Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

преди 7 минути, seal_reinforce написа:

@Lawandula, ай сега иди се нареди за двайсе мълнии. Ти покрай твоя се улиса и забрави чуждите :D

 

Да, бе, двайсе мълнии! Кога видя щайгите  с прасковите на сергията, тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lazeto, от все сърце ти желая много здраве, късмет и далечни пътешествия с хиляди прекрасни преживявания! Честит рожден ден!:icon_sunny:

 

---------------------

Честит имен ден на всички празнуващи днес!:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лазе, Честит ти Рожден ден! 

Много усмивки, щастие и здраве! И огромно БЛАГОДАРЯ за всичко, което правиш тук:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник, Лазе! :panda-145:

Жива и здрава, много усмихната и още много пътешествия! (Япония си те очаква! :kissx:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безкрайно благодаря за пожеланията. Не очаквах някой да се сети за мен и беше наистина мило да видя топлите думи :wub: 

 

*За манга никога не е късно. Аз десет години я отбягвах, а сега съм се закотвила на нея и няма отлепяне. Може би след време, а може би нещо друго ще си харесаш :kissx:

 

*Благодаря ти. Радвам се, че коментарите ми пращат емоция към някого, защото често ми е трудно да изразя подредено въхрушката, която ме обзема потъвайки в магията на тези чудновати истории. Накрая все ми се иска да споделя тези докосващи моменти, да успея да помогна и някой друг да избере да изгледа и открие за себе си още много смисъл и красота :wub:

 

*Нека да илядим всите. Благодаря ви, трогната съм :kissx:

 

 

Малко съм попрекалила с годинките относно рождението ми, но това е с цел запазване на достолепната ми възраст в тайна :blush::lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе, хе, много рожденици, много нещо днес :D! Да сте здрави, успешни и щастливи, момичета!

@kcekce, @HwangMimzieBoneta, @vili81

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...