Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

@seal_reinforce Ей, бая си празнувала значи, още не можеш да се осефериш! Къде ти е акъла, моме? Забрави ли, че Вероника е любимката на твоя бивш годеник? Дръж си ги тапетите за вас! Аз си искам само единствения и уникален автограф на Кориш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероника само на тебе ти е любимка, неговата е Aff. Ма даже и да беше, на фототапет у обща къща немаше да влезе. На едната стена - Дедо, на другата - шот на вчерашната честитка в първоначален вариант :lol2:

 

Колко па да е оригинален тоз автограф, нали от мойта ръка е излязъл :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти напиша друга честитка за Великден. Трябваше аз да си направя скрийн на вчерашната, а сега се излагам, че изобщо не помня какво съм писал. За това, че помниш коя ми е любимката -  thank you.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си я шотнала за спомен, имам я :D

 

@debil4e, седайте сички на софрата, да чакаме заедно. Тя Цуци вика три дни, ама туй по габровски, па ние ще караме по "три живота, три свята" :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па имам голям грях, на Луктецийка Денят не довидях.

Та, да си кажа,макар със закъснение, едно банално, но вярно;) изречение.

От пари, здраве и любов да се не отървеш, другото може да си купиш!

@lukreciana:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, seal_reinforce said:

Вероника само на тебе ти е любимка, неговата е Aff. Ма даже и да беше, на фототапет у обща къща немаше да влезе. На едната стена - Дедо, на другата - шот на вчерашната честитка в първоначален вариант :lol2:

 

Колко па да е оригинален тоз автограф, нали от мойта ръка е излязъл :D

Аааа, ще те връщам на поправителна - аз имам един куп други любимци, които са къде по-подходящи за фототапет! Как може да не ги знаеш?! Вероника става само да си я лепна на хладилника, че да не припарвам до него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@IPurpleYou Честит рожден ден! :beer: С пожелания за много здраве, много щастие и само поводи за радост и усмивки. Хубав празник! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@IPurpleYou Честит рожден ден!:wub: Пожелавам ти да бъдеш щастлива, да се радваш на живота, да не спираш да се изненадваш, да не спираш да мечтаеш, винаги да си заобиколена от верни приятели и най-важното - винаги да бъдеш обичана! Нека светът около теб да бъде прекрасен, да е светъл и радостен всеки твой ден и топлината да е винаги в сърцето ти! Наздраве :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@IPurpleYou  , честит рожден ден и от мен!!! Да имаш всичко, което не ти стига, за да си щастлива, хора, с които да го споделиш, здраве и дълголетие - да му се радваш!!!

 

85cfbac991c9822feb864ec29e7350a8.jpg     a0d55cc7656578a987f01c7401d0d60d.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, felicyti написа:

@IPurpleYou Честит рожден ден! :beer: С пожелания за много здраве, много щастие и само поводи за радост и усмивки. Хубав празник! :) 

Много благодаря! :)

 

Преди 16 часа, chernata kotka написа:

@IPurpleYou Честит рожден ден!:wub: Пожелавам ти да бъдеш щастлива, да се радваш на живота, да не спираш да се изненадваш, да не спираш да мечтаеш, винаги да си заобиколена от верни приятели и най-важното - винаги да бъдеш обичана! Нека светът около теб да бъде прекрасен, да е светъл и радостен всеки твой ден и топлината да е винаги в сърцето ти! Наздраве :beer:

Много, много благодаря! :wub:

Преди 11 часа, eowina написа:

@IPurpleYou  , честит рожден ден и от мен!!! Да имаш всичко, което не ти стига, за да си щастлива, хора, с които да го споделиш, здраве и дълголетие - да му се радваш!!!

 

85cfbac991c9822feb864ec29e7350a8.jpg     a0d55cc7656578a987f01c7401d0d60d.jpg

 

Много благодаря! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@frozen flower, Честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и вдъхновена; започвай всяко начинание в живота си с плам и го завършвай с успех!

%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...