Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

Честито на всички именници; на всички ,свързани със строителния бранш ; както и на всички сливналии, виденчани и айтозлии! 

 

tumblr_o0dxp3RvNN1r9c5eeo1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta @asha @NyXe @bealonenomore @felicyti

Много благодаря, момичета. Живи и здрави да сте и вие. И без много ядове. Животът е пред нас.

Колкото до форумното настроение, то не ме е напуснало никак даже.Аз както се вихря предимно в музикалната част във форума, на колко групи съм хвърлила око да им правя теми. И както тия дни ще излизам отпуска и време бол, нищо чудно да го сторя. Старото е класика, ама и на новото трябва да обърнем внимание...Няма как.

Благодаря още веднъж...:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tonet_KA, желая ти прекрасен рожден ден, много здраве, щастливо семейство и да продължаваш да ни радваш с нови преводи!!! :wub: :kissx: :inlove:

 

Честит рожден ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На @Tonet_KA - колежка, дружка и страхотен преводач - само най-, най-хубави пожелания! Да си ми жива , здрава и с неугасваща творческа страст!

c52bc041582eff31.l.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили момичета, развълнувахте ме много с вашите чудесни пожелания.  Страхотни сте, просто нямам думи. :kissx:

Много ви благодаря! 

 

BLAGODARIA-OT-VSE-SURCE.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...