Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

@ftisland Жива и здрава да си, много щастие, много емоции и много преживявания ти желая...

И някой ден да видиш момчетата на живо, ако вече не си де.. ама и да повториш не е лошо. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, cucyta написа:

@ftisland, честита да си:

 

Много благодаря.Песента ми е едта от любимите:)

 

Преди 15 часа, skofiild написа:

@ftisland Жива и здрава да си, много щастие, много емоции и много преживявания ти желая...

И някой ден да видиш момчетата на живо, ако вече не си де.. ама и да повториш не е лошо. :beer:

Много съм благодарна за милите суми,трогната съм:wub:

Да жалост,все още нямам този късмет.Надявам се след казармата да успея да ги видя:)

@vivivan @bond @seal_reinforce

Много съм ви благодарна и на вас за прекрасните пожелания.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На голяма патерици - да си жива и здрава, @ftisland! Нека всички неприятности да те " забравят" и подминават, както аз ти пропуснах деня на личния празник/аз  неумишлено, разбира се/ 

kufar-bez-ime.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много брагодаря за хубавите пожеланиа, @asha. Да и аз това се надявам,всички неприятности да ме подминат и заминат:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Кева, честит рожден ден! Представяй си, че е езерото на Пембърли и как един друг рожденик ще изскочи от него всеки момент :D

 

2bc12cc604ea17b2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, @Кева ! С пожелания за много здраве, успехи, късмет, много положителни емоции, прекрасни преживявания и щастливи моменти. Усихнат Празник! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Кева, честит рожден ден! Първо да си здрава, второ да си здрава, трето да си здрава! Пожелавам ти много щастие и късмет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит личен празник@Кева  Много здраве, усмивки и късмет, че да има с какво да ходиш на мачове на любимия отбор поне веднъж всяка година:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Кева, голямо гуш! Честит рожден ден! Да бъдеш здрава, за да осъществиш мечтите си, и това да ти донесе много щастливи моменти, споделени с любимите ти хора! 

 

IMG_2214_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички!

Бъдете здрави, успешни, обичани, уважавани и не спирайте да си създавате красиви спомени!

Нека вярата, надеждата и любовта ви съпътстват във всяко едно начинание!

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...