Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

@eowina Честит рожден ден! Желая ти от все сърце възможно повече положителни емоции и сбъдване на всичките ти мечти. Бъди здрава, обичана, желана и ценена!

 

П.П много ми беше приятно,че се запознах лично с теб. Двата пъти в които се видяхме,бяха прекрасни.Много ти благодаря за това:)

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.11.2022 г. at 21:08, bond написа:

 И да питам: От къде знаете вие кой кога е роден? Казвайте и на мен, моля.

@bond, някои ги помня, но има и начин да  разбера. Набързо прелистих темата за месец декември от миналата година ( стр. 65 ) и видях кои са рождениците.

 

   На 05.12 @t_lozeva, 06.12  @Krasi Mileva, 06.12  @marcipela,  07.12 @mariela82,  10.12 @meri2003, 10.12 @amei, 12.12 @didi68, 13.12 @bobito_06,

   13.12 @lenazai, 16.12 @b0rahae, 18.12 @sonka88, 19.12 @Indira, 22.12 @superkdrama, 24.12 @SVlad, днес 25. 12 с двоен празник @Снежана,

    29. 12@Ayan khan, 30.12  @Nimi .

   Това са рождениците за месец декември поздрявявани тук в темата. Извинявам се на тези, за които не знам.

На всички пожелавам преди всичко здраве. Бъдете успешни, сбъдвайте мечти и не бягайте от изкушенията– когато остареете, те сами ще избягат от вас.

Весел празник и наздраве! :beer:

  622629fe5a48cf94.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, честит рожден ден и на всички останали, бъдете живи и здрави!

Честит Коледа и на останалите съфорумци ,нека в този свят ден се сбъдват всички мечти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и Честита Коледа на всички!

Бъдете здрави и нека новата година ви даде много поводи за радост!

И духът на Изтока да не ни оставя!

:asian::beer::icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен всички  декемврийци - рожденници да се чувстват поздравени! Да са здрави, щастливи, обичани и успешни във всичките се начинания!:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандуло, жива, здрава и все така дедова фенка! Една зодия сте, затуй така добре се разбирате :D

 

bbbe59b5cccbb159.jpg 70f08f7bbc902a30.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, @Lawandula! Да си жива и здрава! Аз докато се разхождам насам-натам за малко да изтърва партито. Наздраве за теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...