Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

@Rossi Yankova честит рожден ден и от мен. Да си жива и здрава и всичко,което си пожелаеш да ти се сбъдне .Пожелавам ти да си заобиколена от хора,който те обичат ,много щастие и радостни мигове.:) Наздраве:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден! @vivivan

Да си жива и здрава и всичко най най. Желая ти най-дългия път с най-красивите цветя, невероятни изгреви и залези, страхотни приятели, които да крачат с теб и много безоблачни дни! Наздраве:beer::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздравите :) @Чингулинка направо ме уби с този поглед :lol2: Къде  го изнамери такъв :D Да идва.... @jira и твоя също :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, vivivan said:

Благодаря за поздравите :) @Чингулинка направо ме уби с този поглед :lol2: Къде  го изнамери такъв :D 

Казах му да ми позира и той слушка :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на едно страхотно лъвче, @GFotaku!

 3062-610x610.png 

От все сърце желая много здраве, късмет, лично щастие, професионални успехи и нестихващо творческо вдъхновение на преводаческото поприще! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, @GFotaku, Честит рожден ден и на двете, с малко закъснение. :beer:

Бъдете здрави, успешни, доволни от живота и не спирайте да се радвате на всеки момент от него. Нека има само поводи за радост и усмивки. Бъдете щастливи! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...