Jump to content

A Millionaire's First Love (2006)


Recommended Posts

Това,това,това е толкова тъжно.Помислих,че сърцето ми ще спре,въздухът ми не достигаше и главата ми се замая.Ръцете ми трпереха след финалните надписи.Това е филм за хора с каменни сърца.Уви моето не е такова и бях пометен от тъжна приливна вълна. Добре,че е тъмнината за да не ми се видят сълзите. Прекрассен филм.Прекрасна игра на Хьон Бин и И Йон Хи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ми корейски филм...,този,който ме запали по азиатското кино!

До тогава бях свикнала всичко да има щастлив край..е тук такава опция няма.. ;)

Историята беше завладяваща....,а за ОСТ`то да не говорим..любимата ми мелодия от там е тази

Все още в съзнанието ми е ясна и любимата ми сцена- с хапчетата..там просто беше връхната ми точка на реване...

Бини беше страхотен,момичето също...голяма е сладурана

..и все пак все още се чудя как може да не се хареса на някой...явно е въпрос на възприемане или предпочитания

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ГОЛЯМ фен на Бини , но....

 

Действието се разви толкова бързо.... кога се видяха , че след 15 мин бяха влюбени , че тя умря след още толкова , пък той вече не беше лекето от преди час.... Аз съм разочарована и то не от актьорите или от историята , а от това , че такива сюжети трябва да се правят на сериал , не на филм...

 

 

 

Чак ме заболя от собствния ми коментар....sad.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено прехвален филм, поне за мен! :no: ..Дори не помня толкова добре историята, а съм го гледала преди година и половина...най-много 2...Което е доста показателно ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва филма, но мисля да се присъединя към мнението на rery, че много бързо се развиваха нещата. Понеже си бях легнала, по едно време се попитах "да не проспах нещо?" наистина се зачудих... Иначе филмът е много добър, заслужава си да се гледа :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюжета не кой знае какво, краят горе долу беше предвидим според мен, не знам как но успя да ме докосне по някакъв начин този филм, а сестра ми в продължение на минути ревеше и постоянно ми повтаряше " Оле колко е хубав. Защо трябваше да свърши така?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен това е една от най-добрите драми, които е правена. От един момент нататък не съм спряла да рева и винаги когато го гледам, отново плача, колкото и да не ми се иска. Много докосващ филм. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и моето мнение .. такамм в началото не ми хареса особено.Помислих си поредната корейска драма от типа богатия разглезен хлапак се влюбва в бедна ,но "различна" от останалите момичета.Но откъм средата на филма си промених решението,въпреки че прекалено бързо се 'влюбиха' (даже не разбрах как ;д ) любовта им бе представена по един невероятен и изпълнен с емоции начин.А за края да не говорим...толкова тъжен и трогателен :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Този филм беше сред първите ми азиатски филми и помня многото си "ама как може, бе...", но най-паметни са ми "Ама как може мъж да е толкова красив, бе?" и "Как може филм толкова да ме разстрои, удавих се в сълзи!". Като резултат изгледах всичко преведено с Хьон Бин /и оцених високо не само страхотната му визия, а и актьорския му талант/ и вече много щателно търся в коментарите податки и внимавам да не захващам нещо тежко и сърцераздирателно /`щото гледам, за забавление и релакс и за нищо друго :icon_sunny: /.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах. Актьорите са прекрасни. Много красиви и двамата. Макар че като представител на силния пол трябва да призная, че девойката повече ми хареса. Толкова нежна и естествена, просто беше мъка да я гледам в този сюжет. Надявах се

все да намерят как да я излекуват до края...  Не знам, някак си като почнах да предусещам края и ми стана леко кофти. Все историите им се въртят около двойки, където единия или е неизлечимо болен, или е сляп, или е инвалид. В смисъл такива сюжети, които по презумция съжаляваш и ти е тъжно за героя. Като изгледаш няколко такива и следващите по не ги усещаш. 7/10 му дадох заради хубавите герои. Друго, което ме подразни малко беше че много бързо се предадоха дадени моменти. Кога се запознаха, кога отиде той в селото, кога се влюбиха... Всичко - с по една сцена. Някак си не можах да усетя самия процес. Според мен тази история е трябвало или в повече филми да я предадат, или на ТВ-серия да я направят. Макар че с този край едва ли щяха да я одобрят за ТВ.

Както и да е... Филмът е ОК, но и да го пропуснете, не губите много. Има и по-качествени драми, а ако търсите нещо с хубав край въобще не го почвайте. :)

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това баша един от първите ми корейски филми.Хубав,но миже и да се пропусне ,но със сигурност ще се съжалявте в този случай за Бини и играта му тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...