Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Слагам изпълнението от днес smile.gif

 

 

Хайде качествено описано да е изпълнението - SBS GAYO DAEJUN 2012 е все пак.

А Бенгите излязоха с : GD- One Of A Kind,Crayon, Big Bang - Fantastic Baby & Gangnam Style

Ако ви се сваля изпълнението на Big Bang - тук.

Доволна от SBS Gayo-то, тудей. Не само нашите пет, като цяло бе интересно на колаборации и сцени. Все пак..IU като запита Те:” Коя сцената очаквате с най нетърпение, а, той й каза: “Нашата”, не излъга..И аз очаквах тяхната най-много. :lol:

tumblr_mfstmpuiio1qhy3t9o1_250.giftumblr_mfstmpuiio1qhy3t9o2_250.gif

tumblr_mfstmpuiio1qhy3t9o3_250.giftumblr_mfstmpuiio1qhy3t9o4_250.gif

 

Един синджир впрегнати черни взривчета - диванета, в кожени дрехи, преди това костюмирани и разкошни.

Пълно 6 от мен за доминантите на сцената - Big Bang.

ДжиДи само черно- розав кратунко не се бе барвал, е докара се, кат 15-сет годишен пишлегар е :lol: Имах нужда от повече "One of a kind", ма кой ме пита...

 

Де и Те го следват по шашканиите с формата и цвета коса. ТОП бе уморен, но се усмихваше и шушукаше от ложата, но щом се качи на сцената бе изцяло черен и традиционно божествен! Мъжествен и секси да казвам ли..руши с поглед неодушевените ми подаръци под елхата(щото е срещу тв-то :lol2:) !

Пандиньо с тази ретро прическа не ми е връх, ма мое си играе с камерата и с езика си колкото сам пожелае.... :lol:

tumblr_mfsol9Qmun1rnr7lbo1_500.gif

Тези момчета са взривоопасна комбинация на сцената, ей..разхищават се..а ние се възхищаваме! Абе, да искаш да ги завариш петимата под елхата си..направо! :896767:

 

 

По време на Гайо-то се раздадоха MBC entertainment awards. На церемонията познайте кой отнесе статуетката “King of the fashion”. Как кой - GD!

ЧЕСТИТО, напълно заслужено! Наградата му взе PD-то на Infinite Challenge.

tumblr_mfsy57D3fT1qdspreo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато IU се запъти към мястото, на което седяха Джи Ди, Де и Ри, си помислих, че сигурно й е гадно, че любимеца й не е там и той взе, че се появи изведнъж отнякъде...

:lol: Големи сладури са двамата, да се взимат направо :lol:

tumblr_mfsmc0T5xs1rzpapso4_1280.png

 

Иначе и аз чаках изпълнението на Big Bang с най-голямо нетърпение. Доволна съм, друго няма какво да казвам :D

Косата на Дракона много ме радва, жалко че едва ли ще се задържи такава за дълго :lol:

 

Малко снимчици

 

yvesgd.jpg

Толкова да си женствен, а толкова да те харесвам, не е истина просто. Въпроса е в тебе или в мене нещо е сбъркано? :lol::lol:

 

gripink2.jpggripink.jpg

gayo.jpgchains.jpg

yvesyb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_mfxhxv3WkO1r2cwcpo1_250.giftumblr_mfxhxv3WkO1r2cwcpo2_250.giftumblr_mfxhxv3WkO1r2cwcpo3_250.giftumblr_mfxhxv3WkO1r2cwcpo5_250.giftumblr_mfxhxv3WkO1r2cwcpo6_r1_250.gif

 

В компанията на 5-тима взривоопасни ' Fantastic BAD Boy-чета ' изпратихме отминалата 2012 и посрещнахме новата 2013-та..

За специалният стейдж,който спретна фантастичката 5-рка нека говори видео-клипока вместо мен..За всички не просто випове,а YG Family фенове,това изпълнение ще остане в историята като поредната сбъдната мечта..Защо..Вижте сами..

{★} BiGBanG @ MBC Gayo Daejaejun (311212)

За тези,които не се задоволяват само с гледане..споделям и за сваляне..

{torrent} magnet:?xt=urn:btih:92FDBEE8F05EFC0BEC55BED09CB3091AC56073A0 (MBC)

 

{torrent} magnet:?xt=urn:btih:9F7907DA7F2EBA7ACFB3F6111A4FBC854632E6C3 (SBS)

На вашето внимание компилация снимчоци - фенски с убийствено HQ качество - от новогодишния Бенгски стейдж..

 

 

 

 

tumblr_mfy4pq7OuK1qb2yato1_1280.jpg

 

 

tumblr_mfy1unT3LE1qb2yato1_1280.jpg

 

 

tumblr_mfy29mnTYc1qb2yato2_1280.jpg

 

 

tumblr_mfy1unT3LE1qb2yato7_r2_1280.jpg

 

 

tumblr_mfy2mgUFnl1qb2yato6_r1_1280.jpg

 

 

tumblr_mfy1unT3LE1qb2yato4_1280.jpg

 

 

 

 

 

 

 

И малко '' Behind the Scenes'' задкулисни закачки ,споделени през социалните мрежи от обичайните заподозрени...

 

 

 

 

gd-happy-new-year.jpg

 

 

@IBGDRGN : '' Happy New Year,Baby''

 

gd_instagram_121231.jpg

@IBGDRGN : Fantastic Baby !

 

tumblr_mfxgntwhSw1qb2yato2_1280.jpg

Seung-chan's Diary Update : with Daesung

 

tumblr_mfxgntwhSw1qb2yato1_1280.jpg

 

 

2012-та остава в историята на групата като една от най-емблематичните,забележителни и изключителни години..

 

Годината,в която изненадите следваха една след друга,коя от коя по-звездна,шеметна и неповторима..

 

Годината в която момчетата покориха нови хоризонти,достигнаха нови висини..

Годината в която частица от тяхната енергия,магнетизъм и любов достигна до фенове от цял свят..

Годината,в която се редяха хит след хит,убийствени парчета,поднесени със много творчески подход и стил..

Годината,в която всеки сбъдна по някоя друга лична или професионална мечта..

Какво по хубаво от това ?! Може би една още по-силна и успешна 2013-та ?!

Пожелаваме им го от все сърце,да продължават да покоряват музикалните и шоу-биз върхове,окрилени от много свежи идеи, творческо вдъхновение & креативно дръзновение !!!

 

Финални щрихи с пожелание от все сърце "2013 모두 행쇼~~~~!" или '' HaеngSho'' - ''Бъдете Щастливи~~~ !'' - оправено от едно ''one of a kind'' момче..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не мисля да се спирам за шумотевицата около GD с коя мацка излиза. Жал ми е за Кико, вече. Толкова години и част от V.I.P- овете не спират да прекаляват или преживеят факта, че ДжиДи е човек, мъж и дори, че може да се среща с някой, който харесва. Съвсем в реда на стеклите се обстоятелства, YG E за поред път пое, според мен, правилната позиция да отрече че двамата са срещат: “They’re not dating.“ :lol: Толкоз...хихих, не сме очаквали друго!

 

За MBC Gayo Daejaejun 2012,какво да кажа - нашите 5 са пълни шашки, добре, че годината свърши и ха дано не го гледам често това "представление" :lol:

ДжиЙонг и Те съвсем се клонираха...болят ме очите да търся и откривам разликите :lol2: То вярно аз някога казах и писах тук, че двамата с онези плитки ще се заиграят, но лудостта им край няма..

YIwxz.gif

Десонг съвсем позеленя в косата. Но пък виждаме колко е разкошен в кожа и това страхотно свежо зелено. :P

tumblr_static_sdbar.gif

Прическата на Ри виждам че се лута от ретро към старо Панда очарование, но по-биваше тук на MBC Gayo-то, в края на 2012-та, но силно вярвам

да намерят стилистките нуни нещо качествено хубаво за негово главе. Поне е детински сладък понякога, та да замазва очите ни.

tumblr_mfwkefL9bh1qhy3t9o1_r1_500.gif

Таби дано не го вземат в редиците на Кралската Армия в Обединеното кралство, че мъката за kvips ще е по-голяма от любовта на uk vips.. : :lol2:

Поне има талантливи ВИП-чета дето и в това намират хубаво и се вдъхновяват. Браво, тези двамата ги виждам като "герои" на едно ново Lego! :28558:

tumblr_mfy1c5YERA1qb2yato1_500.jpg

 

Последно, тъй като всички чакаме изненадата от YG с новата женска група..всички ние, феновете, стискаме палци да са хубави и талантливи поне като тези :rofl:

 

A_RcE_9CMAA_46a.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като група са супер, много креативни и освежаващи А за тези които наистина ги харесват ,не трябва да ги интересува кой с кого се вижда. От корейските сериали виждам, че поп идолите не смеят да обявят с кого се срещат заради анти феновете си и проблемите които те могат да причинят на двойката. Не им завиждам на момчетата ,сигурно трябва да прекратят кариерата си и тогава да си намерят половинки :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни новини от Биг Бенг:

 

[G-DRAGON – 2013 1st WORLD TOUR]

 

74935_407122882701052_1428158427_n.jpg

 

Както ясно се вижда пак няма нищо конкретно извън Азия. За мен поне остава надеждата, че щом са го писали световно наистина турнето ще обхваща дестинации, на който не сме виждали нито Big Bang, нито някое от момчетата като солов изпълнител.

 

По информация от bigbangupdates, предадена от AKP, G-Dragon пак ще прави история с изпълнението си в Япония. Той ще е първият корейски соло изпълнител, който ще направи 3 Dome tour в Япония. В информацията се упоменава също, че събитието, което по график трябва да се случи през април и общо включва 5 концерта, може да обхване публика от общо 230 000 души.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших от другата седмица да започна едно освежаващо "почистване" и на тази тема - предимно за неактивни линкове на снимки/медия и спам.

За това ще помоля феновете, които имат време и желание - да си прегледат мненията и да си ги редактират(обновят) сами.

Също така си припомнете и темата - Права и задължения на потребителите.

И съвет - темата е километрична и за да се зареждат по-бързо страниците - оразмерявайте снимките, които поствате.

За да не ви изчезват - качвайте ги в picbg.net ; photobucket.com или imageshack.us.

Благодаря предварително. :lol:

 

 

А по темата за групата - макар да не съм им почитателка - страшно много харесвам тяхното творчество по отделно,

за това с нетърпение си чакам албума на Daesung. :D

 

И поствам клип, който може да повтарям, но ме впечатли - а именно - малкия талант G-Dragon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лесно да си GD, ей....

Да правиш соло концерти в залите, където цялата група събира феновете си, не само в Корея, а в 3-те Dome я Япония, не е никак лесно.

Да си първият южнокорейски соло артист, който не само му се ще, а го и прави това ..брех, дали не трябва просто да си ДжиДи?!

Дано GD е внимавал в часовете по география и знае повече от един континент, първо, и дано наизусти японския разговорник бързо. :lol:

Най-чистосърдечно мечтая обаче, че е дал на папа YG подарък за рождения му ден днес - карта на света B) .

tumblr_mgj03zqQEX1rs5cb6o1_500.png

Часовниците на щастието за ВИП-чета тиктакат, дано и дядо Коледа с пълен чувал е минал не през комините им, а през банковите им сметки! :lol2: Амин!

Ясно е вече, че G-Dragon подготвя нещо ново, което трябва да излезе съответно преди тези соло концерти и това "световно" турне. Или така ни се ще?

Нов, пълен албум, или най-вероятна втора част на мини-то от 2012г. То се е видяло, че ще поживеем и ще видим..а, дотогава.

Дано поне Джи е добре, че бил наранил рамото си по време на концерта днес в Осака, и не се показал на песен от бис-а. В заключение, основните неща от ден първи:

BAbD7JRCYAA-lcV.jpg

Те е бил нещо болен, но ..си признал, че работи по соло албума си, който ще се яви..скоро. Скоро това понятие е най-необичната дума за един VIP, особено при толкоз народ от YG E дето трябва да изкарват албуми.

Де, споделил, че неговият мини албум е на 95% завършен. Дотук, Де е ясен за Япония, Те ще се завръща в Корея, Джи ще джитка из "света", ако не е спирал

да бачка и за мацките както искаше, и за себе си да драсне и покомпозира нещо, ще изкара нещо ново и той.

Куку и Пипи ака ТОП и Ри, ще актьорстват ли? Или ще се връткат като днес пред феновете с заекване, че и те обмислят соло албуми? :896767:

Поне сериалчето, в което СънгРи участва, днес стартира в Япония, очакваме отзивите, че японският ми е по-зле от корейският. :28558:

ТОП и той е почти готов с филма си, дано и всички пречки по филма, останат само в миналото му. Трябва да кажа, че очаквам след промоциите по филма, нова роля за него, за малкия екран, както и за Малчо.

 

И да е напълно забавно слагам клипа на Га Ин дето знаем, че е фен на Big Bang и обича GD, за концерта на BEG. Сладурани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешната, преди обяд, новинарска емисия. 15-ти януари.

 

От YG E вкараха феновете на GD в приключение, модно звучащо, дори.

16 януари, 2013, по време на модното шоу на Никола Формичети* (Nicola Formichetti), нашето лидер ще звучи с нов сингъл. Първо няма уточнение, дали GD ще присъства, но е сигурно, че ще звучи.

Добре, че утре е 16-ти..ще разберем. Реално ДжиДи ще присъства точно на 16-ти на GDA 2012, защото днес бе на летище Инчон в посока Малайзия..

 

 

*Никола Формичети е творчески директор на френската модна къща Mugler (Тиери Мюглер). Освен, че е дизайнер на шоутата на Лейди Гага, съветва супер известни холивудски звезди и певци, работи за себе си, за Uniqlo, директор е на

японския Vogue Hommes, също да добавя. Има свои магазини в Япония. Забравих да кажа, че е роден именно там – Токио, Япония.

 

Докато сме на модната тема и GD, в частност, може да се порадваме най-накрая с англ. превод, на участието на G-Dragon в шоуто на MBC Infinity Challenge.

40876947.jpg

 

Да зачекна последните релийзи.

За желаещите да чуят BIG BANG ALIVE TOUR LIVE IN SEOUL CD - ТУК.

124403.jpg

 

Свали оттук

 

Големият концерт на Big Bang в Tokyo Dome (oт ALIVE TOUR-a) ще се излъчи през японската TBS, на 24 февруари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както писахме и знаем, артистичният лидер на Биг Бенг днес бе на 27-те Golden Disk Awards.

Образ без подобие отново бе и обра овациите и на тези наградите, и на този червен килим. И както каза Табло: "Golden Disk is GD!" :lol:

Черно-бялата приказка за ВИП-четата започна с червения килим и екскорта на принц Джи Круел Девил, под ръка с красавицата И Хай.

tumblr_mgq3jv7jNN1qzjb8ko1_500.jpg

 

 

tumblr_mgq5f1G59G1qzjb8ko5_1280.jpg

tumblr_mgq5f1G59G1qzjb8ko3_1280.jpg

tumblr_mgq5f1G59G1qzjb8ko4_1280.jpg

tumblr_mgq5f1G59G1qzjb8ko6_1280.jpg

 

 

Ох на кака, ДжиДи стайлЪ, и аз бих ги носила с кеф! :panda-145:

tumblr_mgq38jiZJB1s3seewo1_500.jpg

Интервюто и скорострелното послание на английски:

http://www.youtube.com/watch?v=Fvsm0n1LZb0

 

Фаталното лидерче на Биг Бенг "кротува" кажи-речи половината награди и после се почна едно качване на сцената..и едно, къде с песен, къде с благодарност, рецитиране. ДжиДи показа класата си, за поред път, освен леко надуто, типично поведение на победител, но не скри респекта си към публика, фенове, колеги.

Момчето е толкова лъскав диамант, че е ясно вече защо и сам отиде да блести и свети, на тези награди.

Какво му предстои международно скоро ще разберем, но е важно, че той е създаден за сцената и наградите. Носи духа на музиканта и таланта на твореца, освен на фешъниста. Дано не повлече крак на следващи прояви и награди мало и голямо да се конти като него, защото видимо бе, че духа на тези награди бе обладан

точно от неговия стил последните години (след потниците и веригите, чакам туники ака дълги ризи, сини лещи и черно-сиво-бяла четина да властват :896767: )

 

Лайвът с One of a kind, Light it up, Crayon и Heartbreaker, бе за всички ни като мини ДжиДи концерт. Освен, че показа чист английски, трябва да се готви една страна на неограничените възможности.. за хубаво, надяваме се B)

gd_gda2013_130116_4.jpg

 

gd_gda2013_130116_18.jpg

gd_gda2013_130116_17.jpg

 

(fancam)

 

Ето и отличията:

С Digital Bonsang си тръгна G-Dragon и все същата статуетка ака награда Digital Bonsang и за групата.

 

Bigbang получиха и MSN International Award. Навярно за международното си турне и разпознаване по света. Или я измислиха отганизаторите за запушване на устите на феновете. Аман!

Със соло отличие от списание CeCi, Джи-Драгон получи CeCi Popularity Award.

 

I don’t know what to say no more...мисля, че получи своето признание и там, в Малайзия., а YG E заслужено с всичко през 2012г, отнесе конкуренцията. Дано има повече такива силни години и дано има все по-хубава музика. К ПОП- а не е само оппа и айгоо..

 

Споделям споделения линк от Nikola преди модното шоу на MUGLER menswear fw 13/14 // PART I Music By G-Dragon《I am Mugler》

Чувате хубавото начало на бг музиката ни, нали? :es: Утре ще е песента на Джи, факт.

Редактирано от blacky80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"I am Mugler" by G-Dragon

 

Свали mp3, няма как - това парче звучи супер яко!

 

Само него не разбирам добре какво казва :lol: ..GD, I am Mugler , swag, girls и korean, са ясни! :lol:

Oops, това е GD, все пак!

 

Десонг се е прибрал също в Корея, одеве.. Вчера имаше кадри от сетове, с прекрасната си стара руса косица. Навярно записва шоу участието си в специалната програма

която ще бъде излъчена на 24 февруари. Ура! Тайно се надявам и клип за някоя от предстоящите песни в албума да е направил.

Освен това дневника му с "открития" отново се завърна!

to-san_diary_130117.jpg

Ри е в Япония, все още и днес записва ново шоу участие.

Топ е към самия край на филма си Alumni. Днес излезе малко повече яснота около филма и ролята му - очаква ни май истинска драма, изпълнена с болка, не толкова на екшън, филм.

 

Myunghun (TOP / Seunghyun) се превръща в убиец за да защити сестричката си. Преди да дойде в Южна Корея, никога не си е и помислял, че ще стане убиец. Той е роден в богато семейство и имал мечта да стане пианист.

Въпреки това, баща му е лъжливо обвинен и умира, и по този начин мечтата му е разрушена. Съгласно условията, че някой от Северна Корея ще защити сестра му, Myunghun поема мисията да убие някого, въпреки че е

адски трудно за него. За него следва военно обучение и гимназия в Южна Корея. В гимназията единствения му приятел е Hyein (момичето носи същото име като сестра му), и поради всички прилики и нейната топлота, той отваря сърцето си.

Двамата започват да правят жертви един за друг. Филмът е една история за саможертва и донякъде облекчение.

Героят на Таби е адски чувствителен и навярно това е била първата причина когато е обмислял да приеме ролята. Самият Сънг Хьон е супер чувствителен, образът ТОП е съвсем друго нещо, както знаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седя си аз пред компа, чета разни работи и размишлявам. Че Джитката тотално е изперкал го знаем отдавна. Добре, че е цензурата в Корея иначе ни е бедна фантазията какви гениални простотии още може да измисли. Радва ме факта, че ги оцениха и признаха за световни артисти. Но друга ми е мисълта. Беше много наситена със събития година. Може би най-силната им от началото на кариерата. И въпреки по миналогодишните неудачи, те се справиха и станаха това за което, може би само са мечтали в началото. Относно "златния диск" мисля, че тази награда е никому не нужна. И друго, ТОП като са го набедили, че става само за убиец, все това ли ще играе? Талантливо ни е момчето, но ми се иска да го видя и в по различно амплоа. Много би се вписал в ролята на студения чаровен принц. Но това са си само мои размисли. Забелязах и друго, явно от YG са решили да ги накарат да си "платят" за загубите от 2011 и яко са ги турили на педала. Добре, че са млади и кипящи от енергия та смогват на натоварения график. Но какво ли ги жаля, всеки техен лев е честно заработен, с пот на челото.

Отплеснах се, май щях друго да пиша.

Прекрасно е уловил духа на модното ревю. Достави ми истинска наслада да гледам/слушам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, Дане, виждам песента, то колко е песен ма хайде... бийта и текста :P , като точно за модния подиум и точно за лейбъл като Mugler.

Ако някой е ходил на ревю или следи ревютата и котешките пътечки, най-стандартно е подобно звучене музика с мини разбираем, или плосък текст! :lol2:

Бийта мен ме радва, факт, а смелчагата ДжиДи "се гаври" дори със собственото си его и статус в случая, типично за екстравагантните хип хоп изпълнители и още по-типично за него самият, като знаем, че не обича да си "слага" граници.. :lol:

 

 

Като говоря за GD, продължава да смайва. Сам призна за къде се е запътил, вчера - лидера е в Лондон и се ..забавлява, навярно пазарува, а защо не и не твори. Ей го Драгона..радвайки се на чаната Бъркин(Birkin). CL, също е в Лондон, странно да бяха предпочели Париж ли, там продължи мъжката седмица на модата, а за London fashion week е рано още. Нищо де, скоро ще разберем.

3b37e51861a411e292eb22000a1fbd89_7.jpg

 

159a28d661a211e2b22b22000a1f96e2_7.jpg

ebf4d27a61a511e2929322000a9e0719_7.jpg

 

Всички ВИП-ове очакват, че навярно ще пусне нещо ново преди съобщения световен тур, и навярно според мен преди и Теянг. Те работи ли

работи усилено за този свой албум, но вече мисля, че Папа YG ще спази обещанието си, и пред пролетно, а защо не и по-рано GD ще се 'завърне".

Само гърл групата на YG, се чудя как и кога ще я сместят, а предполагам, че Lee Hi ще е първа от Фемилито, за тази година. Относно Десонг също имам

големи надежди, макар, че не в Корея, ще е неговият щурм. Говори се обаче, че може в Корея да снима клип. Фенклубовете му са задвижени. Та, такива мисли..ми се въртят. Дано Таби се вкара и той със скорошни действия и премиери, че засилих любопитството си относно филма му и супер сладките кадри от сетовете.

Ето Г-н мъжествен и перфектен (Т.O.P) как преборва конкуренцията, и видимо не само "деца" и подрастващи, ма основно каки и почти аджуми се прехласват по него, за да го избират за Най-красив айдол в класиция допитвани от 10-40 годишни :lol:

'The Most Handsome Idol' on MBC Every1 “Star Photos” е...

 

И..едно интересно видео как се правят реклами в Корея, и се печели внимание, кеф за фенове или просто минаващи..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да иска малчо на японски :D

http://www.youtube.com/watch?v=97ehmUDxluY

Нещо не му се получи секши хвърлянето на очилата :D

 

А пък на мен не ми се получи публикуването на видеото :D

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска, иска, Дане.. него всички на всички езици го искат :lol:

 

Прословутите ‘27th Golden Disk Awards‘, награди и изпълнения:

Само две от песните на GD са излъчили, защо ли? ..не питайте "корейците", защото според повечето тези GDA били Джи Драгон Ауърдс. Смех, та чак ужас!

После защо феновете влагат толкова пари в собствени и качествени камери и фотоапарати. :lol:

 

И статистиката, която е важна за к поп-а, в цифри.

 

The Official 2012 Gaon Yearly Chart

 

Gaon Yearly Digital Chart:

 

Lo1oYK6.png

 

#5 Fantastic Baby

#10 Blue

#14 Monster

#43 Missing You

#44 Crayon

#45 That XX

#59 Bad Boy

#98 Still Alive

#102 Love Dust

#153 Ain't No Fun

#174 Ego

#197 Bingle Bingle

#198 Wings

#200 One of a Kind

 

Gaon Yearly Streaming Chart:

 

0nBiB9n.png

 

#6 Fantastic Baby

#19 Monster

#20 Blue

#42 That XX

#44 Crayon

#49 Missing You

#69 Bad Boy

#97 Still Alive

#129 Love Dust

#172 Ain't No Fun

#196 Ego

 

Gaon Yearly Download Chart:

 

L1UUTgb.png

 

#4 Blue

#5 Fantastic Baby

#20 Monster

#30 Bad Boy

#68 Love Dust

#70 Missing You

#71 That XX

#72 Crayon

#106 Ain't No Fun

#108 Still Alive

#146 Wings

#199 Ego

 

Gaon Yearly Album Chart:

 

ybWoF1j.png

 

#2 Alive - 266,848

#4 One of a Kind - 204,326

#6 Still Alive - 148,030

#88 Heartbreaker - 16,792

#91 GD&TOP VOL 1 - 16,518

 

credit: Gaon

Като виждам на нашите албуми, дето са излезли през 2009г. и 2010г още да са вървежни, се пукам от кеф, и с надежда, че още едно турне скоро заслужаваме!

Не от YG E да пускат само мухите, че се очаква скоро sub unit, нов, но не от двама мембъри на Big Bang!

 

П.с. Джитката вече е в Париж, много съм доволна вече и сигурна, че подготвя нещо скоро, винаги преди албум е там. :lol: И с френдове се вижда :P , освен че от модата се вълнува и като луд се заплесва.

 

ulichen'fener, да видеото го имаме, конкретно песента не е на Биг Бенг, а на Usher - She's Got The Part.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мисията на YG E е "Забавлявайте се с тези pretty badass, пет момчета докато обикалят света" е изпълнена e. Точа ножа :tongue:

 

За феновете и мераклиите :28558:

dvd.jpg

Съдържанието е за всяка колекция:

 

 

▶ Details

① LIVE DVD (2CD)

② BOOKLET

③ YG FAMILY CARD : depending on initial manufacture quantity

④ POSTER : depending on initial manufacture quantity (1 per album)

* Part of product details and release date can be changed in the process of production.

 

▶ 2012 BIGBANG LIVE CONCERT [ALIVE TOUR IN SEOUL] DVD track list

DISC-1.

01. TONIGHT

02. HANDS UP

03. FANTASTIC BABY

04. HOW GEE

05. STUPID LIAR

06. HIGH HIGH

07. STRONG BABY + 어쩌라고

08. 가라가라 고

09. CAFE

10. BAD BOY

11. BLUE

12. 재미 없어

13. 사랑 먼지

14. LOVE SONG

15. 나만 바라봐 + WEDDING DRESS + WHERE U AT

16. 날개

17. 하루하루

18. 거짓말

19. 마지막 인사

20. 붉은 노을 (Encore)

21. 천국 (Encore)

22. BAD BOY (Double Encore)

23. FANTASTIC BABY (Double Encore)

DISC 2.

01. MAKING FILM

02. MULTI ANGLE – BAD BOY (Double Encore)

 

Price: 39,000원(KRW)

Pre-sale Date : 2013/1/25 ~ 27

 

Официално DVD-то излиза на 29 януари. Местата за поръчка си ги знаете (питайте ако решите и Румен :lol: )

Източник: YGeshop

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...