Jump to content

Hyun Bin (Хьон Бин)


Recommended Posts

Една песен от новия музикален сериал "What's Up",

изпята от нашия всеобщ любимец Bini :wub: ! :click:

Разбира се, изпълнението на Десонг е на по-високо ниво, но все пак той е преди всичко певец!

Насладете му се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,забравихте го този хубав Бини,никакви ви няма <_<

Затова пък мен ме има :lol:

Ето няколко стари но пък весели снимки за добро настроение ;) (надявам се,че не са поствани).

604076.jpg

 

604077.jpg

 

604081.jpg

 

604080.jpg

 

604078.jpg

 

604079.jpg

604058.jpg

604059.jpg

604060.jpg

604082.jpg

:kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е да имаш огромна фен база и любов в сърцата на феновете си, дори от 10 месеца да си "извън" медийно корейско влияние?

Showbiz Корея чрез Arirang TV направи проучване сред чужденците да посочат любимите си 7 корейски актьора.

Слагам доволна класацията и видеото, защото гласувах и аз... :P

1. HYUN BIN

2. Jang Geun Suk

3. Rain

4. Park Yoo Chun (JYJ)

5. Won Bin

6. SiWon (SJ)

7. Lee Min Ho

http://www.youtube.com/watch?v=1GVaua2fg4I&feature=youtu.be

 

Ако случайно сте забравили да спомена - 10 месеца от военната служба минаха и толкова останаха! За някои малко, за други много... Но, на мен вече осезаемо ми липсва от екрана..нищо, имаме разкошни роли, с които да си припомням, че е дяволски добър актьор, наистина с хиляди лица, и мъж - 100% от 100!!!

 

Специален поздрав и с неговото гласче....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

blacky. мерси за поздрава :) Много е таланливо момчето. Скоро изгледах Worlds within и съвсем ме покори актьорската му игра. Много ми се иска и на мен да го водим скоро в нещо новичко, но ще се наложи мако да почакаме, няма как. Пуста казарма...... пффф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! От време на време ме покосява насталгията по Бини и си търся някой интересен линк, за да залъжа "глада" <_< ,та така намерих този форум :es::lol: Не знам как преди не ми е попадал в полезрението, ама аз и не търся много в резултатите на български, а то имало за какво.

Та... господина е безапелационно любимия ми корейски актьор, много е талантлив, пълни екрана с присъствие, непринуден, абе всичко му идва много естествено! Да не говорим, че има много сексапил в него, лъха на талази и ми действа много зле на хормоналната система. :tongue: Искам да покрепя frozen flower и аз споделям мнението и за Worlds Within - много силна драма, образите са реалистични до степен, в която се чувстваш като воайор, който грубо нахлува с любопитството си в интимното пространство на хората. И до ден днешен не знам, как други хора са ми казвали, че им се струвала скучна... :blink: Така че, ако не сте гледали нещо с Hyun Bin, няма да сбъркате, което и да подхванете първо! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оппааа, липсваш ми!!! :(

Остават още цели 247 дни до излизането от казармата (пуста, пуста, пуста казарма!!!)...

На 6-ти декември наш Бини ще се "уволни".

Нямам търпение! :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам щафетата в поддръжка на Бини с още снимки. Щом ние броим така дните до излизането му от казармата, как ли се чувства той, милият... wub.gif

 

33dbe728441e9e48.jpg

 

 

 

 

 

c8e10c85f007fa1f.jpg

 

5429d2371fd02efc.jpg

 

edb16bec0f928ef6.jpg

 

2d76942e2e909dc6.jpg

812c66123ed4ee70.jpg

 

7610ba10c541bb67.jpg

 

7102b09ab96aba4a.jpg

 

035002fffc732c11.jpg

 

374e3dc9c4880832.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой е получил заслужен десетдневен отпуск от началото на месеца и разбира се веднага е бил щракнат от папараци.

Ваканцията щял да я прекара със семейството си и да се види с някой от по-близките си приятели. (еми то това си е разбираемо)

 

2012581125tqfyhks_T5_25907.jpg

 

2012581126mfqzhks_T5_25911.jpg

294923_442623002433229_179642925397906_89326612_1150517981_n.jpg

561295_442623052433224_179642925397906_89326614_2057148753_n.jpg

530368_442623022433227_179642925397906_89326613_458799842_n.jpg

550143_308542379220043_101483916592558_707000_747621443_n.jpg

 

Много мина - малко остана до завръщането на трапчинката. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как ще прозвучи, но ако бях от женски пол, най-вероятно щях да "бъда луда" по този пич! (не не наистина ми звучи някак ... грешно). Голям е симпатяга, много ми хареса в Шикърит Кадън. Там и прическата му беше най-добре! А и много му отиваше ролята, сякаш играеше себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ме накара да се замисля, къде най-много ми е харесвал Бини. Ама да уточним, като изиграване на образ или като визия?

Като визия - Friend, our legend, в Градината е много слабичък :lol:

 

55240080-090706cineA7.jpgs_Friend_Our_Legend01.jpg

 

Като роля - Friend, our legend и много ми хареса в една друга гениала роля "I am happy" - много силен, въздействащ образ, изключително убедително изигран.

 

i-am-happy-1.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз мога да кажа, че визията му в Градината беше много добра за образа, и обратното - образа му трябваше да има такава визия. Вярно, че беше малко сасухрен, но пък си му отиваше. А иначе поотделно ... аз поне не съм гледал негов филм/сериал, в които да не ми е харесал как играе. И в I Am Happy беше много добър, но пък там от към визия си беше малко опърпан, все пак не беше с всичкия си. Въпреки, че може и да се погледне от друга страна - той е бил наред, а всички ние сме заблудените :) Да не задълбавам с размисли и страси :) Но винаги ще го помня като образа от Тайната Градина и това при положение, че не съм гледал всичко с него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Образа и визията в Градината най-много ми харесаха и така и ще го запомня. Ролята му беше възможно най-добрата, а характера му в сериала напълно му подхождаше и точно това най-много ме впечатли. Всяко негово действие, всяка негова дума бяха точни и ясни. Има много да пиша за него, но мисля, че е излишно, защото бих написала цял роман..(този човек не може да се опише с една дума..), но ще ви го спестя. ;]]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен като визия май най-много ми хареса в 'Snow Queen'. Но и в градината е убийствен. Толкова различни персонажи играе и във всеки един е неотразим. Оставете, че е толкова съвършен и мега-секси, ама и адски талантлив. Мен точно това ме разбива просто - фактът, че е всестранно развит и изглежда наистина има нещо в главата...а не просто една красива физиономия. Абе, нямам думи. Това е първият актьор, който гледам ама наистина 99% от времето със зяпнала уста и мислейки си 'ама тоя истински ли е??? :blink: '

Надявам се да има още много, ама МНОГО филми и сериали с него, на които да се радваме!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно ли е, че е казармата за подчти две години? Четох, че бил влязъл през Март 2011. Това си е доста време, без нов филм или сериал с Бини :( Но аз поне още не съм гледал всичко с негово участие, така че другите да му мислят.. хихи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно ли е, че е казармата за подчти две години? Четох, че бил влязъл през Март 2011. Това си е доста време, без нов филм или сериал с Бини :( Но аз поне още не съм гледал всичко с негово участие, така че другите да му мислят.. хихи.

 

Излиза от казарма на 6.12.2012, така че не остана, а и вероятно вече има предложения за снимане и няма да трае още дълго докато го видим отново в някой филм или сериал. Аз на скоро го гледах в Friend, our legend и за мен тази му роля остава най- впечатляваща като игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остават 91 дни до уволнението на Бини...Оппа, липсваш много!

 

558806_396506210404055_33298527_n.jpg

 

Наистина изглежда наедрял и някак по-мъжествен :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обратното броене..D -79!!!

 

d0104462_4e3990d4171b1.jpg

 

И тъй като виждам, че това е една от най-разглеждани теми, споделям...нещо сладко от минали времена - 2001г. като модел..

1132634028_fw01.gif

2005, отново "разхожда" дрехите на този дизайнер по котешката пътечка..с доста познати лица! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да споделя адреса, на който може да се изпрати поздравителна картичка за рождения ден на Бини:

 

HB Family. 4F Tethys Bldg 100-15 Cheongdam-dong Gangnam-gu

SEOUL 135-948 KOREA

 

И също това мило видео с това прекрасно изпълнение..

http://www.youtube.com/watch?v=KopL3scClAo

 

The One appeared on the September 16 broadcast of MBC′s I Am a Singer and flashed a card and flower basket

Hyun Bin had sent.

 

The singer had chosen to sing That Man from the OST of Secret Garden, a drama that starred Ha Ji Won and Hyun Bin, for the group B preliminaries of September on the show.

 

The One said, "[That Man] is a song sung by a friend I′m thankful for. He′s younger than me, but he still cares for me, cheers me on and gets me meals."

 

He then showed off at his waiting room a card and flowers that dear friend had sent.

 

The card read, ′I hope One hyung′s (big brother) voice makes him That Man of I Am a Singer. I′ll cheer for you when I get my leave! From Hyun Bin of the Marine Corps.′

 

The One said, "The song I′ll be singing today was sung by Hyun Bin. He′s a junior, but I believe I have a lot to learn from him as a man. I want to sing this song to show how I feel toward Hyun Bin, who helped me when I was in need."

 

The singer ultimately topped the day′s competition with That Man, winning the ticket to the September round-ups.

via enewsworld.mnet.com/enews/contents.asp?idx=15168

 

 

 

 

credit: http://www.facebook.com/withHyunBin?ref=ts

 

Още един микс от рекламки с хубавия Бини!!;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...