Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

И аз малко позакъсняла да честитя празника на всички тук и по-специално за имениците :) Бъдете живи и здрави, много щастливи и успешни :) Нека Св. Георги Ви закриля :)

spacer.png

 

@skofiild ако не се лъжа ти празнуваш имен ден днес :) Бъди здрава, много усмихната, позитивна и нека всичко, което си поставиш за цел, да се сбъдне :) Весел празник! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички и от мен.Специално за имениците да сте живи и здрави и всичко,което си пожелаете да ви се сбъдне.

@skofiild Специално за имения ти ден ти пожелавам да отидеш на всеки к поп концерт,за който мечтаеш :kissx:Весел празник:beer:

imen-den.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti Да, има нещо такова. Името ми фигурира в дългия списък с празнуващи днес /май вече стана вчера/...

Благодаря много.:wub:

 

@chernata kotka Това за концертите го пожелавам на всички да се сбъдне.

Off Topic

 

Аз вече вярвам в чудеса, точно за това. На мен ако някой ми беше казал, в началота на  2018, че в края й ще отида да гледам любимата си група, щях да му се изсмея.

А се случи и то толкова набързо всичко, за по-малко от два месеца от казването, че ще го има това турне, до купуването на билет, самолетен също и заминаването за Берлин. А не бих казала, че получавам чак толкова добра заплата, че да направя нещата от раз.

Добре, че по принцип съм си малко спестовник  и парите заминаха там. Имаше и малко помощ от чичо ми, да е жив и здрав...

Но беше много яко преживяване...

 

 

Така, че...важното е човек да има мечти, все някога ще се сбъднат.

Благодаря и да сме живи и здрави всички...:wub:

 

Сори, че оспамих малко темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит юбилей, @Ками! Най-хубавата възраст  - повярвай на преминалите я!:896767: Натрупала си достатъчно опит, а имаш и достатъчно много време пред теб. Знаеш, какво можеш и как да го постигнеш. Имаш мечти, но не се залъгваш с илюзии. Една филмова звезда била казала, че 10- те години между 30-тата и 31-вата й година били най- хубавите в живота й. Та, ... нека предстоящите ти години да бъдат най-здравите, щастливи, успешни, плодотворни и удоволетворяващи, а за всички следващи ще има още по- хубави пожелания!

Честит рожден ден!

e3d374ec-3b1c-4e7e-b9bc-9ac43a5c2afb.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ками Честит Рожден Ден :) С пожелания за здраве, щастие, късмет и много положителни емоции :) Не спирай да мечтаеш и дано имаш успех с постигане на всички цели в живота, които си поставиш. Наздраве! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден:) На страхотната ни преводачка @niran:)

Благодаря ти,за усилената работа,по всичките ти прекрасни преводи:)

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден @niran да си жив и здрав и всичко, което желаеш да ти се сбъдне. Чудесен си , благодаря за страхотните ти преводи.С огромно удоволствие ще чакам и ще гледам бъдещите ти преводи.Пожелавам ти да ти върви по вода всяко твое начинание, дори да не са свързани с преводи. :wub:

spacer.png

Едно подаръче от мен. Красавците от Сотус - драмата , която чакам с голямо нетърпение с твоя чудесен превод както винаги. :kissx:

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на всички празнуващи днес!

Специално от мен едно "Наздраве" за @loyola :beer:
Да свършва изолацията и да го направим и наяве на форумна - всички здрави и доволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, @niran! / със съвсем мъничко закъснение/ :blush:

От все сърце ти желая здраве, късмет и щастие; както и нестихващо творческо вдъхновение! 

buket-irisi-800x800.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на @ANJY  и @yonkaval!

Желая ви изобилие от здраве, късмет и щастие!

Успех във всичко, с което се заханете и сбъдване на всичко, което си пожелаете!

 

birthdaybsk.JPG

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...