Jump to content

Hyun Bin (Хьон Бин)


Recommended Posts

Мадамата ги колекционира готините топ актьори така както някои хора събират фигурки на екшън герои! :lol2: Силно се надявам всичко да е само поредната буря в чаша вода, че иначе изгоря човека!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вий пък що вервате на китайските медии? Аз докато не ми ги покаже Диспач, не вервам :896767:

Агенциите им са отрекли категорично с твърду нье

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога няма да повярвам на подобна глупост. Дори да се оженят, пак ще се съмнявам. Колкото и да се напъва с фото сесии и фотошоп, факт е, че каката остарява. Докато един мъж на 40 става само по-желан, за актрисите ситуацията не е толкова розова. Нали не вярвате, че влизането му в казармата беше причина да се разделят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, това е бил момента на раздялата, щото каката май се е забила със следващия си партньор от драма :D:D, и аз да раздърпам клюките, не че съм я виждала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/2/2020 at 12:53 AM, bond said:

Колкото и да се напъва с фото сесии и фотошоп, факт е, че каката остарява. Докато един мъж на 40 става само по-желан, за актрисите ситуацията не е толкова розова. Нали не вярвате, че влизането му в казармата беше причина да се разделят.

:o Супер сексистко мнение, те мъжете не остаряват понеже. Хайде да си имаме уважението, но колкото Каката е стара, толкова е и Бини, една година разлика нищо не е. 

 

Аз пък ще се радвам ако се съберат, женени или не, тяхна си работа. Време й е за дете на Каката, ако е от Бини, още по-добре. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, Бини вече й е стар на каката, нали е минала на по-младички :P 

За деца, нали не щяла и това била една от причините за развода. Поне такива слухове се носеха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.08.2020 г. at 7:53, bond написа:

Докато един мъж на 40 става само по-желан

Да ти кажа ли от позицията на жена? Това е един от мъжките митове, ама сред жените не се котира. :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами, не ми се карайте. Само сравнете И Бьонг Хон с която и да е актриса на неговите години и ще разберете какво имам предвид. Ни най- малко не искам да ви обидя. Факт е обаче, че мъжете в киното се снимат много по-дълго в главни роли от жените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, много дрънкаш и ето на, развалиха ти бляскавата визия за това как се виждаш след пет години :D

 

Кака, като е такава мъжемелачка, що повтаря? Нема смисъл да се връща тука. Звездьо, примерно, минала ли го е? За един приятел питам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, kitket написа:

Да ти кажа ли от позицията на жена? Това е един от мъжките митове, ама сред жените не се котира. :dunno:

Особено ся както е на мода и нуни с по-млади. Не знам доколко ще върви:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.08.2020 г. at 22:02, Чингулинка написа:

Вий пък що вервате на китайските медии? Аз докато не ми ги покаже Диспач, не вервам :896767:

Агенциите им са отрекли категорично с твърду нье

 

Щот китайските медии подфушиха историята за развода и с Катеричката и кво стана...право в десятката:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta а за колко други слухове не са познали? случайно може да са отгатнали. Като е женена за един, има някаква вероятност за развод, но мъжете в Корея са много, вероятността да познаят с кой е е по-малка от тая гръм да удари на същото място втори път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, cucyta said:

Щот китайските медии подфушиха историята за развода и с Катеричката и кво стана...право в десятката:28558:

Тук китайските медии имат предимство пред Диспач. Спонсорът на нашата мома е китаец и може да са имали вътрешна информация. А за евентуална връзка между нея и Хьон Бин няма от къде да знаят. Тя по подразбиране крие от своя човек любовните си афери. Така че чакайте Диспач да си каже тежката дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, seal_reinforce написа:

@bond, много дрънкаш и ето на, развалиха ти бляскавата визия за това как се виждаш след пет години :D

 

Кака, като е такава мъжемелачка, що повтаря? Нема смисъл да се връща тука. Звездьо, примерно, минала ли го е? За един приятел питам :D

 

Звездьо за къв го имаш.Те му турили ореол, само флинтифлюшка му липсва. Пък и  каки с пари в Китай бол, че чак до Кака общата, че и разведенка да  допре. Виж Бинито,  може пък и да повтаря за развлечение, да провери, зер от брака може да е понаучила... още нещо.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, не е въпрос на харесване, няма си я вземам в къщи я,  но чак пък  трима баш ергени- Батко,  Бини и Катерицата да не могат да и угодят...еее, да си сЕди сама, не мога я мисля.Пък и Китай голям, ако не и стига Корея.:D Като актриса си е на ниво, другото си е нейна работа, но тук раздумка стана, пък и голяма  приказка за любов разказваха  преди, около и след  сватбата Сон- Сон, де много бързо се изпари, което предизвиква коментари.

Та да се аргументирам на горната база-  опада му козината на Катеричко, не искам и Бини да оплешавява я - та за това.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...