Jump to content

Hyun Bin (Хьон Бин)


Recommended Posts

Вярно, че последните му филми наистина потъват.. Обаче поне новинката за участието му в новата драма е обнадеждаваща..

Блеки, както винаги, си радост за очите..;)))

Не само, че обожавам Ха Джи Уон и много ми се иска да я видя и с Бини, ами на всичкото отгоре и в добавка още двама красавци..

И още по-хубавото е:

Secret Garden

Director: Shin Woo-Cheol

Writer: Kim Eun-Suk

Тез двамката са създателите на City Hall, On Air, Lovers, Lovers in Paris..

Така че ще очакваме от 13-ти ноември, поне така стои последно обявено..много романтика, а сигурно и смях. Ипри този екип, защо не и номинации и червен килим..;)

Дано да не стане само нещо като с Джун и Нам Гил, че това ще е много, много жалко..

Хайде и от мен малко снимки на Бини с дългата косица, за радост на фенките..

 

img10150250.jpg

img13150753.jpg

img13150756.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова прическа, закономерно за новата роля.

Вчера го очаквах да мине по червения килим редом до хубавaта тайванска актриса Tang Wei , но явно снимките на новата драма

"Secret Garden" са доста натоварени и Бини, не успя да се появи пред журналисти и публика, на червената пътечка.

Днес обаче, момчето е на линия за пресконференцията на последния си филм "Late Autumn", който е в официалната програма на

фестивала в Бусан.

2010100812865226492.jpg

20101008161555892.jpg

0892853.jpg

Филмът беше и в листата на фестивала в Торонто, миналия месец.

latetoronto.jpg

Дано този филм излезе по-бързо, че като се сетя за Пусан и филмите на Бини, положението не е никак в полза на феновете ;)

 

Относно новата роля в сериала, нямам търпение, защото сюжета е чалнат и забавен, а като гледам и Ха Джи-уон как

изглежда от първите кадри на снимачния ден, интереса ми се засилва неистово :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък много ми липсваше Oppa... Blacky, благодаря за новинките около него! :kiss2:Отоносно новата му прическа - на мен също ми по-харесвата с късата косица, открива хубавото му личице повече. На седмото небе съм, че най-сетне излезе I Am Happy, колко време го чаках...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hyun Bin е един от моите любими актьори понеже е изключително мъжествен, има страхотна слънчева усмивка и разбира се за къде без чаровните му трапченки :rolleyes:

 

P.S. с по-къса коса е къде къде по-хубав ... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря, Блеки! :wub:

Ето и първите снимки от Secret Garden на наш Бини..

 

20101011_hyunbinstillssecretgarden_main.jpg

 

Прическата наистина му придава един по-различен вид, чуден герой.. няма как..;

Последно началото е обявено за 13.11. 2011 от 21:45. Yoon Sang Hyun ще играе Оскар, братовчеда на героя на Бини Joo Won.

 

 

Ах, тази усмивка..

d9026b70d70cf588hyunbin.jpg

 

Още снимки от същото събитие, за което вече Блеки писа..

 

Pusan-International-Film-Festival-Late-Autumn-Gala-Presentation

 

Ето още нещо..

 

Тук

 

http://www.youtube.com/watch?v=QQs9GAGJdjc&feature=related

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, Бини, знаеш ли как ми липсваш? Този човек се беше скрил направо, но добре че се появи. Ето две снимчици от предстоящата му драма(историята изглежда като нещо страхотно). С нетърпение очаквам да го видя.

 

garden9.jpg

 

garden41.jpg

 

 

И една от Late Autumn:

 

Manchu_4.jpg

Бини, тук си по-страхотен от всякога!

 

 

Enjoy!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бладодарско за фотоси и линкове :) .

 

Снимките на предстоящия фентъзи-драматичен сериал "Secret Garden" набъбват за наша радост.

 

a982873621.jpg

Всички очакват добро представяне на заплетения сюжет от интересните и малко фантасмагоричните образи :P .

 

Поне кастът радва много окото и душата, а Бини като сериозен мъж, но с обаятелна студена харизма го докарва отвсякъде,

а Юн Санг-хьон като плейбоя Оскар, нямам търпение да го зърна :lol: .Не по-малко са любопитни и образите на И Филип,

Ха Джи-уон и Ким Са-ранг.

2ijth6f.jpg

dwotqe.jpg

Последните кадри са доста забавни, навярно и самите актьори се забавляват докато снимат..

workp1000228.jpg

workp1000239.jpg

 

Хьон Бин е доста сериозен на сетовете, но очаквам весели ситуации и усмивки на лицето му, че след последната му роля в "I am happy",

съм забравила сладурските трапчинки :rolleyes: .

Първи трейлър за това, което ни очаква да ни забавлява по малките екрани от 13.11!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година много драми... и тази ще е една от най-добрите! От тийзъра изглежда, че ще е много забавно, а актьорите много ги харесвам. Надявам се Yoon Sang Hyun да се справи отлично с ролята си както в Take Care Of The Young Lady. За Бини съм ситурна, че ще се справи идеално както винаги. Уф, вече не ми се чака до началото! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сесии, много нещо тези дни.. на любимците форумски..

Все пак Бини на първо място!

 

hyun-bin-pics.jpg

hyun-bin-pic.jpg

 

 

Още малко от по-старичка..очарователен дори в супера..:)

 

0c2m9623.jpg

 

 

 

И красоти от фенове..

/Някъде чето, че една от слабостите му са шапките../

binnie0045b.jpg

 

mio4z9.jpg

 

 

o40004001500512021111.gif

credit: korea-fans.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пишете за него, а все острани му се радвате?

Пълненте темата, бре хора... :lol:

 

Започвам с това: Бини ще пее една от песните за 4-тата част на OST-a на Тайната Градина. Моля, затаете дъх "That Man” следва няма как.След убийствената

“That Woman”, тази ще е леко променената версия. Песента ще излезе с новата песен от еп.11.

Честно, не знам как издържа на това убийствено темпо - първо за пустата роля, верно е отслабнал, спи съвсем малко (някъде четох по 2 часа на ден/нощ, зависи

от сетовете на драмата), мечтае да се прибере вкъщи...и моля ви, да снима, по-малко сцени с екранни партньорки....т.е с жените от серила.

Има много сладко интервю, но на него мястото му е при сериала...

 

Не се чудете защо, химията между двамата главни е убийсвена и всички, като се почне от фенове на сериала и нефенове на приятелката му, и се продължи с корейската преса, ги вкарват в драми..

А преди месеци, Бини искаше май да се ожени...сигурно му е доста тежко, на приятелката му също, но това е професията му/им, а той е про в целия смисъл на думата, както и тя, надявам се.

 

 

Освен че Хьон Бин се завърна на малкия екран с гръм и трясък...и в целият си блясък, момчето озвучи документалният филм "Tears of Africa".

След хубавият глас на Ким Нам Гил, този на Хьон Бин е още по-голяма радост за ушите на аудиторията.

Само се чуди как да се предизвиква тоя човек...та сега и разказвач. Със сигурност, продуцентът е бил доволен от резултата. В гласа на Бини, има нотка топлина,

а като си го представави човек. как говори, чак...жежко може да му стане :P .

 

Малко снимков материал от последните серии да сложа, че изоставаме... :lol:

 

11.jpg

 

55918836201012201542552894049698103000.jpg

ooi.jpg

e10101212hdtv1080ph264ac3hdsunmkv371133.jpg

129231745512921673072010121300235145207732010conv.jpg

upanh.jpg

На гримаси, няма равен..съвсем отнесе по образ Ла Им, когато беше "нея".

Но когато е луд...пак е най-добрият, дори и не мига.

4580bbf6a7b0905db17ec5d.gif

anhso22521112921683782010121300401345307810010jpg.gif

anhso-174254_SG12-2b.gif

 

Не знам дали сте гледали тази реклама, но е за любителите му със старата коса:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да стартираш новата година с нови отличия, безкрайна фенска и медийна любов..

Оставям настрана високият рейтинг на настоящия сериал и положителните коментари на всеки, който е загледал ролите на Хьон Бин.

ТВ Наградите на SBS 2010, като шоу и церемония не бяха зле, не бяха и особена изненада, поне за фенове на канала и качествените сериали тази година.

Имаше наситен звезден червен килим, много отличия в големия брой категории, усмивки, сълзи..но всичко го казвам, защото касае талантливият Бини.

А и на една сцена, Со Джи-соп и Хьон Бин, дори в кадър прегръдка, е повече от добър завършек на старата и старт на новата ми година... :lol: .

Бини отнесе 4 значими, напълно заслужени награди : за Най-добър актьор в сериал, за Онлайн награда за популярност, за Тийн Стар награда и Най-добра двойка с Ха Джи-Уон, разбира се.

 

o05530404109548018461.jpg

o03920288109547365041.gif

Браво и честито за наградите!!!

Изглеждаше прелестно стилно, но усмивката не слизаше от лицето му, а думите звучаха сдържано точни на мястото си, за всичките отличия.

 

1293869139_2010%20SBS%20%EC%97%B0%EA%B8%B0%EB%8C%80%EC%83%81%202%EB%B6%80-1%20101231%20HDTV%20H264%20720.mp4_165129.jpg

1293869139_2010%20SBS%20%EC%97%B0%EA%B8%B0%EB%8C%80%EC%83%81%202%EB%B6%80-1%20101231%20HDTV%20H264%20720.mp4_165423.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна го чаках това и най-сетне се появи в интернет пространството. Излезе версията на Бини на "That man".. А пък и на 15 Януари ще се състои и концерта на Secret Garden и може да се каже, че за пореден път искам да съм в Корея.

http://www.youtube.com/watch?v=PHIYmX9EiXs&feature=player_embedded#!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е по-зле с пеенето, отколкото с пианото, ама нейсе;)

Днеска ми беше изключително приятна таз звездна класация по Arirang TV за 2010г.:

1. Hyun Bin

2. Moon Geun-young

3. Super Junior

4. Girls Generation

5. Lee Seung Gi

Честито пак на Бини!

Още една добавка от сесията му за Cosmopolitan..

8f76dffbbf563e94hyunbin.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хьон Бин е страхотен във всяка една своя роля. Въплъщава се страхотно в ролите си и се получават много готини образи ^_____^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко новинки:

hbisj.jpg?w=500&h=393

Последният филм на Хьон Бин преди казармата „I Love You, I Don’t Love You” излиза на екран в Корея на 24.02. Филмът, в който актьорът си партнира с готината Im Soo Jung, разказва историята на двойка, на ръба на развода, след 5 годишен брак. Тя планира да го напусне, защото има нов любовник, а той нашият се грижи прекалено много за другите. За Бини, това е последният филм, преди сигурната му казармата, започваща март, а за мацката е втория филм, сниман в рамките на една година. Любопитно е, че филма е сниман за 2 седмици(бързаци).

 

Втората новинка е свързана със задължителната военна служба на актьора. Но освен приготвените ми предварителни трилиона сълзи, тая гордост в сърцето си.

20110112.02500199950215.01L.jpg

Талантливият актьор иска да изкара службата си в Морската пехота. За разлика от много знаменитости, които се укриват, бягат, трошат зъби и измислят хиляди причини да заобиколят, ако не точно да пропуснат цялата си служба, нашето момче, само още миналата година е изявило сериозно желание да се присъеди към пехотинците.

И съвсем в реда се е подложил на тестта за влизане там, очаква се само отговора и на пролет – близкия март Бини поема „новата си роля”. Според агенцията на актьора, Хьон Бин е направил добро впечатление на Морската пехота.

 

П.П.А който не е почнал Secret Graden, да не се бави, защото не знам, дали някой може да изиграе този сериозно луд и очарователен образ Ким Джу Уон, по-естествено и по-идиотски от Бини. Толкова емоции пресъздаде..че на моменти полудяваш с него :rofl: . А всички звезди и шоу програми се надпреварват да приличат/обличат я като него, я като всички останали луди персонажи..

 

tn_1294644483_-393484128_0.jpg

 

Как да не го чака..приятелката му?

55463711201101111203501903532464697016.jpg

А има още толкова много като потенциал да покаже момчето...времето е пред него, а ние сме с него! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази снимка коментират, че показва всевишния пръст на Бини, с който той командва парада в корейската драма индустрия. :D

 

fullsizephoto148246.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко информация за казармата на наш Бини ;)

 

Тестът за влизане в Морската пехота е бил на 24 декември 2010 г. пред военната администрация на Сууон. Сержант Че споделя следното: "Той получи 29 от 30 възможни точки. В този ден имаше около 200 кандидати. Само двама от тях успяха да изкарат максимален брой тойчки."

 

Физическият тест за Морската пехота представлява лицеви опори и коремни преси. За всяко от тях се присъждат максимално по 15 точки. Хьон Бин е получил 15 точки (максимален брой) на лицеви опори и 14 точки за направените от него 57 коремни преси. Това му отрежда място сред кандидатите с най-добри показатели.

 

Както е известно Бини е кандидатствал за пехотинец. Сержант Че добавя: "За разлика от другите известни личности, които кандидатстват за публична служба, Хьон Бин изяви желание да стане редовен пехотинец. Когато го попитахме защо желае това, той ни отговори следното - "Искам да усетя казармения живот както всичко останали".

 

От агенцията на Бини споделят следното: "Той очаква да излезе списъка с одобрените. Това трябва да стане на 20 януари. Решението да влезе в Морската пехота е лично негово."

 

Ако Бини е одобрен, се очаква да влезе в казармата на 7 март.

 

П.С. Не ви ли изглежда странно, че се е издънил точно на коремните преси? Със сигурност тази сцена от Градината е повтаряна многократно и не би трябвало да има проблеми с тях, но.... Има си ЛОГИЧНО обяснение! Докато е правел коремните преси, се е сетил точно за сцената със сексапилната Ха Джи Уон и тотално се е разконцентрирал! Палавник! Не че аз не бих се разсеял ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...