Jump to content

Recommended Posts

rngqWUuZ53l8XIMRey2ivhJ2Lhx.jpg

Off Topic

EpSlkx6VEAADCWw?format=jpg&name=900x900EpSlkx8UwAAEJf_?format=jpg&name=900x900

EpSmDBOUcAEnsi9?format=jpg&name=900x900EpSmDBXVoAIQdAS?format=jpg&name=900x900

EpSmDBYUwAAZQ_u?format=jpg&name=900x900EpSmDBkU0AIavcz?format=jpg&name=900x900

Legend of Fei China Drama  

Legend of Fei China Drama

Legend of Fei China Drama

 

Legend of Fei China Drama

Legend of Fei China Drama

Legend of Fei China Drama

Legend of Fei China Drama

Legend of Fei China Drama

 

Legend of Fei China Drama

Legend of Fei China Drama

Legend of Fei China Drama

 

 

Legend of Fei /有翡 / You Fei
                          
Държава: Китай

Също така известен като: You Fei

По новелата: Bandits (有匪) на Priest

Година на излъчване: 2020 – Декември – 16 до 2021 – Януари – 14

Време на излъчване: Понеделник – Четвъртък 20:00
Жанр: исторически, приключенски, романтичен, Wuxia

Мрежа: Tencent Video
Епизоди: 51
Режисьор: Gam-Yuen Ng
Сценарист-режисьори: Lu Lu, A Mu
Продуцент Company: Huace Croton, Fantasy Works, Current Z

Субтитри: Английски

 

Участват:

Zhao Li Ying като Zhou Fei
Wang Yi Bo като Xie Yun
Zhang Hui Wen като Wu Chuchu
Chen Ruo Xuan като Li Sheng
Zhou Jie Qiong като Li Yan
Sun Jian като Duan Pei
Zhang Xin Yu като Yang Jin
Leng Ji Yuan като Ying Hecong
Che Xiao като Li Jinrong
Geng Le като Shen Tianshu
Dong Xuan като Duan Jiuniang
Hu Bing като Li Zheng
Wang Wan Juan
Ruan Sheng Wen
Wang Xiu Ze
Zong Feng Yan

 

Описание:

Времена на хаос.
Преди години императорът тайно заповядва 
на героя Ли Хуей да изгради крепости и се обгради от бандити, 
за да държи под контрол света на майсторите/бойците/. 
Така  той става лидер на 48 планински крепост
След смъртта му,
лидерството наследява дъщеря му Ли Дзинжун, 
която ражда Джоу Фей, 
след като се омъжва за учения Джоу И Тан.
Опитите на Джоу Фей да избяга винаги са завършвали 
с неуспех, въпреки че майка й и позволява 
да отиде и да опознае света отвън след 16-ия си рожден ден. 
Джоу Фей бяга  за първи път от дома си на тринайсетгодишна възраст.
По време на бягството си среща Сие Юн,
който я спасява от удавяне.
Години по-късно те се срещат отново в имението Хуо.
Майсторите на бойните изкуства, 
които са се укрили, се появяват отново. 
Младите герои се оказват преследвани от убийци и хванати 
в центъра на разгаряща се конспирация.

 

Трейлър:click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Свали торент-файлове -без регистрация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много харесвам Zhao Li Ying, но не я виждам като "учител", камо ли като ракета носител, а основания за това имам от предпоследният и проект преди сватбата. Дано мениджърът на нашето момче, не му е направил мечешка услуга.   Младата мама е перфекционистка и поне досега е играла ако не с по-опитни, поне с емоционално уверени в себе си партньори . Не знам как ще устои на натиска на феновете ѝ Wang Yi Bo, а и без тях ще му е безумно трудно, тя не е Ян(г) Зи. Костелив орех е(това не е лошо по принцип), успехът за нея е на първо място и има да наваксва, особено след като се оттегли за година, новите веднага се възползваха от мястото и няма да се съобрази с никого. Да не говорим, че епизодичните снимки от продукцията не показват нещо ново-тя си носи костюма от агентите, пък И Бо си е помъкнал раквизита от Неукротимия май и сюжета е копи пейст на това, в което сме свикнали да гледаме нея, той ще е петото колело както е тръгнало. Много ще се радвам да не позная.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Лан Джан му трябва още практика. Феноменалният успех на Неукротимия не бива да му замайва главата. Момчето е много младо, славата е трънлив път, той живее и учи в Южна Корея, /което за мен е минус/, макар да има сценичен опит, пред камерата още не е съвсем уверен. Всичко това е в негов минус. Радвам се, че ще се сблъска с този проект. Дано излезе нещо добро, ако не, поне опит ще натрупа.

Дразни ме факта, че в Корея ще го похабят. Надявам се да се върне в Китай и да работи само там, където всички актьори са завършили кой филмова, кой театрална, кой музикална, кой арт или нещо подобно академии. Кой каквото ще да разправя, образованието ги подготвя поне малко за лошия свят, а и Партията майка бди да не се самозабравят. Ще съжалявам за това дете, ако тръгне по пътя на корейските айдъли и се провали, защото съм убеден, че има талант. Феновете му го наричат "момчето, което играе само с очи" или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно частта с липсата на опит ме притеснява. Тя е амбициозна, целеустремена,  уверена и в момента надъхана за успех, лидер по рождение, но от тези, които очакват да ги следват, а не разббиращия тип. Не знам той дали психически ще устои на натиска. Ако наистина се е главозамаял(което е нормално де) може и да е добре да го отрезвят,но това ще стане само и единствено ако има психиката за това, че аман от Гришовци.

Това, че учи в Корея ми е ново, но както уточних фенския ген ми липсва:D. А какво учи, имаш ли инфо? Апропо, Жанила е една от малкото не само без Театрална, Филмова или каквато и да е Арт Академия, но без висшо въобще, просто много амбиция подкрепена и от талант:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето има средно образование - гимназия в Корея. Записали са го в някакъв май тотално неизвестен колеж, но както се досещаш реално не учи. Покрай превода изгледах купища от тв участията им, части от "зад сцената" и ми направи впечатление на добричък и скромен, но кой знае. Жанила ще го хапне на две хапки. Но пък може да го хареса и да се получат нещата. Най си зависи от режисьора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ще се радвам, ако преведете драмата когато излезе. Като цяло съм доста любопитна как се е справил Ибо в тази продукция. От всички трейлъри, които видях досега, останах доста очарована. :wub: Момчето има талант, но има и какво още да учи. Това ще е първата ми драма с Zhao Li Ying и по доста видеа в китайските социални мрежи двамата изглежда се сработват :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петдесет серии! Лично аз никога повече. Но все пак първо трябва да го излъчат, да го изгледаме и да чакаме някой да си го хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми на Жанилчето тия роли са и специалност. Имам известни резерви относно плота, но както каза @bond да започне и тогава ще видим:) Колкото до броя серии, нали турнаха некъв лимит:huh: Все пак не ме притесняват, 50 епа при тях са като при аниметата, много - ма късички:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че вече имаме отделна тема за драмата. Чакам я с нетърпение. Не залагам огромни надежди, както с The Untamed, но определено ще се гледа! Най-малкото ми е интересно да гледам И Бо и Сяо Жан в отделни проекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата започва да се излъчва от утре по Тенсент. Мисля, че телевизиите не са я купили (големи инвестиции е имало, най-вече в хонорари, и е станала доста скъпа) Но повече ще разберем след като се излъчи.

 

Превю

 

 

Edit: мисля, че Hubei TV са я купили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е честита. Обаче този път първо ще изчакам мнение от пробвалите го, че разочарованията напоследък са повечко и макар да нямам кой знае какви очаквания(историята ми изглежда сглобена от предишните им успешни проекти-тоест твърде познат сюжет), този път засега съм пас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам да изчакам, макар че съм голям фен на актрисата. Сигурен съм, че феновете на И Бо ще го преведат скоростно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои ще чакаме, други няма да чакате. А някой гледа ли? Четох из руските сайтове, че не са готови всички серии и са започнали излъчване на сериала без да са налични последните серии. Не пише колко точно. Нямам представа и дали е вярно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, въпреки всичките си закани:D Нямам представа дали са готови всички серии, просто свалих първите 12 и храбро налазих първа. Мъча я от снощи и с доста превъртане стигнах до втора, но не съм убедена колко ще издържа нататък. Почвам да "хваля" гледаното, не четете ако не ви аресва моето мнение:lol2:

Off Topic

Още интрото ми навя сериозни съмнения и за съжаление серията не ги опроверга. Като начало - Жанилчето толкова неубедителна и само чупеща стойки май не я бях гледала досега. Може още да не може да влезе в крачка след прекъсването, но е по-вероятно вината да не е само в нея. И Бо се държи по същия начин, което значи-режисьора. Не отива на добре като се има предвид, че сценария поне засега не дава заявки за нещо, което поне като история да покрие липсващото при изпълнението. Жалко за добрия каст-имам предвид и поддържащите персонажи, видях доста познати лица, от които досега съм имала само хубави впечатления. Само две изпълнения ме удовлетворяват засега - на третия ъгъл(помня актьора от Новоланд) и майката, другите... Този път наистина няма да гледам докато не видя някой коментар, който да ме убеди, че просто не съм уцелила момента и да опитам отново.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...