Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

Честит рожден ден, @Кева! Да си жива, здрава, щастлива, красива... упс, ти си си хубавица, ама такава да си останеш поне до 100 години! Наздраве, скъпа, за теб!

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бъдеш здрава, за да изпълниш всичките си мечти, желания и планове в живота! Да имаш късмета, да откриваш във всичко Щастие и лично удоволетворение. Да се чувстваш успешна и успяла и най-вече много, много обичана! Честит рожден ден, Кев

buket-miks-rozi.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден. @Кева Да си жива и здрава и всичко,което желаеш да ти се сбъдне.Приятно пътуване и нека успееш да видиш мача с Ливърпул . Наздраве:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Ви благодаря и се извинявам за закъснението, а и за редовните ми пропуски в темата :blush:. Пожелавам на всички ни тук да сме за дълго здрави, удовлетворени и щастливи. Да споделяме добри новини и да губим членове само защото им е писнало от Азия . Само бели кахъри и много щастливи мигове желая на всички .

@ftisland, запомнила съм, че си дева, но някак си бях решила, че си след мен :blush:. На много дървена патерица  - честит рожден ден. Съхрани добродушието и чистосърдечието си и не забравяй, че това са качества с  които можеш да се гордееш :icon_sunny:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Кева Мноооого ти благодаря за милите думи,оценявам ги:) Благодаря ти за жестът,той е най важен.

Ами преди теб съм:D

Само ме извини,че смених тортата с друга пак на любимият ти отбор.Смених я защото на първата имаше надпис с име:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@battle4thesunn, честит рожден ден! Здрава, щастлива и обичана бъди, нека късметът да е винаги на твоя страна!

 

И продължавай да ни радваш с преводи :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@battle4thesunn Честит рожден ден ! Да си жива и здрава и каквото си пожелаеш да ти се сбъдне.Приятно прекарване със семейство и приятели.Нека късмета бъде с теб и да можеш да пътуваш по света ,ако все още не си ходила на местата, за които вероятно мечтаеш да видиш.:kiss2:Наздраве:beer:

8f73d1daceca0c15.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@battle4thesunn, честита да си / на къса патеричка, че няколко дни нямах връзка с интернет/ .От здраве, късмет и верни приятели да не те отървеш! Нека Музата на творческото вдъхновение да ти е постоянен спътник! 

 pozdravitelna-karticka-s-cveta-acestit-r

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lady of the lake  Честит рожден ден !

Да си жива и здрава ,a късмета,любовта и щастието да ти бъдат спътници ,където и да си и каквото и да правиш .

fca212f65dc61b2b.jpg

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...