и не съм активна толкова като преди даже.

Off Topic

И един сериал съм се захванала да превеждам, и той до никъде, заради това.

Ама, живот и здраве, някой ден...

• Like 5

@Blue_Moon , бъди много щастлива, обичана и благословена :D.

Нали знаете, че полето ражда тикви , а балкана хора. Нашата луничка е от един от най-красивите краища на България и аз искрено и желая да попива красота във всеки един момент от живота си. 

@milkyni, малко на патерица, но все пак : бъди много щастлива :), мъжете вкъщи не само да те слушат, но и боготворят. Зло да те забрави, както те забравих аз :)

• Like 3

@Blue_Moon още веднъж Честит ти празник! Много, много усмивки и ако не ти допада посоката, в която те бута съдбата, едно "майната му" и тръгни срещу нея:D Наздраве! 

10b709d5f54235d0.jpg

• Like 2

Честита да е рожденничката ни! @Blue_Moon, само хубави неща да ти се случват! Пък аз ти пожелавам най- вече здраве, късмет и щастие!

И наздраве - с твоята марка бира! ;):kissx:

Blue-Moon%E2%80%99s-Harvest-Pumpkin-Whea

• Like 1

Много, много благодаря на всички за прекрасните пожелания и честитки!:kissx:

Напълнихте ми сърцето и душата, благодаря ви!:wub: Бъдете здрави, щастливи и много усмихнати.:kissx:
И една виртуална почерпка от мен::beer:

8c9d96fed2d47cf7.jpgec75463ff1ecfc33.png

• Like 4

Честит рожден ден @kitket Бъди жива и здрава и всичко,което си пожелаеш на този прекрасен ден да ти се сбъдне. Щастие,любов и безкрайно много приятни мигове с приятели и семейство. Наздраве:beer:

• Like 1
  • Upvote 2