Jump to content

Hyun Bin (Хьон Бин)


Recommended Posts

Хе хе, някой да се е съмнявал в способностите на нашия морски пехотинец? Не чувам...!

Браво на Бини! Той винаги си е "първокласен"! B)

10/10 и то през нощта си е впечатляващо! /особено за кьорчовци като мен/

Дано после и в цивилния живот да е така! ПР-чето ми то! :wub:

Ето го и точното око:

photo164689.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета оппа се прибира за няколко дни в къщи това прочетох в пространството и намерих няколко снимки, които веднага ще споделя с вас

704ff011e25a6a02.jpg

20c194b773731be1.jpg

64a1180f2e462ee9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи Бини е излязъл на ресторант с приятелите си Чанг Донг Гун и Хан Дже Сук - според източници от ресторанта, тримата били в много добро настроение и се смяли много. Бини изглеждал още по-отслабнал, но заякнал и зареден с енергия.

 

 

22218113407513364831762.jpg

 

 

И нещо смешно

 

22165912535484754214310.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия хора са луди - сега пък е излязла снимка от химическото чистене, където майката на Бини оставила униформата му, с името и номера му в казрмата - 2101 :blink::D

 

77b1ec8dd42b2a9c50da4b5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе първата част от рекламата на Бини за Lotte Duty Free. Има много сладки и познати ухилени лица (гледайте много внимателно), които доставят усмивки и на нашите лица. Съвсем в реда на нещата, си звучи една обичана песен, но след края..искам просто много още, и всички замесени да получат екранното си време.

http://www.youtube.com/watch?v=UCrwitjFaIo

 

Съвсем в духа на Бините трапчинки и сладката Йон Хи, вижте и новата CF за HITE. Биричката, за мен хич не бе лоша на вкус, но след няколкото прелестни рекламни лица, оценили вкуса й, още повече я предпочитам.. :beer:

http://www.youtube.com/watch?v=Tb64yx3Ev7g

 

Важното за Хьон Бин ака Ким Те Пьонг обаче предстои. Надявам се някой скоро да преведе цялото документари за Бини и тренировъчния процес, който смятам, че за доста хора, може да бъде интересен. Заповядайте превюто:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като Blacky е така добра, че ни държи в течение и ни радва с информация, за което :kiss2: аз ще добавя само снимки от рекламата с Йон Хи

 

 

42713c193832dd78.jpg

2621d5a8b529138b.jpg

f7a16ad9d1c09b32.jpg

35ecad1f246c37ef.jpg

895ae2e83c861e11.jpg

349e31f390af6675.jpg

d113bfaed7db044f.jpg

5febb02dbcefed71.jpg

76bb7985528c8330.jpg

bbfee6b31f48c89c.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хьон Бин (не лично) отнесе най-голямата награда в тв сектора на 47-те Baeksang Награди!

77dbe150ba7743121138c26.jpg

Напълно заслужено, според мен, Бини взе Daesang (най-високото отличие) за ролята си на Ким Джи Уон, в любимата на различни възрасти драма "Тайната Градина".

Много съм радостна и горда. Заслужени аплодисменти, да чуя! :P

 

Освен това, въпреки че е в казармата, всеки ден пресата ме изумява, като пише или открива за него.Тадъм... :)

Hyun Bin и Kim Tae Hee са най-красивите лица в тази епоха, според анкета на couple.net.

 

Мъжката категория:

For mens category:

1. Hyun Bin

2. Jang Dong Gun

3. Lee Seung Gi

4. Won Bin

5. Jo In Sung

6. Jung Woo Sung

7. Cha Seung Won

 

Женската такава:

1. Kim Tae Hee

2. Shin Min Ah

3. Han Yae Seul

4. Ha Ji Won

5. Yoon Ah

6. Kim Sa Rang

7. Shin Se Gyung

 

Credits: Secret Garden Korean Drama Facebook

 

 

Освен в заключение да кажа пак честито и красота, ще спаси света!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки, явно днес вървя след теб :lol: .

Това е най-най-заслужената награда! Много съм щастлива за Бини :es: ! Когато и да му дадат награда, винаги ще има защо! Но в тази си роля наистина е най-добрият. А и за нас помисли - да има какво да ни крепи до завръщането му.

Честито!

*Ръкопляскам бурно и продължително* ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да му е честита и със здраве да си я ползва. Наш'то слънце пленява всички, това е ясно. А дано и като излезе да печели още награди с още по-хубави проекти.

 

А за Градината и всичките възрасти си нямаш идея колко си права - днес едно корейско шефче, гонещо 40-така ми обясняваше как седял да го гледа със зяпнала уста... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стисках се, стисках..ама не мога :D

Само това ще сложа, че вярвам липсва на доста дами (и господа :rolleyes:) тук...

Една от старите ми страсти в нов формат, говоря за списанието Z_ZIN, ме довърши, след черната буря сутринта..благодарение на сесията на Хьон Бин, цветовете от сетовете и статията KIM TAE PYUNG between Hyun Bin...

Абе красота, има ли смисъл да ви обяснявам..гледайте:

21532278.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=Zd3F5ia7pKY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей да се стискаш! Сега на мен ми е кеф, че не го правиш... :D

 

Охххх, как ми липсва Бинииииии

Клипчето е много добро, обичам черно-бели заигравки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е най-доброто? сигурен ли си? -това е култовата фраза и с нея ще запомня Хъон Бин. В тайната градина едва го познах от началото. Страшна промяна има в него, сравнение с участието му в други драми и филми( по- стари разбира се де) Напълни ми душичката с тази последна драми и съм много тъжна :( че ще трябва да чакам досто време( поне 2 год.) за да изгледам отново нещо забавно с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно много добре го гледат нашия пехотинец в казармата. Понапълнял ми се вижда и заякнал. А беше останал само кожа и скули. Успокоих се. :asian:

През следващия месец Бини ще бъде представен в книгата „Аз съм морски пехотинец” /“I Am a Marine“/. В нея той ще разказва за живота в казармата и за търсенето на непознатото си „аз”. :)

 

h_110726_09_09_09.jpg

 

h_110726_09.jpgh_110726_09_09.jpg

 

 

Малко уточнение. Представянето на книгата ще бъде на 8 август.

И нещо любопитно. Запитан кое име му звучи по-естествено – Хьон Бин или Ким Те Пьонг, Бини отговорил, че вече свикнал да го наричат „№ 2101”. :D

В книгата той споделя, че е научил много неща като това как да бъде по-търпелив, да увеличи физическата си мощ, да разпуска и да гради отношения с бойните си другари. А най-хубавото било, че си е върнал истинското име. :)

Ким Те Пьонг, хуайтинг!

Редактирано от zlaty_pet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е!!! Много е якичък :D

Гледала съм почти всички филми и драми където е участвал!!! Наистина е зашеметяващ....Играе ролите си наистина удивително...! Има излъчване...особено с тези негови трапчинки...ах ах ахх... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...