Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

@cucyta, @seal_reinforce

 

На лудите глави на форума- здраве, късмет, любов и берекет!

Та, накуп за икономия :kissx::beer::beer::kissx:

 

Късайте на воля, дорде не са узрели!:P

Все ще остане за щайгите.;)

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От толкова много хубави пожелания тези дни и моята креативност е нулева. :D 
@seal_reinforce Честита да си! Бъди здрава, успешна, обичана, щастлива, винаги с приповдигнато настроение и не спирай да ни разсмиваш с хубавото си чувство за хумор. Весел празник! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, @seal_reinforce! Здрава и щастлива бъди, и от Блонди да не се отървеш дано! :D (сори, ама на китайските ти любимци не мога да им хвана спатиите)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенкю, хора човешки. Ще ви изброявам поименно, ама имам да свърша тука некви неща първо. Дотогаз треперете!! :D

 

Айде, който си чуе името, да мръдне с ляво ухо:

 

@Blue_Moon, оценявам специалното включване, ся цяла година ще ми върви :kissx:

@chernata kotka, много утопично, изби ме на мечти. А очите ми бая са блеснали, ама на разни течности се дължи ефекта :D

@asha, речено-сторено. След малко ще номинирам изпълняващ длъжността :28558:

@ftisland, друго си е торта вместо магаре :P

@cucyta, и вчера, и неска, и секи ден до обявяване на коалицията!! :lol2:

@eowina, то хуу, ама бръмбарите зеха да стават много шумни, та и себе си не можем да чуем вече :D

@Lawandula, ай извърти още неколко до довечера, барем за една плодова салата разнообразиe да сберем :P

@bealonenomore, тамън щех да кажа "как уе, само един е" и се сетих, че са двама. Итън шма извинява, забОравих го :D

@felicyti и @Vanchela, един фототапет с Дедо да ми направите за сватбата. @skofiild, на четири очи с фототапета или? :D

 

Оф, цел ден курабии ви пекох. @bond, ти като много знаеш да се редактираш, те вербувам неска за келнер. После може да се цаниш за овчарин. Ако ти дотежи таблата - е го Дедо, @snowmoon ти го праща на помощ :D

p.s. Преди редакцията ми харесваше повече :P

 

a639eff82cd39aa9.jpg b4fb0b2a3d4b73fa.jpg 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Да си жива и здрава. Пожелавам ти прекрасни емоции, диви преживявания и една лична среща на четири очи с Дедо.

Кво ще правите, вие си знаете. Честит рожден ден. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Ти внимавай с алкохола :D,а мечтите са хубаво нещо ,но по-хубаво е да имаш с кого да ги споделиш и аз ти пожелавам един принц на бял кон ,ако няма кон поне принца да  става за нещо :lol2: Честит рожден ден още веднъж.:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce,

Ха, ха, овнето бързо  показа си рогцата

и сложи всички по местата.

Намери работата черна кой да свърши,

вместо да вземе да се поразкърши.

Пък конкуренция за Дедо няма да дадем,

нали все пак имаш Ден Рожден.:na2:

И понеже, принц на бял кон ми е банално,

" Дедо" под праскова желая като по-специално.:wub:

А може и във

Off Topic

 

spacer.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Келнер не съм бил, но под мъдрото ръководство на Дедо ще се справя. Сори, забравих как беше преди редакцията, ама ти си много бърза. Една минута, че и по-малко просъществува първият вариант. Няма значение, важното е да имаш хубави спомени от днешния ден.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комбинация от "Минута е много" и "Искрено и лично" ;)

 

@Lawandula, как не ща да се поразкърша ве, ей го, направила съм ви курабии с рога :na2:

@chernata kotka, бял кон, бял кон, ама после през седмица на автомивка. Ай нема нужда :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Ай, честита да си :) Поздравявам те с тия двама "младежа" от далечен Тайланд и с пожелания за екзотични пътешествия натам ;) :D Здраве, късмет и мноооого лИбов :)

Dtbezn3nNUxytg04Oak5drYLM10s0av23BUuEMhL

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз след благодарствените речи се включвам, ама пък поне съм тука, преди да е свършил празника.
И понеже съм ларж, ще ти дам да си избираш цвекето сама /бяло или оранжево искаш?/, пък друго ще ти плясна у фейсо, че да ги е яд некои комшии. :lol:

Айде, да си ми здрава и щастлива, @seal_reinforce! И продуктивна!

 

PT4TX084_o.jpgjPLJYhxx_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27ae21e2e2a076dd.jpg

Ох, кват съм бърза... Тъмън видя познато име сред празнуващите и докато се наканя да пиша и пустия ден се сменил:lol2: 

Значи, докато съм в правилния момент: Тюли, Честит само твой празник! Здравето е задължително, прибавяме малко късмет, мноого либоф и щипка блещукащи изненади за цвят, сипваме всичко в много дълбока тенджера и слагаме на постоянен огън поне за 700 000 години:D Весело изкарване и гледай на нещата отгоре отгоре, така никога немаш ядове;)

 

Едно  Честито на патерица на @cucyta  и  @lukreciana! Добре, че сте се подредили така, иначе нямаше и да разбера, че съм пропуснала. Понеже предполагам, че сте приключили с масите и вече релаксирате, ще вдигна едно наздраве заради вас, то ще стигне където трябва:D

32a0aea5a00c3989.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/12/2021 at 6:44 PM, jira said:

Шефке, @cucyta, Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава!:icon_sunny:

Нашият подарък е скромен, но от сърце. На общото събрание на отряда решихме да ти опростим годишната членска вноска за бойни заслуги по организацията и подривната дейност, нищо че цяла година тръгваме, но още доникъде не сме стигнали.:D Времената са сложни, важно е желанието. @Чингулинка гласува и с двете ръце "За". 

 

Как ще съм гласувала с две ръце? Нищо подобно! Криза е, членски внос не опрощаваме на никого. @cucyta ЧРД, да си жива и здрава да ни завършиш форумния речник след някое и друго хилядолетие, че той е многотомен, няма да се даваме на БАН я! А за членския внос, не ми се оправдавай с локдауни - онлайн банкирането си работи, както и детските градини.

@seal_reinforce айде, и на теб честито! Весел празник! Онези грозни бисквити не ги ща, искам си колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МерсиМ на всички!

 

@helyg, тебе ще те глобявам. Не съм измислила още кво, но ще е нещо за ядене :D

 

@debil4e, как 50 години уе, поне 700 000 :lol2:

 

Чингулино, стига с тая кола, дай да ти поръчам един фототапет на Вероника, барабар с дедовия. @vivivan, не можа ли барем и оная да я туриш по средата, че да я залисаш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...