Jump to content

Follow Saretara Owari (2019-2020)


Recommended Posts

spacer.png

 

Follow Saretara Owari (フォローされたら終わり)
Страна: Япония
Също така известен като: Follow Saretara Owari
Период на излъчване: 2019 – Октомври – 27 до 2020 – Февруари – 09
Време на излъчване: Неделя 22:00
Формат: Renzoku    
Жанр: Драма, Съспенс, Трилър
Канал: AbemaTV
Епизоди: 16
Режисьор: Ikeda Katsuhiko, Takahashi Yoshimasa, Sudate Kyohei
Субтитри: Английски

 

Участват: 
Okada Kenshi като Nakamura Sotaro
Ogawa Sara като Aoyagi Yuma
Nakao Masaki като Kajiura Yuki
Matsuda Ruka като Ichinose Junko
Goto Yutaro като Ueda Taiyou
Yokota Mayuu като Todoroki Chiharu
Sakai Koharu като Kajiura Miyuki

 

Резюме: Съспенс драма разказваща за тъмната страна на социалните медии…
 

Свали :click: :click:

 

Свали с вградени английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо изгледах преведените 2 серии. Изобщо не знаех, какво може да очаквам от това заглавие. Мислех, че е романс, но реших да дам втори шанс на Окада-кун, чийто дебют не ми се понрави. Тук постерът привлича. Създава усещането за нещо различно, макар реално историята да не е супер новаторска (имам предвид- научнофантастична).  

Приятно изненадана съм за момента. Втора серия завърши много шокиращо и обещава коренно да промени първоначалната ситуация.

Интересни  второстепенни герои, които ми се иска да развият наравно с главните. Особено този на Масаки Накао и най-вече на Ацухиро Инукай (това е четвърта дорама с негово участие за годината - показва удивителна продуктивност!).

Сериите са само по 15 мин. Очевидно става дума за мобилна дорама, понеже и самото действие е интензивно. Не е статично, има динамика и развитие.

П.П. И заглавието е едно завъртяно. "Следвай - ако го направиш: край" - аз така си го обяснявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 16 епизода завърши поредицата. Големи обрати до последната секунда. Мисля си, че искаха да изведат идеята за приятелството на преден план, но с моментните психарии тя се поизгуби. Така и не разбрахме подробности около мозъка на цялата бъркотия. За него това била игра. Поразително!

Харесваше ми да виждам всички съученици обединени срещу общ враг и затова не исках да повярвам на разкритията към края. Дожаля ми за някои хора. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...