Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

@seal_reinforce Честит рожден и от мен .Да си жива и здрава и винаги усмихната.Пожелавам ти всичко най-хубаво, нека дните ти да бъдат изпълнени със слънчеви лъчи и много усмивки, нека всяка твоя нощ да е изпълнена с прекрасни сънища и пожелавам ти някой ден всички те да се сбъднат.Поръси дните с малко захар за сладост и малко сол за вкус! Не прекалявай с черния пипер, макар че и без него не може! Поливай живота обилно с червено вино, овкусено със ситни резънчета ябълка и щипка канела!

51e5a65f82b44799afbe7d32e4e96127.jpg?x=b

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да си тьоленче! Господ здраве да ти дава поне до колкото там години беше Дедо в дедовия филм. Абе, по-просто казано здрава да си от тук насетне и всички болежки и проблеми да са зад гърба ти!

34b8bc8277038067.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюленче , честит рожден ден. Желая ти здрав живот без белези :D . Нека живота ти бъде изпълнен с щастие , бъди много обичана и обичаща. Всичко за , което те е гирижа да преуспява, а в животата ти да има предимно смях :icon_sunny:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тьоленке, айде и баба ти да се отчете с подарък за рожденния ти ден. Честито, чакам си почерпката и тоя път няма да се разминеш само с изветряла кола!

 

5A7C5325-BF73-49E7-B407-298493789BF9.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рожденици този месец :D 

 

@seal_reinforce Честит рожден ден ! С пожелания за много здраве, щастие, много успехи, късмет и сбъднати мечти :) 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, felicyti написа:

Много рожденици този месец :D 

 

@felicyti , няма какво да се чудиш!!! Преброй девет месеца назад кое време се пада и ще разбереш защо тези дни във форума е пълно с рожденици - края на август - началото на септември; класическото време на летните отпуски през които много мами и татковци стават палави и резултатът проплаква 9 месеца по - късно (през пролетта) в родилния дом (собствената ми сестра е класически пример за това - родена е на 10 април)!!! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, eowina написа:

 

@felicyti , няма какво да се чудиш!!! Преброй девет месеца назад кое време се пада и ще разбереш защо тези дни във форума е пълно с рожденици - края на август - началото на септември; класическото време на летните отпуски през които много мами и татковци стават палави и резултатът проплаква 9 месеца по - късно (през пролетта) в родилния дом (собствената ми сестра е класически пример за това - родена е на 10 април)!!! :28558:

Аз съм класически пример за това:28558:. Че другото ми име е "морската нимфа":28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, seal_reinforce написа:

 

Ти ни изкара осмачета, ве :D

 

Коригирам - средата на юли - целия август! @seal_reinforce , нали знаеш, че на тоя свят нищо не е абсолютно точно! :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Честит Рожден Ден! Тъй като е актуално напоследък на първо място ти пожелавам здрава имунна система! От там нататък в разбъркан ред: много щастие, обич, вино, музика, вълнуващи моменти и ... щастие! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за едно пролетно тюленче...Baby-Seal-17-512x1024.jpg

 

 

Честит празник, скъпа!  Преди всичко, основно и най- вече... ЗДРАВЕ!

Всички останали благини и хубавини да са в промо-пакета, който тази година трябва да ти донесе със себе си! 

35dd8e2818e92022.l.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен @seal_reinforce !

Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет, любов и добри приятели! Нека всяка твоя съкровена мечта стане реалност! :)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Seal_reinforce! Пожелавам ти да запазиш всичко детско в себе си колкото е възможно по-дълго! Вярвай в чудеса и намери своя принц, който  да те обича до края на дните си. Бъди здрава!

 

889442.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, @seal_reinforce! Присъединявам се към десетките пожелания, написани преди мен, и допълвам само - наздравееее! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, seal_reinforce said:

@Чингулинка, мерси бабе, на една кука ли я плете? :D

Не, на две, от мериносова вълна, но съм забравила да сложа нафталин у сандъка и молците я надупчили на цветя, ама викам да не я хвърлям, все ще влезе у употреба, и ето че свърши работа, да си украсиш суратя да не те глобява Генерала. Ми с маска си, кво...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, идвайте на софрата!

 

ae9864fb496eae34.jpg 1404bb5c411a7a25.jpg

 

 

И специално за @Чингулинка, че ми орева главата за тая кОла. Ама некой да й помага, че ако опука сичко сама, ще ни наплете вълнени чорапи на една кука :D

 

31df2d4a97135fb7.jpg 57b379bdea1d90cb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...