Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

@kandala Честит рожден ден и от мен! С пожелания за много здраве, щастие, късмет и много успехи, много пътешествия, да присъстваш на не един, а поне 5-6-7-8-9-10 концерта на EXO, и да грабиш само положителни емоции от живота! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kandala Честит рожден ден, здраве и късмет и много сбъднати мечти....

Не отваряй....:ilovethis:

Off Topic

 

0016dd9ba0a14f1db231a12695b153e4.jpg

 

Съвсем не отваряй...

Off Topic

 

3d709d4e25e4e808736552c8012b6479.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на един от най-големите фенове на Чанг Хьок във форума :) @Kat, бъди здрава и щастлива, обичана и обичаща, мечтаеща и сбъдваща мечтите си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен, @Kat ! С пожелания за здраве, само положителни емоции, много късмет и прекрасни преживявания! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви от сърце, прекрасни мои :kissx: Изненадахте ме много :)Бих искала тези пожелания не само за мен, но да има много от тях за вас @eowina@bealonenomore, @felicyti и вашите близки, и за всички от форума. Споделените неща са най-благи :wub: Прегръщам ви!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Maddy-noona , Честит рожден ден! Пожелавам ти чудни пътешествия, смели приключения и светът да е в краката ти!

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Maddy-noona Честит рожден ден и от мен! С пожелания за много здраве, успехи и късмет, много щастие и само положителни емоции!:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@merisa  Честит рожден ден! С пожелания за много здраве, сбъднати мечти и незабравими спомени с най-обичаните ти хора :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На рожденниците - @alex_ana , @Spidernya както и с малко закъснение на @merisa  - от все сърце Честит рожден ден! 

Желая много здраве, късмет и лично щастие! Успехи във всяко начинание, а на скъпата колежка - преводачка , нестихващо творческо вдъхновение!

 

torta-ot-cvetya.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря  много за поздравите и хубавите пожелания... при мен се получи малко ... 3 дни яли, пили и се веселили... че и на работа ходили и чак тогава във форума се появили ;) :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland , Честит рожден ден!!! :) Ако има нещо по - скъпоценно от здравето, по - невероятно от щастието и по - сладко от любовта, нека то да бъде твое!!! :yes:

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland Честит рожден ден и от мен! С пожелания за здраве, късмет, щастие, много успехи във всяко едно начинание, много пътешествия, положителни емоции и само красиви преживявания. :happy: :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...