Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

Честит рожден ден и от мен @Kaya да си жива и здрава и безкрайно щастлива.

Нека рождения ти ден ти донесе много усмивки и позитивни моменти.:wub:

7803f8291554ce1ce545fbdc769d0abb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник, @Kaya! Прекрасен и изпълнен с емоции да е остатъкът от деня ти! Бъди здрава и щастлива, обичана и все така вдъхновена за нови преводи! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко в късните часове, но Честит Рожден Ден и от мен @Kaya :) С  пожелания за здраве, много прекрасни мигове с любимите ти хора, много щастие, късмет и успехи и сбъдване на всички мечти :):beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит да е рождения ден и на @Atea. Да намериш много интересни неща тук и да ги коментираш, щото тук е интересно, не само да се чете, но и да се общува. Здрава да си и щастлива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията. Поздравим и рождениците, които днес останаха малко в сянка. Да са живи и здрави и от късмет да се не отърват. А на всички съфорумци обещавам много и нови проекти. Благодаря още веднъж. :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e , Честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти да имаш всичко, което не ти стига, за да си щастлива, хора, с които да го споделиш, здраве и дълголетие – за да му се радваш!

 

Вітання з Днем народження: красиві привітання у віршах та прозі - 453744

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, @debil4e! От все сърце ти желая от тук нататък късметът да се засели трайно на рамото ти! Здравето да ти стане постоянен спътник и всички проблеми да те заобикалят отдалеч!   Друго... ти си знаеш - твоите желания са мои пожелания! :kissx:Наздраве!

Едно скромно букетче ... :D Като за свои хора!:P;)

 

%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1%82-%D0%B7%D0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на моята приятелка във форума! @debil4e, да си здрава и щастлива. Може и малко богатство. Останалото ще си го купиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден Дебилче :D. Желая ти щастие, зло да забрави теб и близките ти, много приключения , пъстри дни и свестни хора да следват пътя ти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай разните маси се  позабавих, но благодаря на всички за пожеланията, от сърце:D

1c67771017f4c589.gif

Ще се реванширам, все ще успея да се домъкна на някоя сбирка и тогава ще се чудите как да ме изритате:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e Честит рожден ден и от мен, засичам те да пишеш в китайския раздел, то най-вероятно и на други места, но аз там съм видяла, та освен да си жива и здрава, което си е най-важното, ти пожелавам да не стихва страстта ти към сериалите и да успяваш да откриваш винаги все интересни истории, които да гледаш и те карат да се усмихваш...:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...