Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

@kitket, честит рожден ден :) . Желая ти много щастие, топлина и обич :).

Не знам дали съм го споменавала публично / твърде много глупости съм изписала тук /, но за мен, ти винаги си била един от хората във форума с най-искрените мнения. На всяко твое харесване и не харесване вярвам. Зад всяка изписана дума личи, че това е лично преживяване. Искрено завиждам на способността ти да похвалиш нещо :wub: и винаги мненията ти са ме усмихвали.

Живеем в свят, в който сме свикнали твърде много да се редактираме, искреността е кът, че даже май се е превърнала в лукс, така, че ти желая и за напред да се радваш на този лукс. Да си заобиколена от хора, които са искрени, добронамерени и благородни, низ от хубави преживявания, които да се превърнат в красиви спомени и много поводи за усмивки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kitket, с малко закъснение, но от все сърце : Честит рожден ден! 

След прекрасния  пост на @Кева, мога да кажа само: "Да бъде!"

Коте, да си ни жива и здрава! 

kartichka-s-torta.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили мои съмишленици, скъпи на сърцето ми хора! От два дни /защото имен и рожден са последователни/ празници, черпене и софри не мога да си вляза тук и да благодаря за добрите ви думи и добрите ви мисли към мен! Благодаря от сърце и да знаете, че много сте ми ценни! Да даде Господ да сме здрави всички и да разпускаме така, на раздумка! Прегръщам всички виртуално, че е по-безопасно и че съм много далече от всички.

@Кева, не бъди толкова безмилостно мила, защото с възрастта ставам голяма джибра – чувства, вълнение и веднага съм се разтекла. 

Ама много ме стоплихте, деееееее :wub::wub::wub: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@eowina Честит рожден ден!:wub: Нека празника ти бъде увенчан с много усмивки, наздравици от сърце и добри пожелания, които да се сбъднат!

 

 

476750e5fe1dc4cd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден @eowina!

Много здраве, щастие и късмет.

Каквото си пожелаеш да ти се сбъдне.

п.с. любимата група скоро да направи концерт по нашите

географски ширини и да те видим на първи ред като фен номер 1 на момчетата:).

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nikulden.jpg

 

Всички празнуващи да са живи и здрави! И моряците, и пътешествениците, и търговците, и банкерите. И най-вече  - именниците!

Пък аз да почерпя от името на бургазлии и за здраве на именниците в семейството. 

%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D0%B7%D0%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, ftisland написа:

Благодаря, бъдете живи и здрави цялото семейство.

Преди 6 часа, asha написа:

Благодаря, бъдете живи и здрави цялото семейство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...