Jump to content

Hyun Bin (Хьон Бин)


Recommended Posts

Перфектно изглеждащ както винаги е и на тези снимки.blacky80 това би бил най -уникалния филм, който ще е сниман, ако и тримата участват. Ех мечти.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новината днес е чудесна.Потвърдено участето на Хьон Бин в нов военен филм, с работно заглавие "Beautiful we", в партньорство с добрият приятел

на Хьон Бин - Jo Jin-mo, и режисьор на лентата Kwak Kyung-taek.Встатията се говори за голям проект и дори се споменава за заснемане на филма в 3D формат.

Повече подробности за филма, който стартира със снимките през юни в близките дни, но това ще е последната роля на Бини, преди казармата.

kjkim79201005131219570.jpg

За всички нас, малко от него - срещата в Япония и от каталога "Мy barista":

o0681093110536742400.jpg

 

picture747.jpg

picture762.jpg

o08000454105292914211.jpg

20100429hyunbin11.jpg

picture740.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно! Oppa и Joo Jin Mo заедно... И двамата са толкова добри актьори, че филма ще стане хит още веднага! Много се радвам за Бини, че ще изиграе толкова сериозна роля... нека все така да продължава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hyunbinandjjm.jpg

Военната драма "Beautiful us", заснемането на която започват много скоро, определено ще е доста мащабна продукция в 3D формат. Режисьорът Kwak Kyung-taek и преди е имал проекти с двамата актьора. С Бини в сериала "Friend, Our Legend”, а с Jin-mo във филма от 2007 "A love". Сюжетът на "Beautiful us" е на основата на реално събитие от юни 2002 година. Тогава патрулираща лодка на Северна Корея преминава граничната зона в Жълто море, което довежда до втора военноморска битка с Южна Корея. Първата е била през 1999година.

 

Моите очаквания са много големи за този филм и се съмнявам, че ще се разочаровам. Бини винаги подбира много внимателно ролите си и е един от най-добрите корейски актьори. Ще ми е интересно да видя как ще се сработят двамата с Jin-mo, който също много харесвам. Характерно и за двамата е, че приковават вниманието на зрителя и влизат в образ толкова естествено, че човек докато ги гледа забравя, че са актьори изпълняващи роли.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки, благодарности за последните снимки! И на Kimi Lee и Здравчето за инфото!!!

Joo Jin Mo съм го гледала само в A Love като се сетя. Нещо не ми допадна този филм. Имаше нещо странно в цялата история, а и с този край..

Все пак актьора си го бива. И двамката с Бини.. Прекрасен тандем ще се получи!

Хубав ден и хубава седмица!!!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези корейци, нямат милост днес....

Кадри горещи, новини и интервюта, снимки...плеяда коментари и сълзи от радост и навярно завист във фенските очи.

В моите още не, затова споделям с вас.... :lol:

Само да изразя възмущение: в един и същи ден толкова снимки видях, че колкото и да се мъча да замълча (защото още пелтеча :lol2: )

...вече крещя от кеф :es:

Какво се учудвам, като навсякъде, когато предстои нещо голямо като събитие (тук асоцирам веднага 2 задължителни филма и един сериал)

има безумна реклама.

 

Хьон Бин за High cut....красота или поне част от снимките на списанието, което излиза днес в Корея

(официално искам да ме водят с двойно гражданство - българско и корейско и да ме абонират за цялата корейска преса, в къщи ще правя

Национална библиотека само от списания :lol2:)

1351510012_4cee2541_s_s129ED98B8ED9.jpg

 

009l-1.jpg

009q.jpg

Ааа, сега разбрах, от къде Бини се е влюбил в онези сладурски сандали, които са рядкост да се видят на мъжки корейски крачета, особено

изтопосани и на ВИП филмова премиера...силно вярвах, че може да са американска модна находка...

009w.jpg

..ето и въпросната снимка от онзиденшната премиера...

2010051720224011291.jpg]

 

 

Ако си мислите, че това е всичко за днес, лъжете се....ето и първи снимки от новият юнски брой на друго, модно този път списание -

Marie Claire Korea, което излиза и с интервю с актьора.

Може би да се убедим, че освен пред камера, Хьон Бин умее да позира просто страхотно и за сесия. Всичко му се отдава, предполагам,

че и с автомат наряд, пак ще изглежда добре и пак стоейки, ще докарва вида на модел!

19_60759.jpg

19_60761.jpg

1960760.jpg

 

Последните новини за предстоящият му филм, са свързани с новото му заглавие "The Battle of Yellow Sea"

Това, както и самият факт - участието на двама добри и известни актьори, бързо продава филма, преди въобще да са стартирали снимките му.

Забравих да спомена, че момчето ще изкарва и музикален сингъл...то от тези чести фен срещи в Япония, редно е

и песни да прави и да радва хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаме, не искаме снимките за поредният филм за войната(моля ви 3D формат) стартират ...

bw.jpg

 

Искаме, не искаме Хьон Бин влиза, буквално след заснемането му, в казармата...

Темата за казармата - дълга, разточителна и болезнена.Но няма отърване от нея, както се казва, поне в Корея, особено сега....

Някога и в България, казваха, че мъжът става истински мъж, като отиде в казармата...някои български момчета/"мъже" може и да съжаляват,

че са пропуснали тази възможност.Но да се върня на темата, в Корея военната служба е задължителна и дълга и съвсем скоро предстои на

поредната успяла кино и тв звезда - Хьон Бин.Без догадки и съмнения, медиите в Корея, го подреждат в редиците на южнокорейската армия

съвсем скоро - втората половина на годината, заедно с Kang Dong Won..

Но Бини не се е отказал от светският живот..на V.I.P примиера...

a9296835104.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се за тези двамата от сърце

Мислех , че се срещат от 2 години, че то както играха в драмата, си личеше, че са влюбени,

те просто бяха реални

Дори, ще се радвам още повече, ако чуем и сватбени камбани

Дано направят още някой проект заедно, пасват си идеално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо гледането и складирането на снимки (вече май мое хоби) не се превърне официално в професия? :lol:

Хем преливаща от щастие и усмивки, хем турбо богата ще стана.....

 

Просто, снимките на Бини от Хавай са прелестни, всяка фотосесия и поза е направена от любов към красивото и естественото....

Той позира толкова прекрасно, изглежда вълшебно във всеки образ, на всяка светлинка и място, разбира се удивително, та резултатът

как няма да е зашеметяващ и за мен вдъхновяващ.

Сетивата ми дръзко се разтварят, но забележете, почти не фокусирам дрехите и аксесоарите, нито чудната природа, не виждам детайли....просто,

акцентът е Бини, с голямо ударение.

Докато съм в унес...и си пия кафето...мислейки стигам до извода, че понякога не различвам плажа от магазина, или джентълмена от спортиста....

Мястото и професията май не са от значение, та човек да обича това, което му доставя удоволствие, и се успокоих сама, че не съм...толкова луда :D .

82b06cd5a7faf23fa08bb78.jpg

4ffeee101218611ddd5401b.jpg

 

00000bq.jpg

0adaf44099f20a2e72f05d2.jpg

fb5d9618e2ea23248718bf2.jpg

c834270b104fd1ec63d9862.jpg

60680380.jpg

 

 

Тези, които наистина искат да се насладят на момчето и малко от Хавайската атмосфера, да гледат...или ако искат да се чувстват, като мен.

Кой каза, че навън не е лято, аз не съм в Хавай, а Бини не е мой гид?

Малка част от снимките....и знайте, че жовотът е прекрасен!

 

http://www.youtube.com/watch?v=VCtsmnEjYaQ

 

Нищо, че има забавяне на снимките за новия филм "Beautiful us", заради Lee Jung Jin и снимките му в сериала

"Runaway", дори и мисълта, че може Бини да откаже участие и да мисли за казарма, не може да ми развали хубавото настроение сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I Аm Happy .....аз не го намирам в нета. Знаете ли нещо по въпроса?:)

 

 

Този филм не излиза и това си е.Който е успял да го види по кината, види...майтапче, ама като гледам скоро няма да

го видим.Филмът го снимаха 2008г, дано 2010г. поне към края дойде и тук, или поне на DVD.Доста му се точим ;) .

 

Поне песновката от OST-a споделям, да замажа положението:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки, разкошни снимките от Хавай и усмивката на Бини;)))

Последното инфо е, че Бини влиза в казармата през ноември..

Ето и от мен малко снимчици..

:D

 

hyunbinh.jpg

a940816126.jpg

01hbw.jpg

 

bin1b.jpg

int2z.jpg

int4t.jpg

int5t.jpg

int3c.jpg

 

 

 

 

00hb6.jpg

00hb5.jpg

 

 

binifull.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да се присъединя към всички суперлативи за него друго не ми остава. Толкова чаровен...нямам думи. Ама честно тия корейци как може да са толкова хубави...и рошави :D - харесвам рошави мъже.

И едно fanmade клипче, което е доста старо, но изключително много ме радва. На места малко изфалшивя, ама при тая красота ще му простя някой и друг фалшив тон :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=KtSmXgfiAKg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем се изгуби от погледите Хьон Бин.Според някой си почива добре из дебрите на о.Чеджу с комапния от известни хьонг-ове,

според други е в Корея и снима нова реклама за ARITAUM, но нали знаете, догадки бол...

Поне има успокояващо инфо, официално от програмата на кино фестивала в Торонто за последния филм на Бини - Late Autumn

 

Това не е всчико, излезе и цялата сесия на актьора от брой 9 на Singles на корейския пазар и различната визия на момчето е наяве.

2010081908367715771.jpg

 

Съвсем не е нужно, всичко да блести, за да привлече вниманието си сесията.Приглушени цветове..един модел, изчистена линия..няма спомен от

претрупани пози, простотата се запазва в съзнанието...

2010824113953626.th.jpg9starbin02.th.jpg9starbin03.th.jpg

 

9starbin04.th.jpg2010824113953151.th.jpg2010824113953427.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много чар и харизма! Бини вече е доста възмъжал. Не е онова сладко момченце от Ireland. Прекрасен е!

И като си помисля, че скоро ще ни го вземат и него... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си играе ролите и мисля че каквато и роля да му дадат той ще се справи не много актиори могат да го направят :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развълнувана....че липсват две важни новинки, пиша....

Хьон Бин ще е повече от зает тези дни и месеци, защото ще снима сериал и филм преди казармата.

И двата проекта са доста интересни и като партньорско женско присъствие и относно режисьорството.

 

Сериалът, с който Бини ще се завърне на малкия екран е фантастичния и мистериозен “Secret Garden”, чиито снимки са вече стартирали

и се очаква да се излъчва като уикенд драма по SBS. Ролята, на привидно перфектният, но арогантен управител на семейна верига магазини,

не вярвам да затрудни талантливия актьор.

Кастът бе доста обсъждан от медии и фенове. Дни наред стоеше на двевен ред конфликта между агенциите на първоначално избраните

Чанг Хьок и певецът Джей Парк. Моментното затихване ми подсказва, че актьорите са вече окончателно подбрани в този ред :

Hyun Bin, Ha Ji Won, Yoon Sang Hyun, Kim Sa Rang, Lee Philip.

 

 

Хьон Бин и Им Со-джонг са пък главните герои в новия филм на Lee Yoon Gi (на мен познат от "This Charming Girl" и "My Dear Enemy")

Името на филма все още не е избрано, но сюжета ще по японска манга и ще проследи историята на двама бивши.

 

Еми, какво по-хубаво от това когато го виждаме повечко в медийното пространство, споделям новият му вид от последната рекламка и

от една истинска ВИП премиера :

o02230306561073757231.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък този Бини! Още малко да му се порадваме на дългата косичка, че после... :(

Скоро нищо не съм гледала с него. Имам чувството, че филмите му някъде потъват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...