Jump to content

Hyun Bin (Хьон Бин)


Recommended Posts

П.С. Не ви ли изглежда странно, че се е издънил точно на коремните преси?

 

Сигурно нарочно го е направил, за да не се депресират останалите момчета. :lol: И, за да не изглежда толкова идеален!

Иначе браво на момчето за взетото решение, шапка му свалям! :bow:

Винаги подхожда сериозно към всичко. Зодия везни все пак ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжна е новината относно казармата, но пък чакаме двата филма да излязат. Браво за проявения дух! Хубава работа наистина с коремните преси:)

Аз лично се впечатлявам от подобни работи. Не е важна все пак само едната външност, за да бъдеш звезда.

Хайде още хубавини, не мога да не споделя..

 

winter1uj.jpg

winter2w.jpg

 

 

9f4706f468ccba20ddc474a.jpg

img0402201101072348594.jpg

img0402201101072348596.jpg

77af3287425c5d65c65cc3d.jpg

44ab9852ff2dfe410cf3e3d.jpg

o03760256109547255501.gif

o03760256109547255341.gif

 

 

Eто го и с джакета Dsquared - зимна колекция 2010, цена 1900.00 USD$.

 

0b7f01f71baeff6d730eecc.jpg

 

Брех този "марков" Бини!

Много е стилен и много ми харесва в Secret Garden.. Ама много!;)

Не стигаха анцузите с пайетките

и сакенце Dolce & Gabbana..

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17.02. остава датата "Late Autumn" да излезе по кината!

Дано всичко да е наред този път, скоро да можем и ние да видим този филм...

urikalateauturm1.gif

 

Който не е видял първия

, да заповяда. Аз искам по-хубаво качесто, но днес...

и с малкото се задоволявам :) .

 

Който не е започнал Secret Garden, да не се бави, тези двамата са супа дупа

... :lol:

И ако не знаете, заради кой да го гледате..да ви покажа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17.02. остава датата "Late Autumn" да излезе по кината!

Дано всичко да е наред този път, скоро да можем и ние да видим този филм...

 

Хайде, дано, дано! И на мен ми се гледа мнооого.

 

Който не е започнал Secret Garden, да не се бави, тези двамата са супа дупа
... :lol:

 

Изчаквам още малко едни добри хора да довършат субтитрите и го започвам ;) !

Прочетох, че казармата на Бини ще бъде година и половина :D . Това супер ме радва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни подробности (за този момент), защото нещата около него, светкавично хубаво се развиват.. :)

 

Болен, здрав, той е на линия, защото е преди всичко актьор – професионалист! На днешната пресконференция на мелодрамата му "Saranghanda, Saranghaji Anneunda" в Megabox Dongdaemun с колежката си Im Soo-jung, изглеждаха страхотни. Надявам се умората и болестта са минали и заминали, защото усмивката на актьора озаряваше и заслепяваше светкавиците.

2011012015095511271.jpg

pp11012000049.jpg

201101200406239138230.jpg

Бини е толкова чаровен и толкова сериозен, а интересът към него последните месеци е завиден. Знам, че ще се справи и с това...Премиерната дата за новият филм е 24.02. за Корея, но интересен е факта, че филма е в програмата на Берлинале(10-20.02). Урааа!

Филмът е единственият представител от Азия в надпреварата за награда на 61-ят Берлински фестивал с името :Come Rain Come Shine, (Режисьор. Lee Yoon-ki), а дори се заговори, че самият актьор може да посети столицата на Германия.

Друг интересен факт са 9 корейски заглавия в афиша на програмата, в това число и другият филм на Хьон Бин – Late Autumn.

2011011920475010011.jpg

Eто и реда на филмите в категориите на фестивала :

 

Състезателната програма

"Come Rain Come Shine," участват Hyun Bin, Lim Soo-jung / режисьор Lee Yoon-ki

Панорама

"The Unjust," участват Hwang Jung-min, Ryoo Sung-bum, Yoo Hae-jin / режисьор Ryoo Sung-wan

"Ashamed," starring Kim Hyo-jin and Kim Kkobbi / режисьор Kim Soo-hyun

"Dance Town," участват Ra Mi-ran, Oh Seong-tae / режисьор Jeon Kyu-hwan

Форум

"Cheonnggyecheon Medley: A Dream of Iron" режисьор Park Kelvin Kyung-kun

"Self Referential Travese: Zeitgeist and Engagement" режисьор Kim Sun

"Late Autumn" режисьор Kim Tae-yong

Късометражни

"PARANMANJANG, PARKing CHANce" режисьор Park Chan-wook, Park Chan-kyong

"Pu-Seo-Jin Bam" режисьор Yan Hyo-joo

 

 

Горкичният, адски претоварен график - предавания и всякакви рекламни мероприятия, а и не се вижда голяма почивка за него в казармата, но той е мъжко момче и сам си избра съдбата.

Ние, кога заминаваме за Берлин???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време на сам изгледах доста корейски сериали и стигнах до един извод, че при тях няма лош актьор. В смисъл такъв, че едни от тях завладяват зрителя, с добра актьорска игра ( при няко дори и перфектна), а други ни омъгьосват, с чар и мъжка красота. Моето мнение по темата, е че Хьон Бин лично в моите очи изглежда така: 60% чар,сладост, красота и 40% талант, актьорска игра. За мен си остава един перфектен фото модел. Иначе като мъж е красив спор няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си гледала филмите му, за да твърдиш, че талантът му не се равнява на красотата му. Той дори не е красив в истинския смисъл на думата - сладък на моменти - да, чаровен - много да...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна с Параб!

И като сте почнали с процентите, при мен нещата изглеждат така:

талант - 200% :rolleyes:

чар, харизма, магнетизъм, сладост... - 100% B)

красота - 63,7656% :P

трапчинки - 300% :P

 

Изобщо това с красотата е много субективна работа.

Ако вземем да спретнем една класация за най-красив корейски артист, сигурно ще получат интересни резултати.

Голям смях ще падне. Особено, както в последно време всички се надпреварват да казват кой колко бил грозен, а другият колко бил хубав.

Даже може да се стигне до бой и замеряне с домати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злати, съгласна съм и аз с теб ;)))).

Да вземем да я спретнем, а? Ще стане една женска война - ще се видим в чудо...

 

Хьон Бин е един от най-многоликите актьори, които съм виждала при корейците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злати, съгласна съм и аз с теб ;)))).

Да вземем да я спретнем, а? Ще стане една женска война - ще се видим в чудо...

 

Хьон Бин е един от най-многоликите актьори, които съм виждала при корейците

 

Така е. Понякога чак е неузнаваем.

А класацията ще бъде голям таралеж в гащите :lol: . Представяш ли си, ако всяка върла фенка-съфорумничка посочи дори само по двама убавци, какъв дълъг списък ще се заформи :blink: . И ще се изтрепем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сложим проценти, играта ще загрубее, нулите са ми малко на мене (и О-тата даже) да натъкмя подходящата цифра :282:

За мен, на първо място, той излъчва чар, уравновесеност и талант. После е всичко останало....

 

Всеки има мнение, но за талант, мисля, че първо трябва да се говори, когато си запознат с ролите на актьора. Дори с малките и големите неща, които прави

за една роля и въобще любовта и желанието на актьора това, което прави, да се гледа и коментира.

А за Бини, има много значение, какво мислят, всички фенове, критици, зрители...

Така, че освен да позира (като модел), Хьон Бин, може още доста, доста неща, без да насилвам някой да вярва на думите ми:28558:

То ролите и персонажите му до тук говорят.....а и бъдещето е пред него, да го показва и доказва.

Той знае защо е станал актьор и много бързо се развива като такъв, изключително кадърно и отговорно момче, и това, което го прави различен, е че много професионално и сериозно подхожда към всяка роля.

 

П.П.Отивайте да гледате сериали..женски войни не спретвайте, моляяяя :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След излезлият музикален клип от филма "Late Autumn", днес двамата главни герои - Hyun Bin и Tang Wei, се срещнаха с пресата. Настроение и усмивки видяха очите ми и съм повече от доволна от вида и хармонията между двамата актьори. Медиите, както обичат да хвалят звездите си и привлекателни като двойка, ги нарекоха в "Късна Есен". Но толкова с моя корейски... :P

Силно се надявам на добра химия и на разбираем английски език, разбира се и подкрепа от феновете да зърнат филма по кината. Оказва се, че точна дата за Корея няма за кината още (но тези дни излиза). Но пък се точа за силна VIP премиера!!!

hb2q.jpg

hb3i.jpg

 

 

bini1.jpg

hb1v.jpg

 

 

А след поредните невероятни снимки и реклами, от които грее и от сесиите за повечето известни модни и немодни издания, ще сложа нещо забавно, защото денят ми тръгна повече от забавно, а и споделянето е висша форма за повече усмихнати лица и тук:

MBC, направиха една много сладка статистика за актрисите, след чиито последни роли и партньорства, главните актьори отиват в казармата.

И победителят в една от колонките е..Им Су Джонг!!! :lol:

19214970.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакенцето му от тази премиера е много пайетесто, явно пак се закача с образа на Ким Джу Уон, след леопардовата ризка от предната премиера :28558:

@Blacky80 - дай линк да я видим тази интересна класация, стана ми любопитно.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прическата хич няма да му я коментирам, нали има още косица на хубавата главица..

Но ако сутринта ви беше малко блестящ, то вечерта..се появи като музеен експонат и направо може сам да се "отнесе" като восъчна фигура там..

Дали онези въпроси за връзката му със Сонг Хье Гьо не го изнервиха малко, но беше доста по-сериозен минавайки по червения килим.

Едит-вам новите тоалети..

20110210129733791896509.jpg

pp11021000109.jpg

pp11021000112.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и клипче около премиерата. Можете да чуете как Tang Wei казва "Hyun Bin washong, Hyun Bin washong", подобно на мелодията на Ла ИМ от Градината :D Иначе много красива тази китайка, бе, браво! :blink:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах ги двамката по KBS WORLD още по фестивала в Пусан. Наистина са мила двойка. И тя самата е много мила и симпатична. Излязоха номинациите за филмовите награди на Хонг Конг и тя е номинирана за най-добра актриса за ролята си във филма Crossing Hennessy.

Ето ги и двете с Ха Джи Уон на едно фешън-шоу. След приятелски разговор се оказало, че китайката също е фенка на Тайната градина:).

Още малко хубави новички снимки на Бини..Забелязвам, че напоследък наистина има промяна в стила му на обличане..Чудно кой ли му е подействал в тази насока?!;)

AKR20110207073100003_01_i.jpg

 

img243155912.jpg

img243155911.jpg

 

095426bbe928bd1a70c34df.jpg

hyunbinphilipselectroni.jpg

hyunbinphilipselectroni.jpg

img240155412.jpg

img240155410.jpg

img240155411.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха нови снимки на Бини от реклама за спортни дрешки - К2 - "Workin' it" :P .

Ама какви пози има само... :rolleyes:

 

HyunBin11.jpg

HyunBin10.jpg

 

HyunBin12.jpg

HyunBin13.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, едно пайетче няма, тъй за цвят, ушито ръчно от италиански майстор :282: , или някой леопард поне!

И, за да не съм съвсем с празни ръце, ето още красота /май не я видях, но ако я има, ще прощавате. То от това глава не боли./

 

10asiaHB1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...