Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

Честит рожден ден на asha - една от любимите ми редакторки!!! Да не се отървеш от здраве и добри приятели!!!

 

На моята добра приятелка пожелавам безгранично щастие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Аsha! Желая ти много щастие и любов! Късмет, богатство и каквото още си пожелаеш! Бъди здрава и наздраве за юбилея ти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аш, още веднъж Честито! Понеже вече си им хванала цаката, лесно ще избуташ следващите няколко по толкова:D Повече усмивки и по-малко ядове и най-вече много весели маси:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви мили хора! Направихте ми по-красив деня! Да сте живи и здрави и вие! :wub:

Малка виртуална почерпка - за всекиго по нещо.:)

913620160912220447.jpgtoast23.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@asha, Честит рожден ден :) С пожелания за много здраве, много късмет, успехи, пътешествия и само положителни емоции:panda-145: Бъди много обичана и уважавана :):happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@speedy86 Честит рожден ден! (Без малко да напиша "честит първи сняг", редакторът ме поправя.)

Да си здрава и щастлива и много обичана!

Поздравче!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на @speedy86 !!! Сънбе, желая ти всичко най - хубаво на този свят и дано всичките ти мечти да се сбъднат!!! :bow:

 

Картичка за рожден ден Ракета за жена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@speedy86, да хилядиш, скъпа! От здраве, късмет и верни приятели да не се отървеш! Всичко, каквото си пожелаеш да се сбъдне! 

ChestitRojdenDen-lady.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...