Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Meiji Tokyo Renka(明治東亰恋伽)
Страна: Япония
Също така известен като: Meiji Tokyo Renka
По новелата на: Dwango company -  “Meiji Tokyo Renka”
Премиера: 21 Юни 2019
Времетраене: ? мин
Жанр: Исторически, Романс, Фентъзи
Режисьор: Hiroshi Soejima
Субтитри: Английски
    
Участват:
Rikka Ihara като Mei Ayazuki
Shuto Miyazaki като Ogai Mori
Makaha Takahashi като Shunso Hishida
Taiki Yamazaki като Otojiro Kawakami
Toman като Kyoka Izumi
Yuki Kubota като Goro Fujita
Tetsuya Iwanaga като Yakumo Koizumi
Shota Matsushima като Tosuke Iwasaki
Yutaka Kobayashi като Chari

 

Резюме: В нощта на кърваво пълнолуние гимназистката Mei Ayazuki (Rikka Ihara), пътува назад във времето до Токио през периода Мейджи. Там тя среща  различни исторически фигури от този период, благодарение на тайнственият маг Chari (Yutaka Kobayashi)…

 

Линк към анимето :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:
 

Онлайнс английски субтитри :click: :click:

 

Анимето беше готино, разбрах че има и сериал но все още не се намира никъде...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги гледам, колко са шарени и блестящи, съм сигурна, че са правили и сценична версия. Повечето участници са сценични актьори. Ще ми е интересно, след като става дума за исторически личности. Виждам имена на писатели, художници. Якумо Коизуми е японското име на Лафкадио Хърн. Зависи как е показано на екрана - доколко е сериозно и увлекателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама че работа. Оказа се, че това е краят на историята. Дорамата е първа и никъде не се намира. Помощ!

Започнах отзад напред, но мисля, че ми хареса. И аз не знам защо. Уж е нещо като романс, а така увличат тези герои. Странна работа.

Предполагам, всичко е зради сценичните актьори. Тенимю ме хипнотизира. Първо видях Ютака и се сетих за Сейнт Рудолф. Този човек! Как може да е толкова забавен и сериозен едновременно?!

После дойде Юки Кубота и споменът за Хьотей веднага изплува. Даже не ги свързах толкова с Гайм. 

На всичко отгоре, Араян е играл ролята на Шуто Миязаки в мюзикъла. Доколкото разбрах, имало е 2 такива - през 2015 и 2018г. 

Кенн пък изпълнява песните във филма. Въобще, Тенимю връзката се оказа дълга, широка и дълбока. Направо омагьосва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...