Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

Честит рожден ден, @lazeto! Здраве, щастие, късмет и много любов! С огромна благодарност за труда ти във форума ти казвам: Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит ти специален и изцяло твой ден@asha!

Мноо либоф, здраве и щастие и малко повече мечти на един от най-здраво стъпилите на земята хора, които познавам!

Наздраве:kissx:

4933267df09b86a5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@asha, честит рожден ден и от мен на една от най - близките ме форумни приятелки!!! От здраве да не се отървеш и дано от тук нататък да ти предстоят само хубави неща в живота!!!

 

179395c725a3c68cd338f21c7dd89b32.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e, :kissx: ку знайш, душа, колко високо фъркам в облаците периодично... Само дето вече сили и време за мечтаене нямам, че ежедневие...

@Lawandula, @bealonenomore@bond, @eowina  благодаря ви от сърце, скъпи приятели! Дай Боже да се сбъднат всичките ви пожелания и при вас да се върне Хубавото двойно и тройно!

От мен остава да сложа по едно питие, че Еовинка вече ми е спретнала една чудна тортичка:wub:

ea74ba77.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, @asha!

Днешният ми ден е с думите: "Не е важно в какъв свят живееш, а какъв свят живее в теб".

Дано твоят свят е винаги прекрасен на пук на тягостното ежедневие.:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден @asha Да си жива и здрава и всичко,което си пожелаеш да ти се сбъдне.

Върви само напред и прави само това,което ти доставя удоволствие 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...