Jump to content

Recommended Posts

EE2xxmVU0AAkOC5

 

4 Bunkan no Marigorudo (4分間のマリーゴールド)
Страна: Япония
Също така известен като: Marigold in 4 Minutes
По мангата на: Kirie - "Marigold in 4 Minutes"
Период на излъчване: 11 октомври 2019 – 13 декември 2019 г.
Време на излъчване: Петък 22:00
Формат: Renzoku    
Жанр: Медицинска драма, Романс, Фентъзи
Канал: TBS
Епизоди: 10
Режисьор: Keita Kono
 

Участват: 
Sota Fukushi като Mikoto Hanamaki
Nanao като Sara Hanamaki
Kenta Kiritani като Ren Hanamaki
Ryusei Yokohama като Ai Hanamaki
Yumi Asou като Rizu Hanamaki
Ryuta Sato като Hiroumi Aoba
Masaki Miura като Ryohei Kogami
Motoki Nishimura като Kenta Isobe
Asahi Ito като Yuki Ueda
Nagisa Sekimizu като Shino Abe
Mari Nishio като Shizuka Takagi
Yuuka Suzuki като Koto Endo
Jun Hashimoto като Osamu Harada

 

Резюме: Двадесет и пет годишният Микото (Sota Fukushi) има специална способност – когато докосне човек с ръка, вижда последния момент от живота му. Микото живее заедно с мащехата си и с доведените си братя и по-голяма сестра. Той силно обича двадесет и седем годишната си сестра Сара (Nanao). Докато един ден, докосвайки я, Микото научава, че ѝ остава само една година живот. Затова той решава да направи всичко възможно Сара да бъде щастлива… 

 

Свали с английски субтитри :click: 

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлай с руски субтитри :click:

Редактирано от bealonenomore
Добавени линкове към теми на актьори.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая се решиха да го превеждат. Чудех се, защо толкова се бавят, при наличието на този прекрасен състав. Интересно ми е, как ще поднесат нещата? Има вероятност да не ги превърнат в типичен романс, какъвто на Сота никога не е отивал. Но щом е нещо със свръхестествени елементи и семейни отношения, със сигурност има надежда, че ще се получи. Отзивите бяха доста добри, след старта. 

Да си призная, Нанао също не си я представям в романс. Обикновено тя прави по-различни роли. Ако този път създателите успеят да покажат химия между героите (добавям и останалите братя, които също се надявам да се включат подобаващо в действието), както и истинска човешка история, може да докоснат зрителите. Дано! Аз обаче ще чакам да излязат серии и да разбера, доколко преводачът ще е сериозен. Много ми се гледа. Залипсвала ми е усмивката на Слънчо, но ще чакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна първа серия! Толкова ми липсваха подобни истории с много деца в семейството. Последното, което гледахме в жанра, беше Wakamonotachi.

И тук са се постарали с чудесен каст. Четиримата главни изглеждат като истински братя и сестра. Много са задружни.

Заформя се човешка драма с медицински елементи. Всеки герой е интересен и има накъде да бъде развит. Интересно ми е, дали този на Рюсей няма да стане готвач, например?! С тези кулинарни умения не можем да научим много за него до момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора серия беше още по-хубава! Пожелах си повече Рюсей и ето че научих доста неща за най-малкия брат. Храната беше важната нишка тук. Тя е спасение и удоволствие.

Споменах ли, че в дорамата има един допълнителен герой - домашен любимец на име Широ, който е голяма душичка?!  Тези японски кучета са голяма работа! 

Чудесна дорама! Ще си я гледам с удоволствие, макар че още с първа  серия ни подсказаха тежки моменти по-натам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо! Четвърта беше още по-въздействаща! С Марико Цуцуи като пациент на сота и нейната паралелна история удариха джакпота!

Великолепна дорама! Жалко, че няма с кого да я обсъждаме. 

Кента Киритани е голяма работа. Колко убедителен беше като каза, че не може понеже са брат и сестра. Той наистина ги чувства така. 

Да си призная, и аз така ги виждам. Отива им на всички. Нанао ме изненада много приятно. Мислех я за по-голяма, а ролята  страшно й отива.

Питам се, дали батко ще повярва на Ми-кун?! Как ще убеди всички?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един поучителен епизод с колегата на Сота. Включват и много странични истории, които допълват прекрасно основната, обогатяват я. Винаги поучителни и докосващи.

Аи се научи да готви китайски здравословни храни заради сестра си. Всички правят нещо за нея. Толкова е мило това отношение. Похвално е! Ерай не, както биха казали японците.

Опашатият герой малко ми липсваше в епизода. Свикнах с Широ. Много е готин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път ме разчувстват до дъното на душата. Осъзнах, че не съм гледала подобно нещо не от времето на Wakamonotachi. По-скоро от това на Аикурушии. 

Мога само да съм благодарна за хубавите мигове, които ми дава тази дорама. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне се появи и майката в това семейство! Още един приятен епизод Kimochiii! Всички научиха нещо важно, свързано с предстоящото "събитие". Дали то ще е достатъчно, за да го предотвратят?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...