Jump to content

Именни и рождени дни

Recommended Posts

birthdaybsk.JPG

Честит рожден ден, @cucyta! Пожелавам ти много от всичко! Бъди здрава!

@lukreciana и @Rino, нека зло да ви забрави. С малко закъснение, но от дъното на душата ми ви пожелавам и на двамата здраве, щастие и дано да бъдете всеопращаващи и да ми простите! Наздраве още веднъж за вас, момичета!

• Like 7

Шефке, @cucyta, Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава!:icon_sunny:

Нашият подарък е скромен, но от сърце. На общото събрание на отряда решихме да ти опростим годишната членска вноска за бойни заслуги по организацията и подривната дейност, нищо че цяла година тръгваме, но още доникъде не сме стигнали.:D Времената са сложни, важно е желанието. @Чингулинка гласува и с двете ръце "За". 

Картички с пожелания за Рожден ден - Lazara.bg

• Like 4
  • Haha 2

@cucyta Честит рожден ден! Бъди жива и здрава, защото здравето е радост, радостта е щастие, а щастието е това, което аз ти пожелавам!На този ден ти пожелавам винаги да бъдеш опора за онези, които са ти скъпи, да вярваш в себе си, да продължиш да бъдеш вдъхновение за другите с примера си и винаги да намираш светлината дори в най-трудната ситуация. Няма възраст за жената! С всяка изминала година тя става по-мъдра и по-богата в духовно отношение, придобива особен чар и красота. Пожелавам ти да намериш нови възможности, да реализираш мечтите си, да не спираш дотук и да бъдеш изключение от всички правила. Пътешествай, живей, както на теб ти харесва! Наслаждавай се на всеки миг от пътешествието, наречено живот! Наздраве :beer:

aa782c5244fa2101.jpg

• Like 7

@cucyta, честит рожден ден! Вади текилата, дорде не я е сполетяла съдбата на тоника у камерата, и да се почваме :D

f673cd0181409b4d.jpg

• Like 5
  • Haha 1

Благодаря ви, момичета и момчета, да сте здрави и вие!

@jira ,  събирането на членският внос е временно преустановено поради локдаун...ей, по-голяма габровка от мен ша излезеш:lol2:

@seal_reinforce, слушай сега аз направо утре за твоя рожден ден ша дойда да празнуваме заедно, че аз каква габровка ша съм тогава:lol2:

• Like 5
  • Haha 3

Честит празник, @cucyta! Дано да си имала страхотен ден! Желая ти всичко най-хубаво, бъди здрава, щастлива и много обичана! :)

• Like 5

Честит рожден ден, @cucyta!

Желая ти от всичко красиво да имаш по много, в здраве да тичаш към нови върхове богати на любов, щастие и верни приятели. :)

spacer.png

• Like 5

@cucyta Да си жива и здрава. Забавлявай се в живота и все така бъди мила и добра. Честит рожден ден. :P

Честити рожденни дни и на вече отминалите празнуващи. Малко изоставам тук, но бъдете готини, обичайте, бъдете обичани и все така споделяйте всеобщата азиатска страст. Бъдете здрави.  :wub: 

• Like 4

Честит рожден ден, @cucyta!:icon_sunny: Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет, успехи, любов и усмивки!:kissx:

0746da1958daf37f.jpg

• Like 4

Честит рожден ден, @seal_reinforce!:icon_sunny::kissx: Бъди много здрава, щастлива и обичана. Много усмивки и много сбъднати мечти!:kissx:

7b654467e3dd0c39.jpg ac9736d6e35585d8.jpg

• Like 4
  • Thanks 1

@seal_reinforce Честит рожден ден !Да си жива и здрава и нека очите ти винаги блестят от щастие, а сърцето да прелива от любов и топлина! Нека мирът и спокойствието винаги да царуват в дома ти, а неприятностите и нещастията никога да не чукат на вратата ти! Нека твоите желания се сбъднат! Поздравявам те за рождения ти ден! Желая ти повече щастливи емоции и незабравими впечатления! Нека свят да ти се завие  от любов, а сянката на разочарованието никога да не докосне сърцето ти. Живей, мечтай, обичай и се наслаждавай на живота! Наздраве :beer: 

Пожелания за рожден ден - YouTube

• Like 5
  • Thanks 1

Леле-малеииий, ама то цЕло стадо иЕгненца се събра тук, бря!:P  Ся и овчЕрин, трябва да дирим.  А де ще ви крием по Гьоргьов ден, хич не знам.:na2:

----------

@seal_reinforce, бъди здрава! Бъди щастлива, желана и обичана! И най-вече, бъди винаги вярна на себе си! 

kartichki_za_rojden_den-4.jpg

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1

Ади и от мен, наздраве, @seal_reinforce. "Направи ли главата" вчера с мойта текила, айде днес аз ша я направя:lol2:...

Честита да си, здрава да си, удовлетворена да си, обичаща, обичана и доволна от постигнатото, каквото и да е то! 

8612eb6c87977e80.jpg

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

@seal_reinforce , честит рожден ден, щуро момиче!!! :wub: Не ги слушай останалите - отглеждай си с любов бръмбари в главата, щурци - в ушите, пеперуди - в стомаха!!! :inlove: От мен за твоя ден рожден - една калинка, която ще ти донесе щастие!!! :kissx:

giphy.gif     aeb1119e2ff958ecd95223372010a6ff.jpg

• Like 5
  • Thanks 1

189_chestit_rojden_den4_l.jpg

На моята бивша годеница пожелавам много щастие и късмет! Бъди здрава и весела и

продължавай, както винаги досега, да караш всички нас да се смеем с грейнали очи!

Честит рожден ден, @seal_reinforce! Наздраве и умната с алкохола довечера!

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Upvote 1