Jump to content

Именни и рождени дни


Recommended Posts

Честит Никулден! На всички именници, моряци, банкери и бургазлии! 

  e6be06759b95621101847a64eeb2ad08_M.jpg  76cbb4a0114448e8724d5958867a1845.jpg

 

 

--------------------

@t_lozeva, честит рожден ден с мъничко закъснение! Бъди жива, здрава и много щастлива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Снежана, честит рожден ден и Весела Коледа! Така както е двоен празникът ти днес, нека така се удвояват и хубавите неща в живота ти. А преводите да се утрояват! :) Хубав празник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен! Много да си здрава, да се радваш на обичта на близките ти хора и да  имаш още много възможности за забавление и удовлетворение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите пожелания :) На всички - весели празници и качествени делници, здраве, вдъхновение, веселие и мир!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Снежана,от здраве, късмет и верни приятели да не се отървеш! Пожелавам ти вълнуващи приключения и далечни пътешествия! Много любов, щастие и  разбирателство. И нестихващ творчески ентусиазъм!

pojelaniq-za-rojden-den-na-momiche-1-1-6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dqvol4e131 , честит рожден ден! 

Здраве, късмет и повече свободно време, за да пишеш при нас и да ни радваш с хубави коментари и още по-хубави преводи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@voileta, честит рожден ден! Още не съм се запалила по мангата, но на теб ти желая да си здрава и да имаш още много възможности да се радваш на нещата, които ти харесват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@voileta, честит празник и от мен! Здраве, щастие и много обич ти желая! И още много хубави азиатски продукции, на които да попадаш и които да коментираш - обичам твоите коментари, толкова са пълнокръвни, че харесвам дадения филм или сериал, дори и ако не съм гледала! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адашленце, виждам, че вече си "чукнала стотака";):P , така че - да хилядиш!:D

Честит рожден ден! Нека всичките ти желания се сбъднат!:kiss2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...