Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

f941d4c8c930e959.jpg

ddf33ea6ae7b245e.jpg4e11f7e603c56594.jpg

 

Честит Рожден ден Тюли! Начи, се некогаш тая смотана епиземия ще свърши и затва ти пускам матриал за подготовка:D Дедовци имаш достатъчно и реших да наблегна на другата ти либоФ, първия е бонус и за разнообразие. Да си жива и здрава, стискай зъби и ще ги видиш и на живо, де наесен, де догодина:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, seal_reinforce said:

 

И специално за @Чингулинка, че ми орева главата за тая кОла. Ама некой да й помага, че ако опука сичко сама, ще ни наплете вълнени чорапи на една кука :D

Ей, най-сетне да ме почерпиш с кола. Ама пак стисната бе, само три малки колички и кани всички! Не кани! Всичките са за мене! И никакви чорапи няма да ти плета, даже и да ме молиш! А оная с автографа още ми я дължиш!

От другата почерпка си взех само макарони с рози, че са ми любими почти колкото Кориш. Да си жива и здрава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички терсене, аз наопаки. Виновни са чекмеджета у къщи, които ми нарушиха форумния живот вчера, та чак да не видя рожденичката- @seal_reinforce:D

ТЬОленке, от мен-  поЗдрава!

 

 

Па да намериш и един, като Дедо,  само на ръце да те носи и у балдахините да те слага, а през останалото време, да ви е прасковено цветно!:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм назад с мат'риала, но тьоленчето ще ме прощава. Рула търся цяла седмица, трябва да съм готова ако реши да си ги поиска. :D

Честит Рожден Ден @seal_reinforce:icon_sunny: Да си жива и здрава и много щастлива! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама какви са тия нерегламентирани закъснения сега?! Ще почнем да се глобяваме на входа и на изхода на темата, ааа :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, @maria_debit!  От все сърце ти желая здраве, късмет и много лично щастие!

Няма да се уморя да повтарям, че с твоя и още няколко профила в бокса с качени сериали и филми, бях спечелена / и не само аз, я феновете около мен/ за каузата на Азиатското. Благодаря!

 vazi-(11)-228766-500x0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се наредя на опашката с поздравленията. Честит рожден ден и от мен @maria_debit! Здраве, обич и щастие ти желая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, @chernata kotka ! Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет, успехи и много положителни емоции :panda-145::beer:

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...