Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

Много сте ранобудни ве! 

 

@helyg, като Сашо Роман си го докарала. "Побелях и остарявам, но в сърце те носяяя..." :D

 

@Чингулинка, внимавай в картинката! 

e22fe2c369679724.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Честит Рожден Ден :) Здраве и късмет, с усмивка всеки ден. Да догониш на Дядо ти годините, ама може да сложиш една боя на косите :D Наздраве.... и специални поздрави от далечен Тайланд :D:beer:

2c75a626178b31b1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforceЧестит рожден ден, скъпа моя. Да си ни жива и здрава! Много пари и късмет да ти се паднат с моето момче, което ти давам само за веднъж :es:

Не го гледай, че е готов за гражданското... :lol2: Марийка ще ни очисти :28558::28558: Майтапа на страна, желая ти всичко най-хубаво! Бъди все така дива и щастлива :kissx:spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен! От хубави по-хубави пожелания, та и от мен по много от всичко да ти се случи и получи. :kiss2:

П. С. Пиша от телефона /не съм се светнала как/, затова без снимка, но най-искрено и от сърце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко много колоритни пожелания за колоритната тюленка. :D Бъди здрава @seal_reinforce,  бъди много щастлива и се радвай на всеки нов ден. Сбъдвай мечти и покорявай високи върхове в личен и професионален план. Весел празник. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, @seal_reinforce!

Пожелавам ти крепко здраве, голям късмет, истинска любов, добри приятели, красиви и сбъднати мечти,  щастливи спомени и весело прекарване на празника! :beer:

 d0238e338618cb99.jpg 720983ee2e05a838.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spacer.png

 

@seal_reinforce, ЧРД! От мен- здраве и любов!:beer:

От Дедо ти- китки! Какво да направя, като Раба се е набутала навсякъде, дето Дедо е с букет. Мислях да я режа, но ти си над нещата. Просто я игнорирай!

 

П.П.  И с правописна грешка съм го пуснала, върнах се  да я поправям, но я  оставям  да не ти е уроки!Пу, пу!:D

 

И да спортуваш, щот' спортът е здраве!:P

 Тук поне е сам. 

spacer.png

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита годишнина, Eastern Spirit!

Бъдете здрави, източни духчета! 

На всички преводачи и редактори - огромно благодаря! 

На всички потребители, които поддържат духа тук - честитооо! Вие сте част от едно от най-интересните и вдъхновяващи местенца околовръст. Нека бъдем заедно дълго време! 

:)

 

Леле, само Спирита може да ме направи толкова сантиментална. Явно остарявам? Но поне съм на точното място. 

Отново честита годишнина! 

Гледам вече към 15-тата.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на най-страхотния сайт! Сайтът, който вдъхва надежда и сбъдва мечтите ни! Благодаря на всички, които сте тук! Щастлива съм, че ви открих! Бог да ви благослови! 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, helyg написа:

А знаете ли кой има рожден ден днес?

Нашият форум. Ставаме на 14 години.

Да ни е честито!

 

Честит ни празник! Здраве и щастие на всички, с които споделяме общата си страст към Азия! И дано все повече стават хората, за които форумът е тяхното местенце! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички именници!

Цвети, Маргарита, Лили, Вили, Бени, Рони, Ели, Здравка, Ива, Кали, Ками, Нев, Рали, Рози, Роси, Стефи (някои по повече от един брой) - да сте благословени и щастливи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...