Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

Честит рожден ден на Ели и на шефа :D.Бъдете щастливи, вдъхновени, обичани и обичащи .

 

П.П. Благодаря за всичко , което сте направили, а Ели продължава да прави за форума :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@helyg и @Ragnos Честити да сте! Днешните ви прекрасни моменти и емоции са вашите чудесни утрешни спомени! Бъдете здрави и не спирайте да се усмихвате. Усмивката носи вяра, че всичко е възможно, стига да го пожелаеш. Мечтайте и сбъдвайте! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен. Живи и здрави и само забавни, готини и запомнящи се моменти.

Нека все да ви е весело на душата...

@helyg и @Ragnos :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията. Гледам, някои са подсигурили тортите и пиенето, от мен само кюфтетата. Пускам произволна снимка от нета, защото моите станаха против страх /за който не се сеща каква ли е тази рецепта, да се сети какво се пие против страх, жокер: прочети от дясно на ляво нелгъв/, ама тия изглеждат добре като за виртуална вечеря по никое време.
ec09e5e9958d230b.jpg

Трогната съм от вниманието и помнете: "Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах."

Астрид Линдгрен, "Пипи Дългото чорапче" /и моя милост/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит имен ден на всички именици и най вече на нашата @helyg ! Много здраве, щастие и късмет навсякъде и във всичко! Щастлив и весел празник!

 

10.03.imen-den.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит имен ден на всички, които носят имената Константин, Елена, Ели, Елин, Елина, Елка, Илона, Алена, Алейна, Лена, Ленко, Динко, Койчо, Коста, Костадин, Костадинка, Костадинко, Констанса, Констанца, Кунчо, Станимир, Станимира, Станка, Стоил, Стоян, Трайко, Траяна и производните им!!! :kissx: @helyg , от мен имаш една голяма прегръдка!!! :wub:

 

Картичка за имен ден

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички именници!Здраве,щастие и късмет в всичко,с което се захванат.С гордост да си носят името.

И специално за @helyg пожелавам ти околосветско пътешествие на необятни места.:kissy:

imenden1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелания за имен ден изберете своето оригинално пожелание

 

 

На всички именници,

желая топли и слънчеви мигове, лъчезарни усмивки,

уханни спомени и  все нови сбъднати мечти!

Желая здраве и късмет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички празнуващи днес! :beer:

 

Честит имен ден @helyg. С пожелания само хубави неща да ти се случват и само прекрасни мигове. Бъди здрава, обичана и успешна :)

Покрай толкова празници мисля, че трябва все пак да опитаме от твоите кюфтета па макар и на въглен :D 

Наздраве! :beer:

 

И честит рожден ден на @Urban.  С пожелания за здраве, много прекрасни мигове, късмет и успехи за напред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябвало е да приготви повече кюфтета, че от рожден ден, само ден почивка и хоп, имен ден, не е лесна работата...:28558:

 

Честит празник на именниците, на рожденниците във форума, бъдете живи и здрави...;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

278b72aebf3c6eb8.jpg

Честит празник на всички празнуващи, най-вече на моя B1 /банана с пижама/ @Kaya!

Благодаря за честитките, сладури. По-добре заложете на адаша от снимката, поне ще усетите нещо, че мойте рецепти са един път. Ако искам да ми се получи това, обикновено става ей това в най-добрия случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Kaya , Честит Рожден Ден!!! :wub: Нека твоят рожден ден ти донесе толкова щастие, колкото ти даваш на всички хора открили азиатската култура чрез твоите преводи!!! :kissx:

 

1535835621_191_Birthday-Quotes-Happy-Birthday.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...