Jump to content

Recommended Posts

[IMG]

 

Gantaek: The War Between Women (간택 - 여인들의 전쟁)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 15 декември 2019 - 29 март 2020 г.
Време на излъчване: Неделя 21:30
Жанр: Исторически, Фентъзи, Драма, Романс, Политически
Канал: TV Chosun
Епизоди: 16
Режисьор: Kim Jung Min (Grand Prince, Gunman in Joseon, Hero, Sweet Stranger and Me, The Princess' Man, Loving You a Thousand Times)
Сценарист: Choi Soo Mi
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Jin Se Yun като Kang Eun Bo
Kim Min Kyu като Lee Kyung
Lee Si Un като Wal
Do Sang Woo като Lee Jae Hwa
Lee Yeol Eum като Jo Young Ji
Kim Beom Jin като Han Mo
Eom Hyo Seop като Baek Ja Yong
Choo Soo Bin като Yeo Wul
Lee Jae Yong като Jo Heung Gyeon
Jung Ae Ri като Queen
Son Byung Ho като Kim Man Chan
Lee Hwa Kyum като Kim Song Yi
Cho Eun Sook като Dae Bi
Yoon Ki Won като Kim Hyung Chan

Go Yoon като Gae Pyeong

 

Резюме: Сериалът разказва за войната между две жени, които искат да станат кралици.
Близначката на Канг Ън Бо (Jin Se Yun) е намерена убита. За да разбере кой е виновен за смъртта на сестра ѝ, Канг Ън Бо е решена на всичко, дори да бъде кралица, стига да открие виновника и да отмъсти. Тя е дръзка и упорита, по-скоро мъжкарана, отколкото изтънчена дама. Ако трябва да прескача стени, да се дегизира като мъж, да влезе в битка или да върви пеша с дни, тя няма да се поколебае. Но има нещо, което не е предвидила... да се влюби в краля. От древни времена кралят е най-обаятелният мъж в Чосон. И Кьонг е единствен наследник на трона и като такъв пред него няма пречки. Но докато очаква да му изберат кралица, сънищата на му са смутени от непознато момиче...

 

 

Свали сбългарски субтитри :subs: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:    
Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартен исторически приключенски сериал(слаб крал се бори за любимата си). Щастлив край от 1 минута. Не е лош за гледане. Минимална драма. Актрисата ми е непозната, но интересна. Интересни поддържащи актьори.

Off Topic

Общо взето не беше ясно защо се провежда избора за кралица , след като Краля влиза накрая и казва коя иска и я получава. А ние моля ви се треперим , как нашето момиче ще мине през различните кръгове на избора. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви се гледа нещо леко и разпускащо с красиви актьори, сериалчето ще ви хареса. Малко е като приказка, но добре направена и типична за романтично-приключенския жанр. Като бонус: в една от главните роли е хубавеца от по-любимата двойка в Business Proposal, иначе казано - секретар Ча. А актрисата в главната роля (Чин Се Йон) е изключително чаровна и играе много естествено. Заради нея и Ко Су The Flower in Prison ми е в списъка за гледане, но количеството серии ме препъват да го започна. Докато този тук се гледа бързо и без да се натоварваш. Определено - сериал за релакс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...