Jump to content

Recommended Posts

dYOHbbLs_o.jpg

Off Topic
 
wUnurvd8_o.jpg
Триадна принцеса (2019)
Триадна принцеса (2019)
Триадна принцеса (2019)
Триадна принцеса (2019)
Триадна принцеса (2019)
Триадна принцеса (2019)
Триадна принцеса (2019)
Триадна принцеса (2019)

Triad Princess | 極道千金

Държава: Тайван
Продължителност на серия: 60 мин. 

Епизоди: 6

Начало: 06.12(петък)
Жанрове: боен, романтика
Канал: Netflix

Субтитри: Английски

 

Участват:
Jasper Liu
Eugenie Liu 
Kitamura Toyoharu 
Tsao Yu Ning
Frankie Huang 
Tian Xin

 

Описание:
Израснала под строгия контрол на мафиотски бос, Ан Джи жадува за самостоятелен живот. Въпреки нежеланието на баща й да работи, тя избягва от дома си и става бодигард под прикритие на известна актриса. Попаднала в света на шоубизнеса, тя трябва да се нагоди съм непознатата звездна обстановка и фалшивата показност. Но как да сдържа буйния си темперамент и чувствата си, когато е тайно влюбена в най-популярния актьор в агенцията, където е наета и тя...

 

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри: :click: :click:

:subs: Онлайн с български субтитри: :click: :click:  :click: 

Свали с английски субтитри: :click:

С руски онлайн: :click:
С английски онлайн: :click: :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това като подарък за Никулден ли идва? Ще трябва да го уважим май. Аз много не обичам сериали под 10 серии, че са си просто един по-дълъг филм, но сигурно ще го гледам. Заради богаташчето най-вече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, бойна мацка и готин младеж/ според трейлъра, вероятно известният актьор е мъж, а не жена, както пише/. А бройката серии ме устройва напълно. Ще бъде уважен и от мен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се в планираните ми:huh2: Сега се зачетох, защото с бръснещ поглед прочетох заглавието другояче и когато погледнах темата се оказа нещо съвсем друго, но и така става:D Малко се озадачих от еднаквите фамилии на главните, но пък само едно магаре ли се казва Марко?! Мога да го проверя, на фона на 60-70 серии това ще го глътна на една хапка:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежа с трапчинките лесно го разпознах, ама виж принцесата - трябваше да загледам няколко пъти трейлъра, че да се сетя коя е - в Behind Your Smile беше направо  като дете, а тук какви ритници раздава :lol2:

%E6%9C%AA%E6%A0%87%E9%A2%98-1-4.jpg 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам го с нетърпение! Сега подхванах Before we get married с Jasper Liu и съм влюбена в усмивката на тоя човек, а тази продукция изглежда ще му лепне... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравила, че сериалите на Netflix докато ги няма изведнъж се появяват целите със субки...:lol2:. Сериала вече е наличен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина първа серия. Мацката е огън, а Jasper е бонбон, както винаги, макар че в първа серия се губи по трасето все още. Жалко, че е само 6 серии. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дуетът Лиу са чудесни, ама нещо не останах очарована.

Като го приключих се чудех дали изобщо да пиша коментар. Очаквах доста повече, при такъв хубав каст, не знам. Не ме грабна, историята е хубава, но в 6 епизода доста набързо се случиха нещата. Влюбване, разочарование, отмъщения, бла бла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кастът не измира, има нещо като отворен хепи енд, ама с подсказки, че екшънът тепърва започва.
Джаспър си е бонбон - да, мацката също не беше зле - дори в пъти по-добре от участието и в Behind Your Smile, където има излъчване на зеленчук.
Но в 6 серии за по 35 минути всичко се случи на тъгъдък, ама защо, ама как не е много ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми!Кратко, свежо, забавно, малко тъжно, бойно, малко апсурдно и много, много неангажиращо.

Убедена съм, че героят на Джаспър се влюби в Ан Джи, в момента когато 

Off Topic

тя му отвори бира с джобното си ножче. С такъв замах и финес боравеше с него, че няма как един истински мъж да не се влюби в нея. :D 

Можеше да си спестят историята с актрисата. Много сериозна тема подхванаха там и нелогично за толкова години да не се е разкрило разкрепостеното й минало, но да приемем, че като на филм, има и такава вероятност.  

Иначе имаше химия между двамата главни, Харесаха ми и характерите им. Тя бойна , но справедлива и нежна. Той - известен и спазващ стриктно всичко казано от мениджъра си през годините, но с мечта.... И имено срещата между двамата им дава онази вътрешна сила, че е крайно време нещо да се промени в живота им...

Дано наистина пуснат 2 сезон. 

Благодарности за превода, който ми даде възможност да гледам тези сладури.  :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...