Jump to content

Recommended Posts

RZ7xof.jpg

 

Off Topic
Любовта е съдба (2019)
Любовта е съдба (2019)
Любовта е съдба (2019)
Любовта е съдба (2019)
Любовта е съдба (2019)

Love Is Fate

我 爱 你 , 这 是 最好 安排 / Wo Ai Ni, Zhe Shi Zui Hao De An Pai
Love Happening

Държава: Китай
Жанр: романтика, комедия?, фентъзи
Епизоди: 48
Излъчваща мрежа: Mango TV
Период на излъчване: 2019-октомври-16

Оригинален сценарий: Wo Ai Ni, Zhe Shi Zui Hao De An Pai (我爱你,这是最好的安排) by Yue Guang Ma Tou (月光码头)
Режисьор: Chen Lin Hai (陈林海), Chen Guan Wei (陈冠龙), Wang Wei (王伟)
Сценарист-режисьор: Wang Li Xuan (王莉萱), Liu Yi Meng (刘一萌), Zhang Xue Ting (张雪婷), Zhou Jie (周捷)
Продуцент: Wu Lin Li (吴林励)
Компания: Runking Pictures, Vision Power


Участват:
Zhang Bin Bin като Xia Yu Xing
Zheng He Hui Zi като Ma Ke Ai
Gao Yang като Lu Zhen Zhen
Sun Shu Hang като Han Yuan Bin
Wang Zhi Fei като Song Tian Ming
Wang Qing Xiang като Ma Dong Shan
Chun Yu Shan Shan като Han De Chang
Wu Jun Chao като Yang Li
Zhang Ying Ying като Sun Qian


Описание:

Тримата приятели Ma Дун Шан, Хан Дъ Чан и Сун Тиен Ми създават хотел заедно. Тридесет години по-късно Ма Дун Шан се разболява,

Хан Дъ Чан почива по-рано, а Сун Тиен Мин загубва сина си.  Ма Дун Шан, който е председател, иска дъщеря му Ма Къ Ай да наследи хотела и да я върне обратно от чужбина. Междувременно Къ Ай катастрофира и едва избягва смъртта, но придобива нова способност:

може да вижда бъдещето. След като научава за болестта на баща си, тя веднага се връща у дома. След  поредица от инциденти, Къ Ай разбира,

че зад случилото се с нея трябва да се крие някаква голяма тайна. Заедно със Ся Ю Син, Къ Ай преодолява всички трудности и открива любовта.

 

Трейлър: :click:


С руски онлайн :click: и английски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна я чакам тази тема. За съжаление няма никакви субтитри и няма как да разберем струва или не струва драмата. Четох, че мнението на китайските зрители след първите серии е 95%  шанс за провал. Харесвам Бин Бин, но отказвам да гледам без субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът вече има започнат превод - готов е до половината и бавно и славно върви с по 1 епизод на около седмица (за мое съжаление тия неща всеки ги разбирам след като съм се засилила с гледането - страх ме е да сметна оставащите 20  епизода колко месеца са :lol2:).

Не съм фен на историческите, та това ми беше първа по - сериозна среща с Бин Бин - заглеждала съм снимки, клипчета и всякакви други неща, ама не и сериал с него. Хареса ми тоя човек и заради него ще позяпам още, но дали ще го изкарам епизодите до края е съмнително.

Ако правилно съм разбрала тук е официалния превод, но вече го има качен във всички сайтове за онлайн гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростта на превода понякога е право пропорционална на качеството на сериала. Само понякога, но май тук случаят е такъв. Всъщност Бин Бин е признат за най-красив китайски актьор в костюмни драми. Много му ходят древните костюми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, аз си признавам, че не го гледам чак толкова задълбочено :lol2: До към средата ще е забавната част и след това ще го втасат сигурно. Засега ми е интересно , че нищят разни случки с гости в хотела, а и Бин Бин се нерви забавно покрай главната :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...