Jump to content

Recommended Posts

@debil4e твоето мнение съвпада с голяма част от мненията при китайците. Аз ще го пробвам другата седмица може би, имам да наваксвам 7 серии и на вълка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май за първи път ми се случва мнението ми и това на зрителите от страната-майка да се покрива, усещането е странно:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много летят и хвърчат, три изгледах.  Сериалът е доста дълъг, може да стане интересно. Засега голямо разминаване с резюмето.

Рибаря ме кефи, и братовчеда на главната. Нищо изненадващо.  Но няма как да не стане интересно. Не знам по другите сайтове колко са изгледали.

С две думи-засега не съм особено впечатлена, не ми е грабнато вниманието, че да нямам търпение. Побутвам го лекичко.

Оня за двете сестри в хауса доста по-интересен, не знам гледа ли го някой...

Днес ще гледам следващата серия на  този. Относно нашата главна супер героиня, тя си играе добре според мен и героя на И Бо също. 

Всичко зависи от сценария и режисьора, как е поднесена и дали е забавна-завързана историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам каста, дано да ми хареса все пак. Определено оплакванията им са от режисурата, ефектите не били добри и т.н Засега не мога да изкажа мнение, но като го гледам, ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете, пишете! Не че не съм любопитна да гледам красавеца И Бо, но междувременно попаднах на The Rise of Phoenixes и докато не изгледам всичките 70 серии, нищо друго не ща. За мен се оказа един от най-добрите китайски сериали, с най-страхотните артисти. "Минал" е през форума почти незабелязано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Rise of Phoenixes - отличен избор.

 

Дами, благодаря ви за мнението. В мен се засилва убеждението, че и този сериал върви под егидата на Неукротимия. Явно зрителите искат И Бо и Сяо Джан и гледат заради тях. Колкото и да обичам общия им сериал, аз обаче не съм готов на компромиси, само защото съм фен на момчетата. Жалко за Жанила, тя е страхотна актриса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За другите не знам, аз го започнах основно заради Жанила и поне се надявах И Бо да ми е бонуса. Да уточнявам, че имах резерви още когато го обявиха е излишно, само се радвам, че поне притесненията ми за малчо са били напразни. Големия губещ поне засега е тя - несполучлив проект за завръщане, вместо трамплин може да се окаже свлачище и дано не я затрупа напълно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 епизода засега и ми харесва. Започнах без очаквания и с решението да не задълбавам в детайлите. Актьорския каст ми харесва. Но CGI-я е наистина зле, та гледайте предимно лицата на актьорите, не около тях :lol:

Разбрах, че имало голям проблем със сценариите при снимането, сменяли ги всеки ден. Даже казват, че главната доста се била ядосала при снимането и направо го отписала този сериал.  Дано не са оплескали съвсем нещата със сценария и режисурата нататък. Все още не дават ласкави мнения в Китай за драмата, ама ще си я гледам. 

Ааа, музиката не ми харесва изобщо, което много рядко ми си случва. Но пък мога просто да не я слушам, няма проблем. 

Рибарят е страхотен :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че си гледам аз добре, на еп 8 съм, ама само аз ли не разбирам половината от случващото се, всичко е толкова объркано, кой какъв е, кой какво търси, ох нищо не разбрах :blink: 

Субтитрите ли не са ясни, въпреки че добре ми излеждат, ама знам ли... 

Е, все нещо ще разбера :lol2:

 

Edit: ама братовчеда на главната може ли да е толкова безподобно тъп :blink: толкова глупости станаха заради него. :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, ще се прежаля да пробвам и аз. Снощи направих опит, но съм заспала, толкова интересно ми е било, че нямам никакъв спомен, но днес ще има втори опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докладвам. 

При толкоз "хвалби" очаквах да не издържа даже епизод. Но на- прецапах  цели два, барабар с тънките бели нишки, без да се заплета. Снощи ще да ми се е спяло много.

Ами -има хляб в историята. За сега не ми напомня нещо, дето съм гледала, но пък не съм гледала всичко я, та може и да има подобни. Жанила-Ванила, каквато си я знам, И Бо, за сега хубавко... дърво. Да де, ама те се проучват все още, няма да се заиграят от раз. Така имат мегдан  постепенно да нагнетяват. Няма  да гръмнат скритите лимонки у първи епизод я!

Та- нормално си начало,  още по-нормално да следва  завързване на възела. За развързването рано да гадая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам упорито да гледам, да не мислите, че съм спряла :lol: 

Само минавам да изразя емоцията 'яд', че не се издържа :lol: 

Малък спойлер 

 

Off Topic

Отбраната на крепостта 48 беше под всякаква критика. 2 тъпи хлапета без всякаква мисъл. Направо ме хвана яд, толкова смотано паднаха. Единият се втурва безмозъчно, а трябваше да носи отговорност за цялата крепост, другия тръгва след него в безрезултатен, ненужен опит за спасяване. Последвия: паднала крепост и десетки жертви заради глупост. Тоз братовчед не се научи значи, пуууу.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го. Бързам да пиша, че като пуснат някоя от драмите на Сяо Джан съвсем ще се отнеса :lol:

Какво ми хареса: 

Завършващата песен на епизодите, просто страхотна:

 

 

Главните имаха сладки моменти, нямаше някаква невероятна химия или нещо такова, но бяха чаровни. 

Другите двойка и тройка също бяха супер забавни и интересни:lol: 

Много харесах предишното поколение майстори на бойни изкуства, всичките бяха уникални и интересни. 

Принципно нещата станаха по интересни след половината на сериала.

 

Какво Не ми хареса: 

Някои сценариини моменти - имаше доста дупки и неясноти, непрекъснато прииждаха нови характери, което после изчезваха. 

 

Off Topic

Изключително дразнещо беше, че избиха повечето от интересните характери от предишното поколение, но поне някои оцеляха.

 

Почваха да говорят за някакви хора и бойни техники все едно, че 10 епизода за тях сме говорили, пък то нямаш представа за какво говорят, почваш да се чудиш "аз ли изпуснах нещо". Просто новите сегменти не бяха представени добре, ами изведнъж и неясно, та върви, че разбирай. Но карай да върви. 

Някой режисурни моменти: някои бойни сцени бяха добре, някои просто смешни. В един момент главните играят добре, в следващия толкова изкуствено, че зяпнах. Беше ми странно. Гледаш някоя сцена и се кефиш, после бам... дърво. :lol:

Така че актьорската игра не ме впечатли, но наистина предполагам, че причина за това може да е самата продукция.

 

Ефектите не бяха добри, монтажът на места подлежи на жестока критика.

 

Истината е, че упорито го изгледах заради главните: нея си я харесвам още от Boss and me, а него покрай Untamed.

Дали ще го гледам пак: не.

Но ще слушам завършващата песен още доста пъти. :lol:

 

Казвам в спойлер края за всички като мен, които искат да знаят първо края, преди да гледат

 

Off Topic

Края е хубав, всички са щастливи и живи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателното и много полезно за мен мнение:D Затвърди първоначалното ми впечателние и ми спести нерви. Мислех че след Our Glamorous Time, Жанилчето ще внимава и няма да си избира роли с малчовци дето не и пасват и не може да може да се разгърне, но ...

Колкото до И Бо - той е още в началото и има право на някои грешки. Дано и студиото му си е научило урока и да не се хвърлят презглава да приемат само, защото другата звезда е Голямо име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двете за спестеното време. Аз и Вълкът не догледах, а тук изобщо няма да започвам. Обичам Жанила, но не обичам скучни сериали. Няма защо да се лъжем. Въпреки шумът около И Бо заради образа на Лан Джан, той все още не е никакъв актьор. От Лан Джан се искаше през цялото време да върви изправен и да мълчи. Останалото свърши режисьорът. Лан Джан му се получи на 100%, но това нищо не значи. Може себе си да е изиграл - затворен, сериозен и може би малко влюбен. Знае ли човек. Ще има още сериали, ще видим. Съжалявам само за актрисата - тя заслужава по-добри роли и ще я чакам в следваща продукция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руснаците са готови с превода и скачам с двата крака. Прочетох за финала, а пък отдавна се каня да гледам някъде този мъж.

a2e8e428fd26344a78598faa10e439e9bba79aa0

Има смисъл, има. :lol: :inlove:.

Търся му местенце по-нагоре в списъка ми.

За сериала - ще видим докъде ще го докарам.

Главната не е лоша, вече сме се срещали няколко пъти, а и с други от актьорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента гледам 22ри епизод и ми става все по-интересно.

Харесва ми играта на актьорите, нямам забележки и за ефектите, гледала съм с много по-лоши.

Има идея в сюжета, обичам да има и много герои, както в Колелото на времето.

И тук така, а допълнителния плюс за мен е, че в този сериал не са пропуснали и по-порасналите фенове на жанра.

Има доволно много екранно време за по-възрастните герои, които са толкова добре подбрани, че повярвах във възможността за любов след 45г :asian:

Единият ми е любимец от Ice Fantasy (2016).

Доста фенки е спечелил в тая история. :)

tumblr_n54mzd6Q8e1qk5azjo1_r1_500.gifv

И от лошите чичковци има за гледане, но след като са лоши, няма да им се възхищавам. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудех се да гледам, да не гледам и съм го забравил. Днес реших да си пробвам късмета и 3 епизода на екс. Ми не е лошо. Вярно Жанила тръгна неубедително, но малко по малко идва на себе си. Надявам се до края да е на ниво. А ако не, ще го зарежа, няма да ми е за първи път. Но засега продължавам да гледам. @Lawandula е права, в историята има хляб. И Бо играе доста вяло, но това е очаквано. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, Lawandula said:

@bond, да си призная, с двата изгледани си останах. Третия, така и не успях да го превъртя и спрях да го мъча.:D

Аз още се държа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...